Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én őt nem lökném le a motorról, az biztos.Elférnénk rajta ketten is. :clap:

Őt én se. Jól elfuvarozgatnánk egymást és amikor ő vezetne akkor én úgy figuráznék mögötte mint Ford ezen a képen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vakolathullató darab lesz :clap:

 

Bazz, vissza John Rambot Burmába! :) Nem sz*rakodnának tovább az ottaniak a segélyszervezetek ellen.

Ma egy kollégám kérdezte, hogy hol is volt a ciklon ami rengeteg halottat eredményezett.

Mondom neki, hogy ott ahol John Rambo igazságot osztott. :)

Amúgy igazad van.Odamenni és aki sz*rakodik azt lelőni.

 

A DVD-t megveszem én is.Bár lehet ,hogy értelmesebb lenne megvárni a 4 lemezes díszdobozost.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shine a light

 

Egy élmény volt. :)

A doku-koncertfilm hál isten az utóbbi formulában bővelkedett, így a teljes Bacon Theatre-béli koncertbe iktatott egy-két perces fekete-fehér, visszaemlékező filmkockák nem ejtettek csorbát a teljes koncertélményben, sőt, még plusz adalékokkal is gazdagították a filmet. Legfőképp azzal, hogy a Rolling Stones számára a lendületvesztés ismeretlen fogalom. 46 éve töretlen siker. A kor mit sem számít, Jagger bármely húszas éveiben járó rocksztárt letáncolt a színpadról. Scorsese 18 kamerával rögzítette a koncertet, de lefogadom, hogy a kameraman-ek jobban lefáradtak mint Mick Jagger. :D

A koncert legfőképp az új szerzeményekből mutatott be jópárat -mint Stones rajongónak, nekem asszem olyan két szám volt ami nem igazán tetszett-, de a koncert vége felé persze felcsendültek a jól ismert számok is: Brown Sugar, I can't get no, Sympathy for the Devil, Start me up stb.

 

Remélem nem ez volt az utolsó koncertfilm a mozikban, és a U2 és a Rolling Stones után lesz még alkalmunk legendás zenekarokat látni, mint annak idején a Led Zeppelint, vagy éppen a Queent. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Én nem értem ezt az inváziót. Ez anno ment a tévében is 2 részben. Ez most ugyanaz? Vagy ugyanaz a sztori, csak egyrészbe átgyúrva, és moziba?

Ez nem hiszem, hogy volt a tv-ben, mivel csak pár hónapja mutatták be a mozikban :) Nicole Kidman és Craig David játszik benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem hiszem, hogy volt a tv-ben, mivel csak pár hónapja mutatták be a mozikban :) Nicole Kidman és Craig David játszik benne :D

Ja a sztori meg annyi, hogy egy űrsiklókatasztrófa után valami idegen spórák kerülnek a légkörbe illetve a roncsokkal érintkezők szervezetébe. A REM fázist kihasználva aktivizálódnak az emberi agyban és érzéketlenné teszik őket. A főhősnőt is megfertőzi ez a spóra és ahhoz, hogy túlélje nem szabad elaludnia, illetve imunis kisfiát el kell juttatnia egy laboratóriumba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.