Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy ember spekulál, miként kéne reklámozni az Avatar mozit

http://promotertv.blog.hu/2009/02/23/az_av...n_mediakampanya

 

Hát nemtudom...necces az ő általa felvázolt ötlet? De lehet Cameronék is így gondolkodnak?

 

 

Szerintetek ez jó megoldás lenne?? ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hülyeség. Ez egy több százmillió dolláros projekt, biztos hogy nem fogják azzal elszúrni hogy csak a 3D-s mozikban reklámozzák. Ezt terjeszteni kell a neten, a tv-ben, 2D-s mozikban egyszóval mindenhol ahol lehet.

És mivel biztos hogy dvd-n is megjelenik majd a film, annyira nem lehetnek az ellen hogy ne közöljenek 2D-s változatokat. Mert azért lássuk be ha ki jön addigra a 3D-s tv, mennyi ember fogja fogja birtokolni azt, pár ezer? Akkor pedig ugrana a dvd-s eladás.

Úgy se az lesz (gondolom) a film legnagyobb erőssége hogy milyen jó 3D-s a hatása, nem csak ezzel akarják majd eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Obi1 szavaival. Baljós lenne csupán 3D-s technikára alapoznia Cameronnak. Nomeg a cikk írója elégé rosszul informált 3D-s filmek terén. Simán kihagyta az Utazás a Föld...., és a jelenleg futó Véres Valentint. Igaz, költségvetésben nem érnek fel az Avatarhoz, de talán nem kéne No.1-nak kikiáltani. Főleg hogy még egy mozgóképes anyagot se látott belőle az emberfia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm meg eleve téves az infója, hogy csak 3D-ben játsszák, 2D-ben is menni fog.

 

Az meg amúgy nem elképzelhetetlen, sőt biztos, hogy a 3D-s mozik veszettül fogják játszani a trailert.

Már a Superbowl alatt osztogattak 3D-s szemüvegeket a népnek, hogy úgy nézzék meg a Monsters vs Aliens előzetesét.

 

És Cameron is megmondta decemberben, hogy a marketing rendhagyó lesz, és teljesen más eszközökkel kell majd ezt a mozit reklámozni.

 

TDK és Cloverfield marketingje elkezdett egy új vonalat. Érdekes lesz a Cameron féle hájpolás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IGN.com-on a múlthéten volt egy szavazás "Kíváncsi vagy Cameron Avatarjára?" címszóval.

(ugye az ign a világ egyik leglátogatottabb filmes , számítógép és konzol játékos közösségi portálja)

 

66% , vagyis a nagy többség még sose hallott a filmről. Vagy 20% meg nem érdekli. Maradék azért kíváncsi rá... :P :P ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos lassan talán ideje lenne belehúznia Cameronnak ha nagyobb hypot akar kanyarítani az egészhez, mert pl Cloverfiled esetében "ilyenkor" már javában tele volt a szereplők Myspace-es oldalai infókkal.

Amúgy még korábban hallani lehetett arról, hogy a plakátozások terén is a 3D-s megoldás fog megvalósulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos lassan talán ideje lenne belehúznia Cameronnak ha nagyobb hypot akar kanyarítani az egészhez, mert pl Cloverfiled esetében "ilyenkor" már javában tele volt a szereplők Myspace-es oldalai infókkal.

Amúgy még korábban hallani lehetett arról, hogy a plakátozások terén is a 3D-s megoldás fog megvalósulni.

 

Cloverfield esetében az első trailert július 4 körül a Trafó előtt kezdték játszani, előtte az emberek azt se tudták hogy létezik :) És január 18 volt a premiere ugye. Durván fél év

 

Cameronnak meg van még 10 hónapja. Szóval... :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos lassan talán ideje lenne belehúznia Cameronnak ha nagyobb hypot akar kanyarítani az egészhez, mert pl Cloverfiled esetében "ilyenkor" már javában tele volt a szereplők Myspace-es oldalai infókkal.

Amúgy még korábban hallani lehetett arról, hogy a plakátozások terén is a 3D-s megoldás fog megvalósulni.

Lehet ez lesz a rendhagyó (vagy rendkívüli?) marketing stratégia: nuku reklám, mert már nem lesz rá pénz :)

 

Cloverfield esetében az első trailert július 4 körül a Trafó előtt kezdték játszani, előtte az emberek azt se tudták hogy létezik :) És január 18 volt a premiere ugye. Durván fél év

Na igen, de a Cloverfield reklámkampánya nem merült ki egyetlen trailerben, és nem is a trailerrel kezdődött. Ahogy Oldi írta, ekkor már voltak rá "utalások" a Myspace-n, meg az egyebek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amúgy hova a fenébe tűnt Jack Nicholson? :)

Ez egy igen népszerű kérdés :D Született már érdemleges válasz? :D

 

Ledger szerintem színészileg úgy igazán a Szörnyek keringőjében hívta fel magára a figyelmet, addig inkább egy újabb ausztrál szépfiú volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ledger szerintem színészileg úgy igazán a Szörnyek keringőjében hívta fel magára a figyelmet, addig inkább egy újabb ausztrál szépfiú volt :)

