Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Közröhej leszek a fórumon, de:

Tegnap néztem meg anyuval, az Abba Mamma Mia musical film változatát. Isteni volt. Aki könnyed szórakozásra vágyik, a sok horror, akció, scifi közt az töltse le vagy menjen moziba és nézze meg. Telt ház volt, a zenékre az emberek a 30 40es korosztály csápolt és hasonlók.

 

Most lebuktam, hogy abbát hallgatok a metalllica mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ne csináld már ember.Te értelmesebb vagy annál, minthogy a hype-ból vonj le következtetést.Felejtsd el , az egynapi 66 millcsit a hétvégi 155-öt is dobd a kukába.Ha ez megvan akkor indíts el egy DK trailert.Szerinted ebben csalódsz?Iszonyatos jó film lesz.Nézd csak Ledger alakítását.Ha megborzongsz, jó úton jársz.Ne félj.Nagy élményben lesz részünk.

 

Igen és már csak 2 nyomorult hét.Már féllábon kibírjuk.Pénz is forog kockán.Pár embernek mondtam, hogyha nem tetszik kifizetem nekik a jegyet.De az lehetetlen, hogy a Dark Night valakinek ne tetszen.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek, én Az utolsó éjjelt még nem is láttam szinkronosan. Mivel tök idegen így :) Valószínűleg azért nem néztem meg úgy, mert Ed Nortonnak szeretem az eredeti hangját, és folyton más szinkronizálja, ami egy idő után eléggé zavaró :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alföldi ebben vagy hasonló stílusban szerintem egész jó Joki lenne.

Én Hárvihoz Rátóti Zolit Gordeszhoz meg Forgács Petit kérném fel szinkrózni. A csajhoz még nincs jelöltem.

A Brúsz-Alfi-Foksz trióhoz szerintem maradhatna az előző rész-beli felállás.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudnám Alföldivel elképzelni Jokert.... Mindig Carter doki jut róla eszembe. Heath Ledgert legtöbbször Stohl szokta szinkronizálni, de mondjuk vele se tudnám elképzelni XD Talán nem is kéne leszinkronizálni... Olyan jó az eredeti hangja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Páran azt mondják, hogy Joker szinkronhangjaként talán Alföldit kéne felkérni. Az alábbi videó elégé meggyőző, itt Edward Nortont szinkronizálta Az Utolsó éjjel című filmben.

Úgy látszik az én hozzászólásaimat senki se olvassa, linkeltem már a videót pár hónapja. :)

Amúgy szerintem is jó választás lenne Alföldi, de Stohl se lenne rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, írtam egyik nap, hogy én vasárnap nézem :) Szóval ketten vagyunk már erre a filmre :)

Szerdán én is láttam, tényleg fantasztikus volt! Elképesztő, mit ki lehet hozni egy amúgy teljesen szimpla történetből néhány jól kiválasztott dal és remek szereplők segítségével. Én amúgy is szeretem az ABBA-t gyerekkorom óta, és itt ráadásul olyan jól éneklik a dalokat az amúgy prózai színészek, hogy engem teljesen elvarázsolt az egész. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, a Wantedot láttad már? :pfff:

Szerdán felmerült, hogy azt nézzük-e meg, vagy a Mamma Mia-t, de aztán az időpont miatt az utóbbi lett a befutó. De a következő már tényleg a Wanted lesz, mert a végén még leveszik a műsorról a közeli mozikban. Szerintem a jövő héten sort kerítünk rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos gyerekek, irány a mozi és tessék megnézni ezt a csodálatos animációs filmet. :)

Gyönyörű grafika, kedvesen bájos történet, érzelmekkel telített robotok.....némi társadalomkritika szájbarágósan, de eme utóbbit nem is kell véleményem szerint unottan leintenünk, mert hiába tartalmaz ma már "minden" hasonló film ilyen hangvételű sztorit, itt nem is ez a lényeg, hanem Wall-E és Eve ( Éva) románca akik a történet elejétől a végéig lekötik az ember figyelmét és szerethetővé teszik magukat és őket nézve sokszor a saját kezdeti csetlő botlásainkat juttatják eszünkbe. :o Az első kézfogás, az első csók......hihetetlen ahogy az ezekhez fűződő érzelmeket meg tudták jeleníttetni a robotokkal a készítők. :o

A grafikai munka a tökéletes jelzőt illeti, az utolsó rozsdafolt is fotorealisztikus, ilyet még nem is láttam, egyedülálló.

