Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem A másik Boleyn-lányt, és annak ellenére, hogy túl sok jót nem olvastam előzetesen róla, nekem tetszett. :) Nem is annyira maga az, ahogy a filmet megcsinálták, mert az néhol elég hányavetinek tűnt, a zene nem volt a csúcson finoman szólva, de a történet mindenképpen jó - mégha részben fiktív is - a maga tanulságaival.

Eric Bana nagyon vonzó volt a Trójában, de ebben a filmben valahogy nem tudtam elképzelni, hogy két nő is ennyire oda legyen érte, mint férfiért is és nem csak mint királyért, mert valahogy most nem volt semmi ilyen kisugárzása. Natalie Portman Annaként egy számomra kifejezetten taszító nőtípust játszott, meg kell mondjam, elég jól, mert kellően azt éreztem a végén, hogy nagyon megérdemelte fejetlen sorsát, de a legjobb Scarlett Johansson volt, akinél édesebb és tisztább nőt már rég láttam vásznon.

Tanulságként le lehetne vonni, hogy nagyon nem érdemes elvtelenül és tisztességtelenül mindent bevállalni a hatalom és a dicsőség, a királyi kegy érdekében, mert az igencsak múlandó, és a végén úgyis csak az ember pőre valója marad, jótettekkel és bűnökkel együtt, és minden más hmarabb elmúlik, mint azt várják :D

A legjobban az tetszett (úgy tűnik, még mindig gyerek maradtam valahol, mert szeretem az ilyen igazságos befejezést :D ), hogy a végén mindenki azt kapja, amit megérdemelt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nálunk csak Augusztus 7-én jön. :)

Ody:bocs, de rohadjanak meg.Majdnem egy hónappal később.És majd jön a fő kérdés:Miért warezolnak vajon a magyarok????????????Ez a fö kérdés.Én ugyanúgy vágyom rá minnél hamarabb mint az amerikai.Miért különbek ők???Ja a nyomorult pénz.Hát akkor kedves forgalmazó.Ha egyszer eszedbe jut, hogy azonos időben mutasd be a világon akkor nem lesz warez,Ha nem akkor kussoljál a warez miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyszer eszedbe jut, hogy azonos időben mutasd be a világon akkor nem lesz warez,Ha nem akkor kussoljál a warez miatt.

Egy szép álomban biztos így lenne, de a valóságban tök mindegy, mikor mutatják be, warez akkor is van. Elég csak megmézni torrenten mondjuk egy Transformerst, nálunk egy nappal még előbb is mutatták be, mint amcsiban, és hopp... ennek ellenére a letöltés már az első nap ezer közellében volt (800-900 között, de említhetném a Die Hard 4-et, Inidana 4-et)... az majdnem ezer ember kiesése... 1000x1090 (vagy több) hány forint kiesés is? Nem a premierek dátumával van itt a gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak. DE abban mindenképpen igaza van frenkie-nek, hogy a dátumeltolódás nagyon is elősegíti a mozik bevételkiesését, a warezolás számának megugrását. Ha én forgalmazó lennék, ezt biztos, hogy nem engedném meg. Gondolom a szinkron miatt csúszunk... ez esetben a feliratosság miatti bevételkiesés az első pár hétben szerintem kevesebb, mint az így összejövő veszteség (a premier csúszás miatt), de nyilván ezt ők is felmérték, és ők úgy gondolják, hogy nem.

 

Végül is ők a szakemberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább az lehet a csúszás oka, hogy el akarják tolni egymástól a premiereket.Mert ha tegyük fel Jónás el akar menni a moziba, hiába kíváncsi 2 filmre, csak egy filmre fog beülni.De ha van 3 hét a kettő premier között, lehet hogy elmegy mindkettőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem A másik Boleyn-lányt, és annak ellenére, hogy túl sok jót nem olvastam előzetesen róla, nekem tetszett. :)

Jajj, ezt a filmet én is meg szeretném nézni, de nálunk nem adják, úgyhogy az ilyen dolgok miatt is warezol a magyar :D Pedig kifizetném én a mozijegyet, de egyszerűen nem adják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rambo 4... az egyetlen Rambo film, amit láttam. Király múvi, véres, darálós... bár mikor kikapták a kiscsávót az anyja kezéből, aztán azzal a lendülettel bevágták a tűzbe, na az azért már olyan jelenet volt, amikor én is azt mondom: ez durva. De legalább a végén mindenki megkapta a méltó - és véres - bűntetését.

Bár azért a főgonosz többet is szenvedhetett volna, a mocskos állatja.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár azért a főgonosz többet is szenvedhetett volna, a mocskos állatja.

Igen. Kevés volt, hogy kivágta a belét Rambo. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Örök hála, amiért nem temetted a Rambót mint sokan mások, köztük én is. Így legalább én is felfedezhettem. Fantasztikus film. :)

Nemrég néztem meg harmadszor. :) Az a kaszálás végén ember....! Hihetetlen. :)

Én nagyon várnám a Cobra folytatását is, mert a legjobb üldözéses jelenet szerintem ott volt. Ahogy azon a platos "trágyaszállítón" összerakja a gépfegyverét, majd jönnek a motorosok.....lézerirányzék be...és darálás. :P Hatalmas film az is!

 

Nosztalgiázhatnékom támadt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/...rultek_a_netre/

 

 

Azért f*sza, hogy nálunk három hónapot kell várni a premierre. :)

Akkor irány a torrent.Ha mekik ez így jó, csinálják.Lucas az Ep 2-ree már rájött, hogy világpremiert kell csinálni, mert az EP 1 4 hónapos késése durva volt.

 

Dzséjt:A Rambo többi részét pótóld sürgősen.Úgy jobb lesz a 4.-ik és a vége is nagyobbat üt(nem az írtás).

A főgonosz tényleg keveset szenvedett ,azokhoz a dolgokhoz képest ami tett.

Különben én el tudom képzelni, hogy a valóságban is ilyen kegyetlenek bizonyos katonák.A 2. világháborúról is most derülnek ki elképesztő kegyetlenségek, amiket a katonák csináltak civilekkel.Pl a Délvidéken a partizánok nyegyvenezer magyart öltek le és többek között olyat csináltak, hogy terhes nőből kitaposták a gyereket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:A Rambo többi részét pótóld sürgősen.Úgy jobb lesz a 4.-ik és a vége is nagyobbat üt(nem az írtás).

Egyszer biztos megnézem (meg a Rocky-kat is, mert még azokat sem láttam). De tudom, melyik miről szól, szóval azért képben voltam (annyira meg azért nem bonyolult filmek, hogy az előzmények ismerete nélkül értelmetlen legyen a befejező rész :) ). Így még nekem is megjelent a vigyor a szám szélén a legvégén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a kilenc és fél perc össz a monster scene-kből kimaradt kisszívemnél, pedig azok nem is voltak olyan brutálisak mint amilyen filmeket ő néz. :P :P :P

De legalább van a világon olyan Clover néző aki még sokkalta is a szörnyes jeleneteket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább van a világon olyan Clover néző aki még sokkalta is a szörnyes jeleneteket :P

Azért Marlena szétpukkanásánál én is felvontam a szemöldököm :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ott még ponyva is takarta az eseményt. :P

De olyan hirtelen volt, olyan direkt, ahhoz képest, hogy addig lópikulát sem durvultak. Erre meg durr és placcs. Nem számítottam rá akkor már, hogy bármi véres lesz.

 

Hullajót vagy Kannibál Holokausztot hogyan viseli? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.