Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nah mi férfiak tartsunk itt egy kis Eyecandyt. ;)

Az FHM olvasó szerint a világ legjobb nője, hát ha sztem nem is az...azért a transformersben megdobogtatta a gép szíveket is. :)

Itt van pár Megan Foxos kép az új filmjéből. Nézős lesz!? :)

Az én szívem ugyan már ezerrel másfelé dobog, de azért sztem pár ajtócsapkodást -ahogy a köznyelv mondaná- megtűrnék Megan Foxtól is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én szívem ugyan már ezerrel másfelé dobog, de azért sztem pár ajtócsapkodást -ahogy a köznyelv mondaná- megtűrnék Megan Foxtól is. :)

Tedd spoiler gomb mögé, hátha úgy nem olvassa az a valaki! ;):)

Amúgy mennyire igazad van. :D Persze azokat a kis tapacsokat lekéne venni. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem nagy szám ez a csaj. Úgy értem nincs benne semmi különleges.

"hát ja elképzelem illatfelhő nélkül, smink nélkül, ruha nélkül, édesen grimaszol miközben... :) ...nem pótolhatatlan a bula." ^^

 

Nem a legszebb csaj tényleg, /Mint ahogy azt az FHM állítja/ de azért Ody... :) valljuk be... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"hát ja elképzelem illatfelhő nélkül, smink nélkül, ruha nélkül, édesen grimaszol miközben... :) ...nem pótolhatatlan a bula." ^^

 

Nem a legszebb csaj tényleg, /Mint ahogy azt az FHM állítja/ de azért Ody... :) valljuk be... ;)

Ne erőltesd szerintem. :D Ody kicsit most meg van szeppenve a kapcsolata miatt, de amúgy már felitatta a nyálát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne erőltesd szerintem. :) Ody kicsit most meg van szeppenve a kapcsolata miatt, de amúgy már felitatta a nyálát. :)

OFF

Nem a kapcsolatom miatt van, egyszerűen nem jön be! Mit lehet ezen nem érteni? ;) Szerintem nem kell minden csajtól hasra esni, akit a 'TV-ben' látunk. Kimegyek az utcára minden második magyar lány legalább ilyen kaliber.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nem a kapcsolatom miatt van, egyszerűen nem jön be! Mit lehet ezen nem érteni? ;) Szerintem nem kell minden csajtól hasra esni, akit a 'TV-ben' látunk. Kimegyek az utcára minden második magyar lány legalább ilyen kaliber.

ON

Jaj má'! :) Csak picit szívjuk a véredet.

Mert megérdemled. :D

 

Amúgy való tény, hogy a magyar csajok a legszebbek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy való tény, hogy a magyar csajok a legszebbek. ;)

Vitathatatlan tény.

 

Nekem tetszik a csaj, bár az ziher, hogy kis hazánkban csak alapjárat lenne (mondjuk nincs kifogásom az alapjáratok ellen, bocs a szóhasználatért), de hát nem is magyar, szóval nála már ez is nagy szó lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, nemsokára más csaj lesz a szenzáció :)

Egyébként meg akárhogy néz ki, a fényképével az ágyban elaludni nem lehet valami szívmelengető élmény :);)

Jaja. Bezzeg egy full HD-s, 3D-s, valódi bőrkárpitos ágy-, kar-, láb-, szív-, stb melengető, ergonomikus "oldalborda" sokkal tutibb élményt nyújt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node filmek! :)

A héten mutatják be Scorsese filmjét, a Shine a light-ot. :)

A U2 után újabb rockbanda fog dübörögni a mozikban. :D

Szerény véleményem szerint a világ legnagyobb bandája mely még a koporsójukban is az I can't get no-t fogja énekelni. :D

A Rolling Stones immár 46 éve elgondolkodtatja a tudósokat és milliókat tüzelnek fel a stadionokban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom..... Megan Fox női szemmel (legalábbis az enyémmel) egyszerűen egy diétázó hosszú hajú "alapmodell". Hogy esze mennyi van, azt nem tudom, átütő egyéniségnek nem tűnik....

Csajok?

Hát kb. nekem is ennyi a véleményem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom..... Megan Fox női szemmel (legalábbis az enyémmel) egyszerűen egy diétázó hosszú hajú "alapmodell". Hogy esze mennyi van, azt nem tudom, átütő egyéniségnek nem tűnik....

Csajok?

Nem is az eszét méltatták lentebb - szerintem :clap:

 

A kép tényleg nem mutat semmi extrát, filmben viszont még nem láttam, ezért inkább nem nyilatkozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÁÁÁÁÁÁÁÁ! Május 22.-én jön a Rambo DVD, 1990 forintért. :clap: Már rendelem is....akarom mondani rendelném, de az xpress- nél még nincs az adatbázisban.

 

SZERK: Már van! :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben meg kiderült, hogy a Cloverfield a többször módosított dátum helyett, immár (talán) június 25-én jön, előjelzések szerint brutális hangkeveréssel. :clap:

A külföldi kiadvány megnézése állítólag tartós halláskárosodást is okozhat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lesz! És elvileg jövő héten megjelenik. Bár DTS nem lesz rajta, azért így sem bánkódok. Majdnem annyi a postaköltség, mint a lemez ára....no de úgy is elég ritkán vásárlok DVD-t, ez a film megéri azt a 3000 forintot. :clap: De lehet, hogy kivárom pestet, és megveszem ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.