A sztori, hiába egy droid a főszereplő, talán nem éppen kisgyereknek való a fentebb leírt tartalom miatt, a poénokat, helyzetkomikumokat nem biztos, hogy mindig értékelni fogják. Itt most a teremben általában a felnőttek fogadták nevetéssel ezeket, hiába volt sok gyerek is köztük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esteleg kicsinyíthetnél a képeken. Így túl nagyok.

 

 

Ha én azt tudnám hogy kell. :S

 

No de van itt egy sajtótájékoztató a mostani Comic Con-ról Salvation ügyben. Aki vérprofi angolból az lenne szíves pár mondatban összefoglalni, hogy mi újdonságról kéne tudnunk? Nagyon megköszönném. :)

Ja és a T-1000 imitátor fellépése hatalmas. :D Na azt megértettem. :o

 

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez számomra is érthetetlen. Biztos ezt is a forgalmazóra fogják.

Pedig szegény Intercom most - kivételesen - nem ludas, sőt, úgy hallottam, hogy még mindig tárgyalnak az IMAX mozi tulajdonosával, hogy bemutathassák itthon is a TDK-t IMAX-ban. Az meg köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig itt nem.

 

Szerk.: oké, így jár az, akit az "utolsó hozzászólás" gomb a 71. oldalra röpít. Na mindegy, aktualitása még van :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aktuális mert sokan várnák a hazai IMAX-ba is, főleg azok után, hogy a külföldi termekben rekordokat döntött.

De itt, Balkánföld Abszurdisztán országában minek minek tartson többre bárki is? :S A tulaj szerint maradjunk a múlt században.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos gyerekek, irány a mozi és tessék megnézni ezt a csodálatos animációs filmet. :)

Gyönyörű grafika, kedvesen bájos történet, érzelmekkel telített robotok.....némi társadalomkritika szájbarágósan, de eme utóbbit nem is kell véleményem szerint unottan leintenünk, mert hiába tartalmaz ma már "minden" hasonló film ilyen hangvételű sztorit, itt nem is ez a lényeg, hanem Wall-E és Eve ( Éva) románca akik a történet elejétől a végéig lekötik az ember figyelmét és szerethetővé teszik magukat és őket nézve sokszor a saját kezdeti csetlő botlásainkat juttatják eszünkbe. :o Az első kézfogás, az első csók......hihetetlen ahogy az ezekhez fűződő érzelmeket meg tudták jeleníttetni a robotokkal a készítők. :o

A grafikai munka a tökéletes jelzőt illeti, az utolsó rozsdafolt is fotorealisztikus, ilyet még nem is láttam, egyedülálló.

A sztori, hiába egy droid a főszereplő, talán nem éppen kisgyereknek való a fentebb leírt tartalom miatt, a poénokat, helyzetkomikumokat nem biztos, hogy mindig értékelni fogják. Itt most a teremben általában a felnőttek fogadták nevetéssel ezeket, hiába volt sok gyerek is köztük. :D

 

 

Hát ezzel akkor csak ráraktál még egy lapáttal az eddigi kritikákra. :o Köszönöm a beszámolódat!

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap amúgy asszonypajtással megnéztük bemelegítésképp a Batman: Kezdődik-et. :)

 

Én nagyon sajnálnám ha most a folytatáshoz elhagynák azokat az apró poénokat melyekkel megfűszerezték a karaktereket. Egész egyszerűen fantasztikus íze van annak ahogy Freeman és Caine karaktere használja ezeket. :D Szóval nem hinném, hogy a túlzott komorság és a sötétség illene még ebben az új felállásban ehhez a Batmanhez. Sőt, maga Batman is gyakorta a nyelve hegyére vette a finom oda-odaszólásokat. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon sajnálnám ha most a folytatáshoz elhagynák azokat az apró poénokat melyekkel megfűszerezték a karaktereket. Egész egyszerűen fantasztikus íze van annak ahogy Freeman és Caine karaktere használja ezeket. :) Szóval nem hinném, hogy a túlzott komorság és a sötétség illene még ebben az új felállásban ehhez a Batmanhez. Sőt, maga Batman is gyakorta a nyelve hegyére vette a finom oda-odaszólásokat. :D

Szerintem ettől azért nem kell tartani. Bár csak a két trailert láttam, a második végén ott van az a kis poén Wayne és Alfred között, ami nekem afféle garancia arra, hogy ezek az apró poénok azért megmaradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.