Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És akkor még ott jönnének képregények, videójátékok.

Na és persze egyebek...polók, bögrék, figurák, legók.... :D

 

Ha teljesen belehabarodok a filmbe, könyv, pc játék, poszter és figura dukálni fog mellé idővel..

Remélem nem csak puszta látványfilm lesz...azért Cameron ügyelt mindig a körítésre is, és a karakterekre.

 

12 éve nem rendezett, remélem nem esett ki a gyakorlatból.

 

Egyébként most Chris Nolan kb olyan népszerű, mint a Terminator 2 idén James Cameron volt.

 

Mindkét rendező csinált egy jobb folytatást, melyet falt a közönség, a kritikusok imádták, és anyagilag is kaszált.

Van bennük közös :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz könyvben viszontolvasni, esetleg újabb melléktörténeteket megismerni, hiszen alapvetően ez is inkább látványfilm lesz. :D
És akkor még ott jönnének képregények, videójátékok.

Na és persze egyebek...polók, bögrék, figurák, legók.... :D

Jurassic Park óta nem volt még hasonló marketingdömping film körül.

 

Azt hittem a csajos magyar filmről beszéltek. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film (álom.net)komolyan súlyos. De nem hogy ez a klisés tinifilmek paródiája lenne, nem-nem, az előzetes alapján tök komolyan veszi magát. És milyen színészek ezek.. R*banc Lilla?

Revicky-éket is csodálom hogy elvállatlak ilyen szerepeket.

 

Megkockáztatok egy imdb bottom #1 helyezést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre valahára megérkezett a tavasz SIKERFILMJE!!!!

 

Igaz, hogy most büntiben vagyok (nem nézhetem, írhatok 1 hétig a fórumba) de ezt nem hagyhattam ki, nagyon durva. Remélem nem kell megnéznem, mert kiszaladok a világból.

Kíváncsi leszek ennek a filmnek a médiakampányára. Micsoda húzó nevek vannak benne: AFC, Vivás srác. Van egy olyan érzésem, hogy a bevétel túl fogja szárnyalni és a nézettségi listán lemossa az előző héten debütált Halálos Iramban filmet :)

 

Adatlapja

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy most büntiben vagyok (nem nézhetem, írhatok 1 hétig a fórumba) de ezt nem hagyhattam ki, nagyon durva. Remélem nem kell megnéznem, mert kiszaladok a világból.

Kíváncsi leszek ennek a filmnek a médiakampányára. Micsoda húzó nevek vannak benne: AFC, Vivás srác. Van egy olyan érzésem, hogy a bevétel túl fogja szárnyalni és a nézettségi listán lemossa az előző héten debütált Halálos Iramban filmet :P

 

Adatlapja

 

A honlapja sokkal jobb!

http://xn--lom-dla.net/

Cupp cupp!

 

Már van az oldalon Rajongói klub is, érdemes regisztrálni :D:):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már van az oldalon Rajongói klub is, érdemes regisztrálni :D:):P

 

Már regisztráltam is. Ilyen nívós eseményt nem hagyhatok ki. Csak azt nem értem, hogy a honlapján bal oldalt a Kristóf gyerek miért nem rózsaszín? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem a képregényt is meg fogom ismerni hamarosan mert ahhoz is megjött a kedvem.
Megvolt és azt tapasztaltam hogy a film elég frankón feldolgozza az oldalakon levő dolgokat. Átesett kisebb-nagyobb változtatáson és modernizáláson és néhány jelenet sokkal durvább lett mint eredetileg a képregényben szerepel de nem hinném hogy árt neki. Akinek nem tetszik az ahogy a filmben van annak még mindig ott van az alapmű.

 

Néhány dolog ami a képregényben máshogy van:

Spoiler:

Rorschach

- felmászik a kötélen a Komédiás ablakáig

- második tintapacás képnézegetésekor nem a marcangolósdi jön elő hanem az hogy az anyja meg az apja veszekszik. A marcangolás kicsit előbb van.

