Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma a családdal megnéztem a Wall-E-t, rég láttam ennyire jól összerakott animációs filmet, és szerintem az idei év legjobb sci-fi je ez az alkotás, romantikus filmeknél is ott van a toppon.

10/10es mindenképp, sok ilyet a Pixartól! :lol:

 

Plusz ha belegondolok, hogy a jövőben akár megeshet tényleg, hogy az emberek valami groteszk elhízott élőlények lesznek, akiknek még a sejhaját is a robotok törlik ki :D

Pár év és ez lesz belőlünk:D :D

 

southpark.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TéDéKá

Spoiler:

Azért az érdekes hogy bőrkoma öt emberke halálát vállalta magára miután Joki azt mondta neki hogy öt ember haláláról tehet. Mintha vezekelni is akart volna azzal hogy felvállalta KétPofesz bűnét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Én is erre gondoltam. No meg arra, hogy kölcsön kenyér visszajár. Dent sem engedte, hogy felfedje magát Batman, inkább magára vállalta a szerepet. A végén Batman visszaadta a kölcsönt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Dent sem engedte, hogy felfedje magát Batman, inkább magára vállalta a szerepet. A végén Batman visszaadta a kölcsönt.
Aha. Ez is benne lehet a pakliban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Terminátor 3-ban nagyon sok a logikai hiba. Rajongók állítják ezt. A rajongók szerint Sarah Connornak is élnie kellett volna benne.

Szóval csak azt nem értem miért szidják ennyire azt a fiilmet.

Nem éppen a legjobb Terminator film, de azért nem lett olyan hú de szörnyű szerintem.

Szegény rajongók némelyike nem tudja elfogadni, hogy a T3 már nem a T1-2 jövőjében játszódik. Amúgy szerintem sem szörnyű, sőt, én kifejezetten szeretem, ellenben a T1-el, ami csak úgy van (sőt, ha azt veszem, abban még több is a logikai baki, plusz van némi ellentmondás abban is a többi filmmel - vagy fordítva, nézőpont kérdése).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény rajongók némelyike nem tudja elfogadni, hogy a T3 már nem a T1-2 jövőjében játszódik. Amúgy szerintem sem szörnyű, sőt, én kifejezetten szeretem, ellenben a T1-el, ami csak úgy van (sőt, ha azt veszem, abban még több is a logikai baki, plusz van némi ellentmondás abban is a többi filmmel - vagy fordítva, nézőpont kérdése).

Nem volt rossz a T3, ha különálló akciófilmként kezeljük. De hiányzott belőle mindaz, ami az előző két részt oly naggyá tette.

Ugye ott van a T2, ami egy fokkal kommerszebb szintre emelkedett, de jól állt neki. Erre jön a T3, ami vagy 20x kommerszebbé vált mint elődei. Hiányzik belőle a nagybetűs hangulat, a félelmetesség és a T-X-ben negyed akkora karizmatikusság sincs mint a "felmenőiben".

 

És én a Salvation-től is csak azt várom, hogy hozza az első két rész színvonalát. Nyilván másmilyen lesz mint az eddigi filmek, de ne túlzottan csak az akcióra hajazzon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy nemrég újfent megnéztem a Terminator trilógiát, még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az első rész visz mindent. A másodikat és a harmadikat egy szintre hozom. És szerintem a harmadikban nagyon is ott van a hangulat meg a félelem érzése, főleg onnan, hogy beindítják a Skynetet. :lol: Az az utolsó húsz perc, fél óra mindent visz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért a Batmobil milyen szépen megfordul már a falon utána :D
Az is szép amikor kiérkezik a főútra. Hogy forognak már oldalra a kerekei. :D

 

Pár év és ez lesz belőlünk:D :P
Les Grossman :lol: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem az Égető bizonyíték filmet :D Marha jó volt :D

Spoiler:

Hogy alkoholproblémám van?! Baszd meg, Peck, mormon vagy! Hozzád képest mindannyiunknak alkoholproblémája van! :lol: És a többi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy nemrég újfent megnéztem a Terminator trilógiát, még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az első rész visz mindent. A másodikat és a harmadikat egy szintre hozom. És szerintem a harmadikban nagyon is ott van a hangulat meg a félelem érzése, főleg onnan, hogy beindítják a Skynetet. :D Az az utolsó húsz perc, fél óra mindent visz.

 

Egyezik véleményünk, az első rész mindent visz :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem az Égető bizonyíték filmet :D Marha jó volt :D

Spoiler:

Hogy alkoholproblémám van?! Baszd meg, Peck, mormon vagy! Hozzád képest mindannyiunknak alkoholproblémája van! :lol: És a többi :P

Ugye? :P Meg fogom venni, ha egyáltalán kiadják DVD-n, mert új kifújta a stresszt a fejemből, mintha sosem lett volna ott... És én pl. még idézni sem tudnék már belőle, pedig voltak ott még gyöngyszemek... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Égető Bizonyíték

 

