Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Tudtam, hogy ezt mondja." Stalone rulezz :yeah:

- Negyvenhetes paragrafus második bekezdés! Villanyáram jogtalan használata! Beismeri hogy bűnös?!

- Á-á-á-á!

- Tudtam hogy ezt mondod!

- Ááááááááááááááá!!!!!!

 

Hatalmas :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg , a Moziünnep az nekik reklám/PR vagy még meg is éri?

 

Amúgy szerintem a letöltés a fapados mozizás adta hiányt pótolja (nagyrészt).

Ha elolvastad azon hsz-eket amiket a moziban dolgozók írtak, azokból kiderült, hogy a mozik bevételi forrása mely nyereségessé is teszi őket az a büfé. A többi csak körítés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon üt:

 

"Mondok egy példát: Anno ment a Gyűrük Ura III biztos emlékeztek 3 és fél órás volt. Na mi ide beiktattunk egy szünetet és nem pisi szünet miatt, hanem hogy az emberek kijöjjenek még egy adag popcornt és üdítőt vásárolni. A többi mozi nem csinálta ezt meg. MI taroltunk."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Szeretném ha megválaszolnál egy kérdést, ami azóta motoszkál bennem, mióta megnéztem a Rambo-t. Nos. az a csávó, akinek kitépte a gigáját Rambo....az ugye a főköcsögnek volt a szerelme? :) Legalábbis úgy nézett rá, amikor látta elvérezve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Szeretném ha megválaszolnál egy kérdést, ami azóta motoszkál bennem, mióta megnéztem a Rambo-t. Nos. az a csávó, akinek kitépte a gigáját Rambo....az ugye a főköcsögnek volt a szerelme? :clap: Legalábbis úgy nézett rá, amikor látta elvérezve. ;)

Bár én nem vagyok Oldie, de megválaszolom.Nem az egy köcsög volt aki b*szni akart.De ezért kitépték(nagyon helyesen) a gigáját. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.