Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sose gondoltam volna, hogy nagy Batman fan leszek, de Nolan nagyon kedvemre valót alkotott. Úgy látszik a második rész is hozza a színvonalat így hát reménykedem. Az SW mozi előtt ez lesz a fő esemény. Szerintem nem korai már most megvitatni, lenne-e igény egy közös mozira a westendben? Nálunk ugye augusztus 7. -én lesz a premier, ami csütörtökre esik. Esetleg 9. -én vagy 16. -án megnézhetnénk együtt is. Hasonló mókára gondolok, mint az Indiana Jones esetében. Vélemények?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne valakinek kedve elmenni egy Gotham Knight vetítésre? Kedden este lesz 19:00-kor az Arena Plázában, és két jegy van rá. Xpressen nyertem, de úgy néz ki hogy nem tudok elmenni rá, szóval ha kellenek valakinek a jegyek az írjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne valakinek kedve elmenni egy Gotham Knight vetítésre? Kedden este lesz 19:00-kor az Arena Plázában, és két jegy van rá. Xpressen nyertem, de úgy néz ki hogy nem tudok elmenni rá, szóval ha kellenek valakinek a jegyek az írjon.

 

Mi az a Gotham Knight és melyik kedden? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham Knight: szódával elment. A karakterek szerintem gázak voltak, a sztori meg, hát ami volt hozzá, az sem igazán tudtam követni, mert majdnem minden részt más rajzolt, így míg az egyikben így nézett ki egy karakter, a másikban meg úgy. Plusz néha a hangok (magyar) is átfedésben voltak, és még nem is beszélnek sokat... szóval na... olyan mint az Animátrix. Reklámnak és bőrlenyúzásnak jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cloverfield

 

Ezt az adrenalinbombát! Nekem bejött. A Bourne-trilógia után a kamerarángáshoz nem volt nehéz hozzászokni. Gratula a készítőknek, hogy egy ilyen témából képesek voltak sokkoló élményt kihozni.

 

10/8

 

Kiadatás

 

Profi módon megcsinált politikai thriller. Elgondolkodtató, végig izgalmas, és egy meglepő csavar a végén. A színészek is jól végzik dolgukat. Meryl Streep persze a legütősebb.

 

10/8

 

Bárcsak mindig ilyen színvonalú filmeket készítenének.

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham Knight: szódával elment. A karakterek szerintem gázak voltak, a sztori meg, hát ami volt hozzá, az sem igazán tudtam követni, mert majdnem minden részt más rajzolt, így míg az egyikben így nézett ki egy karakter, a másikban meg úgy. Plusz néha a hangok (magyar) is átfedésben voltak, és még nem is beszélnek sokat... szóval na... olyan mint az Animátrix. Reklámnak és bőrlenyúzásnak jó.

 

Azért sztem ennél egy kicsit jobb volt. Mondjuk szeretni kell az animét is hozzá, mert némelyik tényleg "fura".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napja már én is néztem. Elég szépen áll h így mondjam... :)

IMDB-n van több mint 40 kritika(itt csak 9), érdemesebb ott nézegetni.

 

Van pár új Kétarcos kép is, de NE nézzétek meg, mert nagyon spoileresek.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha nagy spoiler az ha egy embernek egyik arcfele torz, a másik ép. Egy szétégett arc olyan nagy meglepit nem tud okozni :) Amúgy egész jól eltalálták korábban a sérüléseit azon a fan made képen. :D

Csak az a helyzet hogy egy kulcsjelenetet ábrázol a kép, nem csak magát a krapekot.

És az nem fan made kép volt, hanem concept art. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a helyzet hogy egy kulcsjelenetet ábrázol a kép, nem csak magát a krapekot.

És az nem fan made kép volt, hanem concept art. :D

 

 

Akkor előzeteseket se kell nézni mert tele van fontos jelenetekkel. :) De amúgy mindenkinek szíve joga eldönteni mitől fossza meg magát a továbbiakban. :P Nekem nem nagy poén egy roncs, üszkös arc, szóval eme spoilert lenyelem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.