Szerintem elég hálás dolog lehet egy "szépfiúnak", hogy eljátszhat egy elmaszkírozott őrültet, hiszen itt aztán nem a szép külcsíny fogja magára vonni a nézők figyelmét, és kivívni az elismerését. :)

Én Ledgert a TDK előtt csak a Lovagregényben láttam, és azt is csak 1-2 éve DVD-n, abban valóban még csak egy jóképű fiatal srác volt. A film viszont teszett, a maga kicsit extra középkori történetével és a jó kis párbeszédekkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki esetleg megnézi a Véres Valentn 3D-t, majd számoljon be róla, hogy milyen, mert engem érdekelne így a film, de nagyon ijedős vagyok és félek, hogy rosszul lennék a moziban :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudok róla. De érzéseim szerintem nem tetszett neki hogy nem az első sorba akarták ültetni, vagy valami. :)

 

Vagy nem tetszett neki, hogy Ledger Oscart fog nyerni Joker karakterért, őt pedig anno nem jelölték, és azóta is persze az egojának köszönhetően, magát jobb Jokernek tartja. Ilyet is hallottam. És nem akarta hogy mutassák az arcát, mikor kiderül a díj győztese..

 

De ez csak mendemonda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez elég nagy hülyeség is lenne tőle. A nép tudja pontosan, hogy ezerszer nagyobb színész ő. :) Más részről meg van neki egy vitrinre való szobrocskája. :)

Hát neki 70 éve volt arra hogy bizonyítson, Ledger-nek pedig alig 30. És így is 1,5 Oscar díjra futotta tőle.

Szerintem lett volna akkora színész mint Nicholson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát neki 70 éve volt arra hogy bizonyítson, Ledger-nek pedig alig 30. És így is 1,5 Oscar díjra futotta tőle.

Szerintem lett volna akkora színész mint Nicholson.

Hát én eddig semmi rendkívülit nem láttam Ledgertől. Viszont Nicholsonnak elég ha feltűnik a vásznon és már lerí róla a tehetség.

 

 

Amúgy a Comedy Centrálon a mostani South Parkban a filmek újrafeldolgozásáról van szó. :) A Birodalom visszavágban pl az ewokok játszanak mindenkit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: szomorú, ha nem ismersz fel egy ekkora tehetséget... :)

 

Én nem nagyon szoktam áradozni a színészek játékáról, de ahogy az elmúlt pár napban már utaltam is rá, Ledger szerintem valami rendkívülit alkotott a TDK-ban.

 

Persze Nicholson is nagyon nagy színész, ehhez kétség sem férhet.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: szomorú, ha nem ismersz fel egy ekkora tehetséget... :)

Tény és való, hogy nem sok filmjét láttam, én nekem főleg a Hazafiból ismert, de a Sötét Lovagban is simán lejátszotta őt Michael Caine és Morgan Freeman. És ez csöppet sem jelenti, hogy ne lenne jó színész Ledger, de fényévekre van/volt a "nagyoktól". :) Csak meg kell látni azt az eleganciát amit a fentebb említett két "öregből" áradt, mint színészi tehetség. Ledger csupán eljátszotta az őrültet, de nem alkotott vele világraszólót, hogy rögötn Oscart kapjon érte.

Oké, szép volt jó volt, két jelenetén még én is kifeküdtem, ütött rendesen, de részemről a csettintés elmaradt a film végén, hogy remek színészként gondoljak rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, hogy Morgan Freeman, Michael Cain, de még Gary Oldman is pazarul játszott, de nem mondanám, hogy lejátszották Jokert, sőt... én pont fordítva látom, de ez nyilván szubjektív megítélés kérdése. Nálam mindenesetre Joker mindenkit lejátszott a filmben. :)

 

Szerintem a tehetségét viszont semmi esetre sem lehet vitatni. Az Oscarra persze nem referálok, mint alátámasztás (attól, hogy Oscart nyert, még nem lesz nagy színész), de úgy gondolom, nagyon sokan (a többség) egyetért velem abban, hogy Ledger fantasztikus tehetség és hatalmas színész volt. És olyan legenda lehetett volna belőle, mint Nicholson, Freeman, vagy Cain.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát.

Mindez csak feltételezés. Olyan kirívóan hatalmas szerepei nem voltak, hogy ezt teljes mértékben ki lehessen jelenteni. Ez a karakter most feküdt neki, sokat is gyakorolt, de ezt a szerepet lefogadom több más hozzá hasonló feltörekvő színész is kirázta volna a kisujjából. Cuppogni, örülten fejet rázni, vihogni nem nagy kunszt. De ezzel ellentétben úgy elismerést kiváltani, hogy csak megállsz a kamera előtt és anélkül, hogy megszólalnál, máris lehengerled a nézőt, ritka kevés színésznek adatik meg. Cain, Freeman, Eastwood, Nicholson márpedig ilyenek, igaz több évtized áll a hátuk mögött. De nem hinném, hogy Ledger el tudott volna idáig jutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.