Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Van ott egy Predi, meg talán a másik egy Alien? Mintha lenne ott egy bébi póklábszörny is ;) A fene, ettől a nyavalyás esőtől alig látni valamit :lol:

Okoskodás ON

 

Alienbe nincs bébi póklábszörny :) Teljesen kifejlődve kellnek ki és a megtermékenyítés után el is pusztulnak :P

 

Okoskodás OFF

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ali Predi karjába kapaszkodik és talán hátulról felnyársalja a farkeszával. Ha nem a farkesza áll ki Prediből akkor meg vmi más.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kép érdekes... mi(ke)t ábrázol? ;)

Kérlek szépen. A bal oldalon egy predalient láthatsz. Egész pontosan, valószínűleg az a lény, amelyik az Alien vs Predator végén kikelt Scar predatorból (a múlt hétig 100% volt, hogy ő az, aztán egy rendezői komment ezt 50%-ra ütötte). Az biztos, hogy ő egy olyan dolgozó, ami nem emberből kellt ki, hanem predatorból (nagyjából látni a predatorszerű fejcsápokat). A jobb oldalon pedig a film főszereplő predatora, Wolf látható, nagy valószínűséggel (nem megerősített, de eddig úgy szólt a fáma, hogy csak egy predator lesz, most már ez is erősen kérdőjeles). És a lényeg, Wolf a csuklópengéjével átszúrta alulról a Predalien fejét, míg a Predalien átdöfte a farkával Wolf mellkasát. Ezt nevezik úgy, hogy kínos helyzet.

A kép amúgy nagy felzúdulást kelltett a rajongók között, mivel valószínűleg a film végéről van, imigyen durván spoileres, mivel lelőtték, hogyan is hal meg a két főszörny (kivételesen nem egy királynő lesz a főmonszta, sőt, valószínűleg királynő nem is lesz :lol: ). Persze ez sincs se megerősítve, se cáfolva. Szóval, teljes a bizonytalanság.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor a predalivel meg a biztos farkesszal nálam már teljes a kép. :lol:

És az érdekes (engem mondjuk inkább megrémisztett), hogy a rendező nőként (she) hivatkozott rá... ergo ez valszeg a királynő, vagy valami új (volt arról szó, hogy lesz egy újdonság az alienek biológiájában). És Chet a neve.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az érdekes (engem mondjuk inkább megrémisztett), hogy a rendező nőként (she) hivatkozott rá... ergo ez valszeg a királynő, vagy valami új (volt arról szó, hogy lesz egy újdonság az alienek biológiájában). És Chet a neve.

Amúgy lehet, hogy tényleg királynő, hiszen ha jól tudom több alien is lesz a filmben és hát az első részből csupán ez a predalien élte túl a sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy lehet, hogy tényleg királynő, hiszen ha jól tudom több alien is lesz a filmben és hát az első részből csupán ez a predalien élte túl a sztorit.

A mérete, a mellkasa és a feje feje miatt ki van csukva, hogy ez királynő. Legjobb érv a mérete. Még az Aliens/AR királynője is kétszer-háromszor ekkora, míg az AVP-jé négyszer-ötször is nagyobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mérete, a mellkasa és a feje feje miatt ki van csukva, hogy ez királynő. Legjobb érv a mérete. Még az Aliens/AR királynője is kétszer-háromszor ekkora, míg az AVP-jé négyszer-ötször is nagyobb.

És mi van akkor ha ez csak egy promocios kép???? Kicsit furcsa, hogy pont a végső(?) összecsapásból raknak be egy képet ahol mindkettő életveszélyesen megsérül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van akkor ha ez csak egy promocios kép???? Kicsit furcsa, hogy pont a végső(?) összecsapásból raknak be egy képet ahol mindkettő életveszélyesen megsérül.

Lehet, de attól még a predalien nem fog összemenni vagy megnőni :lol:

A lény ekkora lesz a filmben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek adnak ezeknek nevet?

Ebben már tényleg szelídítenék őket? Fekszik! Ül! Pitizz! :D

Valószínűleg csak úgy van nevük, mint az AVP-ben Gild-nek (az elsőként elhullot predacs), Scarnak (főhős predacs), Celticnek (aki bunyózott az alival) és Eldernek (Lexet lándzsával megajándékozó gazvezír), valamint Gridnek (kockás fejű alien). Szóval, a nevek funkciója a játékfigurák színesebbé tétele :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul Chet nevű figurát érdemes keresni majd a játékboltok oldalain.

Kösz, de a "Szóval, a nevek funkciója a játékfigurák színesebbé tétele" mondatból egyből rájöttem hogy miről van szó, így nincs szükségem további magyarázatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz.Ahogy látom Michelle Dessler is rambozik benne.

 

Új Hitman trailer:

http://filmbuzi.hu/archives/2007/08/24/uj-hitman-trailer/

Az előző trailer alapján szinte már temettem a filmet, de most már nagyon tetszik.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már jobb minőségben is!

 

http://media.movies.ign.com/media/746/746237/vids_1.html

 

És már honlap is van, bár ez majdnem tök üres:

http://www.avp-r.com/

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Hitman trailer:

Kicsit jelebb már belinkeltem Obi. ^^

De tényleg sokkal jobb mint a teaser.

 

Húúú emberek, de gyorsak vagytok. Gondoltam így kora reggel belinkelem az AvP trailerjét, erre már többször is be van. :D Szép, szép!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.