- a perverz hapinál először felvesz egy fűrészt amit le is rak aztán lelocsolja benzinnel az ipsét és felgyújtja a pecerájt

- szétrúgja a budit és az abból kifolyó víz és a kábel nyírja ki a csonkolós ürgét

- nem veszi fel az álruháját a szökés előtt hanem később elmegy egy öreg nyanyához egy másikért

 

A sitten a rácsba beszorult hapi torkát elvágja az amelyik a filmben csonkolózik.

Bagolyék a repin levő vízágyúval oltják el a tüzet. (Lucasék lehet hogy onnan szedték a tűzoltóhajók ötletét a RotS-hoz. :D)

 

Van még néhány ide-oda szórt idézet például Bob Dylantől, Einsteintől és Nietzschétől és a 11. fejezet a főcímnóta címével zárul. Érdekes cucc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Watchmen

 

Spoiler:

A nagy változás a sztori végén van ugyebár. :D

 

Amúgy hasonlatosan a 300-hoz, itt is igen szélsőségesek a vélemények. Ott aki történelmi hűséggel számolt az csalódott, itt pedig aki full akciózásra számít és tart a kommerszebb dolgoktól az szintúgy csalódik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fantasztikus Négyesből remaket akarnak csinálni. Pedig az 1. film még csak 4 éves. :D

De olyan sz*r, hogy Jessica Alba cicijei nélkül harmatos lepkefingot sem érne a film. Így is csak egy csigaszellővel jobb, mivel nem vetkőzött le. Szóval, meg tudom érteni, ha valaki remake-lni akarja, és esetleg filmet szeretne csinálni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A nagy változás a sztori végén van ugyebár. :D

 

 

Aha ott is vannak érdekes dolgok. Bagoly úr és a csaja vígan csókolózik amíkor a doki széttrancsírózósat játszik és aztán pucéran hevernek egymáson. A doki még nézi is őket egy kicsit mielőtt elballag. :D

Meg néhány párbeszédet is megvariáltak. Másnak mondják máshol stb.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag készítik DVD-re a Watchmen világában szereplő képregény rajzfilmváltozatát is Gerard Butler hangjával. :D
A pacák még hasonlít is Leonidászra. :D

 

 

Nekem bejött mindkét rész.
Nekem is. Az első szinkrósan a második meg angolul.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terminátor rajongók! Lehet csorgatni a nyálat. :D

 

"A rajongók érezték, hogy nem kell beérniük azzal a kvázi fapados T2 BD-vel, amit már jó ideje 10 dollár körül hajigálnak utánad az amazonon, s milyen jól érezték: a TERMINATOR: SALVATION bemutatója előtt pár nappal jelenik meg a T2: SKYNET EDITION BD, ami a film minden eddigi változatát lepipálja majd, nem csupán kép (THX-pecsétes 1080p) és hang (dts HD MA 6.1) tekintetében, hanem az extrák mezején is, pedig a film már megért egy-két combos kiadást. A BD egyik legnagyobb feature-je a lejátszást kísérő kép-a-képben extra lesz, ami a film minden egyes titkáról lerántja a leplet (lásd screenshotokat), ezen kívül lesz két kommentár, kisfilmek, galériák, kimaradt jelenetek, stb-stb. szóval összesen 8 órányi bónusz, valamint BD Live is, melynek segítségével további exkluzív tartalmakat kaphatunk le (remélhetőleg immáron nem csigalassúsággal). A hardcore gyűjtők egy T800-as koponyát is magukévá tehetnek, amely különböző filmes hangeffektusokat ad ki magából, miközben vészjóslóan villogtatja szemeit. Szép. Ez a csomag egyébként tartalmazza majd a T2: ULTIMATE és EXTREME EDITION korongjait, valamint a film digitális másolatát is, szóval a BD-vel együtt összesen 6 lemezt gurigázhatsz a lejátszód környékén. A szimpla változat 30 dolcsi lesz, a koponyás verzióért pedig 175 zöldhasút kérnek"

 

t2bd01.jpg

t2bd02.jpg

t2bd03.jpg

t2bd04.jpg

t2bd06.jpg

t2bd08.jpg

 

Forrás: aeonflux.blog

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.