Én is láttam, de nekem annyira valahogy nem tetszett. Persze Brad Pitten széjjel kacagtam magamat, hihetetlenül szimpatikus figurát alakított (és persze vicceset is), de az egész történetnek afféle sefüle-sefarka íze volt. Nevettem én rajta, de összességében nekem annyira nem állt össze. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy nemrég újfent megnéztem a Terminator trilógiát, még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az első rész visz mindent. A másodikat és a harmadikat egy szintre hozom.
Nálam az első és a második van egy szinten mert nemtom eldönteni hogy melyik tetszik jobban. Az bizti hogy mindkattő jobban bejön mint a harmadik. A T3-at egy kicsit kevésbé csípem de azt is el szoktam nézegetni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami Amerika

 

Most, hogy már itt a nyakunkon a folytatása, megnéztem az első részét, már úgy is elég rég láttam. :lol: Szerintem a legjobb magyar film. :D A szereplők hatalmasat alakítanak. :D Volt, hogy szakadtam ezeken a hülyéken. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Égető Bizonyíték

 

Én is láttam, de nekem annyira valahogy nem tetszett. Persze Brad Pitten széjjel kacagtam magamat, hihetetlenül szimpatikus figurát alakított (és persze vicceset is), de az egész történetnek afféle sefüle-sefarka íze volt. Nevettem én rajta, de összességében nekem annyira nem állt össze. :lol:

Szinte az összes Coen film ilyen, a No country is. No de az életben sincsenek kerek sztorik. :D

 

Nekem a Coen testvérek filmjeiben az tetszik legjobban, hogy mind teljesen kiszámíthatatlan. Legyen egy karakter akármennyire is főszereplő, ha kell, őt is eléri a sorsa.

És ami külön vicces, hogy amennyi filmjüket ismerem, egyikben sincsen odaillő filmzene - a No Country-ban méghozzá egyáltalán nincs zene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a legjobb magyar film. :lol:

Én még mindig azt mondom, hogy a magyar filmeseknek nincsen fantáziájuk. Nem a pénzről van szó, mert elég ha írnak egy csavaros krimit vagy thrillert, és már is kiemelkedne az itthoni filmes felhozatalból. Példának okáért a Ponyvaregény is igen kevés pénzből készült, még is hatalmas kultusza lett.

Erre meg van hat tucat filmdrámánk, és és nyolc tucat romantikus vígjátékunk. Nem hinném hogy a magyaroknak csak ezek kellenének.

Rossz emberek vannak ebben a szakmában. Tele van az ország tehetséges emberekkel, de csak azért sem ők ülnek a rendezői székben.

 

És az is sajnálatos hogy a színészeink teljesen ráálltak a színpadi szereplésre, és a vásznon kevesebb mimikát vonultatnak fel mint egy egy fél cserebogár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a mozibajáró közönség leginkább a tucat romantikus-vígjáték filmekre vevő. Vagy pedig az animációra, mely ugye magával vonza a családosokat. De jövőre jön majd egy magyar sci-fi, illetve egy horror is. Meglátjuk mennyire lesz vevő rá a hazai nézősereglett.

 

De a Valami Amerika, illetve a Kontroll ( másik nagy kedvenc) hatalmas sikernek örvend és jó a sztorija is a műfaji keretein belül. :lol:

 

Más részről meg a magyar filmek dívatja az a negyvenes évekbe nyúlik vissza, amikor Kabos, Latabár sora csinálta a jobbnál jobb filmeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem beszélve arról, hogy kis hazánk ezen a téren (is) lemaradt a nyugattól, és nálunk pl. a sci-fi még mindig rosszabb sokak szemében, mint a lepra, így elég nehéz támogatást szerezni rá. Mert az állam ugye Kis Vukra ad, meg a történelmi vacakokra. A támogatók biztosra szeretnek menni, és idehaza - hála a többnyire begyepesedett közönségnek - a romantikus marháskodások és a drámák azok, amikbe érdemes befektetni. Így is csodaszám, hogy sikerült arra a sci-fire és a horrorra támogatót találni. Szóval nem, semmi baj a szakmában lévőkkel, nagyon is tehetségesek és fantáziával megáldott személyek azok. A kedves magyar közönséggel és a még kedvesebb támogatókkal van a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem beszélve arról, hogy kis hazánk ezen a téren (is) lemaradt a nyugattól, és nálunk pl. a sci-fi még mindig rosszabb sokak szemében, mint a lepra, így elég nehéz támogatást szerezni rá. Mert az állam ugye Kis Vukra ad, meg a történelmi vacakokra. A támogatók biztosra szeretnek menni, és idehaza - hála a többnyire begyepesedett közönségnek - a romantikus marháskodások és a drámák azok, amikbe érdemes befektetni. Így is csodaszám, hogy sikerült arra a sci-fire és a horrorra támogatót találni. Szóval nem, semmi baj a szakmában lévőkkel, nagyon is tehetségesek és fantáziával megáldott személyek azok. A kedves magyar közönséggel és a még kedvesebb támogatókkal van a baj.

A közönség ízlését szerintem ne keverd bele mert az ugyanolyan megosztott mint külföldön. Inkább a támogatásokat kéne normálisan elosztani a műfajok között, hogy az is megkapja a maga kedvencét aki a szűkebb ( jelen estben akkor a sci-fi) rétegeket képviseli. De személyes meglátásom szerint arra is vajmi kevés esélye lenne a sci-finek, hogy közönségsikereket érjen el, mert a magyarok tény és való a könnyedebb témákat jobban szeretik. E' van. Ízlések és ficamok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.