Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

az origo filmklub egy újabb gyöngyszeme

 

Bemutatkoztak az év gagyi filmjei

 

 

 

http://origo.hu/filmklub/20090202-super-bo...oe-race-to.html

Mondanék a cikk írónak valami szépet, de nem tudok. Csúnyát meg csillagozni kéne rendesen.

Talán a sznob p*csa még belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredeti hanganyag arról, amikor Bale kiakadt a Terminator forgatásán. !!!

http://www.aolcdn.com/tmz_audio/020209_christianbale.mp3

Megvan a hanganyag a Ponyvaregény 2-höz. :D

 

Mitől akadt ki amúgy? Egy szót tuti le tudtam fordítani hallásból. :D

 

Amúgy meg ilyen minden forgatáson előfordul. Nem egyedi eset. :) A mindennapi életben is rengeteg ilyen van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy az új Predator film remake lesz. Így akarják elfeledtetni az Alien vs Predator széria szolid sikerét. A producer Robert Rodriguez lesz.

Nem akarok panaszkodni, de Alien(s) és Predator témában ne az sg.hu-t (s most kicsit a "konkurenciának" is aláteszek), ne is az aliensonline-nak higgyj (nem tudom, melyikről szedted, bár tök mindegy, mert az aol-en az sg.hu híre van átmásolva). Az AVPuniverzumon mi még igyekszünk külföldi oldalakról híreket szerezni, így alapból tudtuk, hogy ez csak pletyka, sőt, azóta már azt is tudjuk, hogy kacsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy ki tudtam venni, felvétel közben valami operatőr vagy világító belesétált a díszletbe.

 

Akkor teljesen jogosan akadt ki. Ha John Connor éppen le akar zúzni egy terminatort, csak semmi világító ne sétáljon bele a jelenetbe...

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron az Avatarról:

http://marketsaw.blogspot.com/2009/02/jame...tar-in-dga.html

 

És a lényeg, amit mondott:

They just showed us 11 finished shots for the movie in the last couple of weeks and I showed it to friends who had no direct day-to-day contact with the production, and they said, ‘That’s incredible. How are you doing that makeup?’ They’re not even asking the right questions. They’re not even understanding that every single thing they’re seeing is ones and zeros. It’s all pixels. There’s no tangible, physical reality to it whatsoever, but it looks real.

 

 

Már 11 kész felvételt levetíttek nekik a barátjával, és az ismerőse nem akart hinni a szemének. A makeup-ok, a spec effeket egyszerűen hihetetlennek tűntek. Annyira valóságosnak tűntek a látottak, Cameron meg meg is mondta barátjának, hogy az egész csak pixel halmaz, ha azt nézzük. Ultarbrutál CGI.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor bezony jogos volt.

Hallani lehet a videóban ahogy a DP úgy százszor kér tőle bocsánatot, és mindenki a forgatáson csak nyalizik neki. Senki se mer elé állni, és kiosztani a kis primadonnát. Úgy kellett lefogni, hogy ne ugorjon neki szegény palinak!

Már könnyen eltudom képzelni hogy tényleg ő verte meg az anyját és a testvérét.

 

Amúgy megszámoltam, 38-szor hangzik el a f*ck szó.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallani lehet a videóban ahogy a DP úgy százszor kér tőle bocsánatot, és mindenki a forgatáson csak nyalizik neki. Senki se mer elé állni, és kiosztani a kis primadonnát. Úgy kellett lefogni, hogy ne ugorjon neki szegény palinak!

Már könnyen eltudom képzelni hogy tényleg ő verte meg az anyját és a testvérét.

 

Amúgy megszámoltam, 38-szor hangzik el a f*ck szó.

Aha, és mindjárt már tömeggyilkos is lesz :)

 

A rendezőnek már rég közbe kellett volna lépnie. De én már azon se csodálkoznék ha ez egy mesteri reklámfogás lenne és meg lenne játszva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha John Connor éppen le akar zúzni egy terminatort, csak semmi világító ne sétáljon bele a jelenetbe...

:)

Az is lehet hogy egy intim jelenetet vettek fel amiben Johnny és a csaja kamatyol. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az origo filmklub egy újabb gyöngyszeme

 

Bemutatkoztak az év gagyi filmjei

 

 

 

http://origo.hu/filmklub/20090202-super-bo...oe-race-to.html

Szerintem a cikk írója szerint minden egyes film gagyi, amely nem közelíti meg a művészfilmek szintjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is olvastam már az origo-n eléggé félrement kommentárt. Amikor megnéztem a filmet, amit lehúztak, olyan volt, mintha nem is ugyanazt láttuk volna. Már nem emlékszem, melyik volt ilyen, de több is akadt...

Hát amit a kritikusok lehúznak az általában jó film és amit az egekig magasztalnak az meg sz*r film.

Persze kivételek akadnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok panaszkodni, de Alien(s) és Predator témában ne az sg.hu-t (s most kicsit a "konkurenciának" is aláteszek), ne is az aliensonline-nak higgyj (nem tudom, melyikről szedted, bár tök mindegy, mert az aol-en az sg.hu híre van átmásolva). Az AVPuniverzumon mi még igyekszünk külföldi oldalakról híreket szerezni, így alapból tudtuk, hogy ez csak pletyka, sőt, azóta már azt is tudjuk, hogy kacsa.

Kacsa? Ennek örülök. Köszi Dzséjt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amit a kritikusok lehúznak az általában jó film és amit az egekig magasztalnak az meg sz*r film.

Persze kivételek akadnak.

Ez tényleg kicsit túlzott általánosítás. Én inkább úgy mondanám, hogy nem mindig van kapcsolat a kritikusok véleménye és a filmek minősége között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallani lehet a videóban ahogy a DP úgy százszor kér tőle bocsánatot, és mindenki a forgatáson csak nyalizik neki. Senki se mer elé állni, és kiosztani a kis primadonnát. Úgy kellett lefogni, hogy ne ugorjon neki szegény palinak!

Már könnyen eltudom képzelni hogy tényleg ő verte meg az anyját és a testvérét.

 

Amúgy megszámoltam, 38-szor hangzik el a f*ck szó.

Jah, ennyire azért nem kellene kiakadni, hogy valaki átmászott a díszleten, főleg, hogy bocsánatot is kért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg kicsit túlzott általánosítás. Én inkább úgy mondanám, hogy nem mindig van kapcsolat a kritikusok véleménye és a filmek minősége között. :)

Nem is beszélve a saját véleményről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, ennyire azért nem kellene kiakadni, hogy valaki átmászott a díszleten, főleg, hogy bocsánatot is kért :)

Csak meglehet, hogy a felvétel pont emiatt ment sutba, mert a beállítások pont a legkedvezőbbek lettek volna. Nem mindegy ám, hogy az adott időpontban pl száz dollárt vagy kétszázat áldoznak valamire. ( idő, fényviszonyok, időjárás...ésatöbbi is sokat számít ilyenkor)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.