Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Látta már valaki közületek a forrást? Vélemény róla?

Huhh, nekem olyan letargiás hangulatom lett tőle, hogy utána képtelen voltam SW szerepjátékot írni :cool: Meg egyébként sem jönnek be annyira a melankolikus filmet, bár a Solaris meg tetszett :lol: Jackmanért mindenképpen érdemes megnézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem inkább nevetséges, mint ütős. Komolykodni akar, ezért eleve bukásra van ítélve. Bruce Willis amúgy meg nagyobb gáz, mint Stallone a Rambo szerepben.

Ezzel nem értek egyet.Bruce Willis nem látszik öregnek simán el lehet hinni róla, hogy akkorát üt.Természetesen a lövöldözés baromság, de ez egy Die Hard film.Én nagyon remélem, hogy humorában is hozza az első 3-at.Meg azért mégiscsak a legnagyobb akciófilmek között tartják számon a sorozatot.Én szerintem sikerese lesz ez a részi s, pont azért mert nem nevetséges Willis benne.

Stallone esetében igazad van.A Rocky 6 szenzációs, a Rambo 4 szánalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos megnéztem a Fantastic four 2őt. A várakozásaimat neműmulta felül, de elég jóra sikeredett. Az Ezüst Utazós részek nagyon állatra sikeredtek, és a látvány is ott volt a szeren. Persze azért lett volna néhol még mit javítani.A Mr. Fantasticos részek még mindig nem tetszenek. A történet eleje kis aranyos vicces, készülődés az esküvőre, de azért a végére komorabb lesz sokkal.

A világvége mégsem lehet vicces. :D
Szóval összességében sokkal jobb volt, mint az előző. Tetszett, hogy a végső harc hosszabb lett, és Doom is jobban kivette a részét belőle. Jobban ki lett aknázva a dolog. Akinek tetszett az előző, ez is biztos fog! SS RLZ! :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze...leheggeszik róla a ráégett maszkot, és alatta ugyanolyan szépfiú mint volt. Szal... nem. :) Szívás.


Tényleg mutatják a szétbarmolt fejét? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze...leheggeszik róla a ráégett maszkot, és alatta ugyanolyan szépfiú mint volt. Szal... nem. :) Szívás.

Egy igen vagy nem elég lett volna a jópofizás helyett. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagyon rég nem keresheted, mivel az USA-ban is csak tegnapelőtt mutatták be. :)

azt tom hogy akkor. te attól még kereshetem merttz a neten minden előbb van fenn mint a mozi premier,. :-) az 1-et is 1 hete láttam tesóm jövendőbelijének film gyüjteményéből kéretem el és tedszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért volt, de tényleg nagyon kevés... általában workprintek.

A legtöbb csak amcsi premier után kerül fel.

itt van pl: a SW 2 és 3. én azt a pramier előtt szedtem le és jó a képe nagyon is. és hangja is. Ep2-t Tiburtól kaptam átvette kazira még a premier előtt és annak is tökéletes volt mindene. egyedül az Ep1 volt az amit előbb láttam mint premier és zsar volt a kép és a hang.

De általában nerm szedem le előbb. X3-at még mindíg nem szedtem le. leszedtem de olyan szar kamos felvétel volt hogy inkább töröltem és nem próbáltam ujra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amcsi premier előtt kötve hiszem, hogy letöltötted volna.

A magyar premier előtt is fennt volt a neten, pedig a magyar pár órával az amerikai premier előtt volt.Ez az a számlálós verzió tetszik tudni, nem valami jó minőségű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar premier előtt is fennt volt a neten, pedig a magyar pár órával az amerikai premier előtt volt.Ez az a számlálós verzió tetszik tudni, nem valami jó minőségű.

Na de akkor már bemutatták az USA-ban, különböző vetítéseken! De olyat, hogy még ki se jött a Lucasfilm gyárából a szalag, és már fent legyen a neten, olyan még nem volt...

Tehát premier előtt nem tölthette le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de akkor már bemutatták az USA-ban, különböző vetítéseken! De olyat, hogy még ki se jött a Lucasfilm gyárából a szalag, és már fent legyen a neten, olyan még nem volt...

Tehát premier előtt nem tölthette le.

Volt már rá példa(nem Sw-nél) hogy egy workprint került ki a netre, apróbb hibákkal.

 

De a SwIII premiere Május 19 - 0:00, nem tartoznak bele a speciális premier előtti vetítések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a premier az a hivatalos első vetítést jelenti, nem az újságírók számára levetített premier előtti izéket...

 

 

Donát

Attól függ mit nézünk. Persze a hivatalos premiernek, a a nézőközönségnek tartott vetítés számít. De szerintem hagyjuk ezt, mert egyrészt túl van beszélve, másrészt meg lopásnak számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb: Az teljesen lehetetlen, hogy te leszedted az EP3-at premier elött(máj 19).Erre tisztán emlékszem még fogadtam is egy gyerekkel, hogy ha leszedi elötte kap egy láda sört.Nem nyert.Én még aznap reggel megnéztem szinte az összes filecserélőt és nem volt efnt, pont azért mert világpremier volt.Mozibemutató elött szinte lehetetlen, hogy kikerüljön egy film.Az Ep3-ban biztos vagyok, hogy nem került ki.Szerintem összekevered a dátumokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.