Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

The Host-A gazdatest

 

Hatalmas volt. :D Ezzel azt hiszem el is mondtam a véleményem. Le a kalappal a rendező előtt és aki ilyen remek trailert készített mellé. :)

Kész. Ezt látni kell, mert ha elmesélem oda a feeling és a......

De ez legyen meglepi annak aki még nem látta. :P

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legenda vagyok

 

A Számkivetett óta tudjuk, hogy egy jó színész képes egyedül megtölteni egy filmet. Úgy gondolom, hogy Will Smith van olyan színész, aki most már képes erre is. Azonban meglepő, de nem eleget látjuk egyedül, vagyis úgy, hogy még tovább küzd egyedül a városban. Mintha a készítők kifogytak volna az ötletekből és gyorsan lezárták a sztorit. Ez a film elbírt volna még egy fél órát, mégpedig egy akciódús fél órát. A film adja is a nagy ziccert, de mégis meghátrál pont akkor, amikor nem kéne. Alapvetően érdemes egyszer megnézni.

A 16-os karikát nem nagyon értettem. A Múmiában keményebb jelenetek voltak, mint ebben.

 

10/6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Host-A gazdatest

 

Hatalmas volt. :D Ezzel azt hiszem el is mondtam a véleményem. Le a kalappal a rendező előtt és aki ilyen remek trailert készített mellé. :)

Kész. Ezt látni kell, mert ha elmesélem oda a feeling és a......

De ez legyen meglepi annak aki még nem látta. :D

Már lent a gépen, de mi ez végülis? annyira még nem érdekelt, hogy utána nézzek. Vígjáték, horror? :P

Jó v annyira rossz h látni kell? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Forbidden Kingdomot, Jet Li és Jackie Chan új filmjét, és én nagyon élveztem. Ahogy keveredett a régi idők kungdus filmjeinek a feelingje a jelenkorival. Meg hát ez a két csávó tényleg érti a dolgát. Szép kis akciójeleneteket dobtak össze, és nem is keveset.

Sztem érdemes megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már lent a gépen, de mi ez végülis? annyira még nem érdekelt, hogy utána nézzek. Vígjáték, horror? :D

Jó v annyira rossz h látni kell? :)

Oké utánaolvastam a kommentekbe: röviden: annyira sz*r, h muszáj megnézni kategori. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké utánaolvastam a kommentekbe: röviden: annyira sz*r, h muszáj megnézni kategori. :)

Egyáltalán nem sz*r. :) Beteg és groteszk inkább. :D Nekem a Faunhoz hasonlított a műfaji keveredésével, de annál ezerszer jobban élveztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legenda vagyok

 

A Számkivetett óta tudjuk, hogy egy jó színész képes egyedül megtölteni egy filmet. Úgy gondolom, hogy Will Smith van olyan színész, aki most már képes erre is. Azonban meglepő, de nem eleget látjuk egyedül, vagyis úgy, hogy még tovább küzd egyedül a városban. Mintha a készítők kifogytak volna az ötletekből és gyorsan lezárták a sztorit. Ez a film elbírt volna még egy fél órát, mégpedig egy akciódús fél órát. A film adja is a nagy ziccert, de mégis meghátrál pont akkor, amikor nem kéne. Alapvetően érdemes egyszer megnézni.

A 16-os karikát nem nagyon értettem. A Múmiában keményebb jelenetek voltak, mint ebben.

 

10/6

Szerintem ez az a film, ami jó lett volna, ha akkor és az készíti el, aki el akarta, és a WB nem jegeli merő nyúlbélaságból. Azaz, ha hagyták volna Ridley Scottnak, hogy túllépjen az előkészületi fázison még az 1990-es években.

 

Amúgy nem rossz, nekem is tetszett, viszont kicsit rövid és nincs rendesen kibontva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett a legenda vagyok, de nem merném megnézni egyedül :) Meg sajnáltam benne a kutyust is, mert ha ilyet látok, mindig az enyémek jutnak eszembe és az olyan rossz :) És tényleg lehetett volna hosszabb a film... Will Smith-nek se kellett volna feltétlenül meghalnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elégé egyértelmű a vége. Nekem nem volt semmi bajom a filmmel. Szerencsére nem "züllött" le a Számkivetett vontatottságáig.

Én végig érdekfeszítőnek és izgalmasnak tartom a sztorit, akárhányszor nézem is meg.Egyszerűen zseniáisan oldja meg a nehéz színészi helyzeteket Tom Hanks, nélküle nem is tudnám elképzelni ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sztem meg már nem olyan új film ez, hogy spoilerezni kéne...

Mivel még csak most jelenik meg DVD-n, és moziban úgy a nagytöbbség igencsak nem jár, és még warezolni sem szokott mindenki, így szerintem erről ne nyissunk vitát. Én is csak egy hónapja láttam, pedig már akkor sem volt új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.