Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A kis idegent nagyon bírtam. Vagány gyerek. :(

 

Ja, én is bírtam. Sajnáltam őt meg az apját, meg úgy az összes idegent. Nem voltak az emberek valami vendégszeretők velük.

Spoiler:

Amikor az idegen kiscsávó beindította az ufó védelmi rendszert, az komoly volt. Főleg az a robot, kicsinálta rendesen azokat az embereket. A vége számomra befejezetlen volt.

 

frenkie: Szívesen, amúgy én is kíváncsi voltam már régóta, hogy ha szemüveges vagyok, akkor nézhetek-e iMAX-ben filmet. Úgy tűnik igen. Csak valószínűleg nagyobb szemüveget kell válasszak. :hmm:

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnáltam őt meg az apját, meg úgy az összes idegent. Nem voltak az emberek valami vendégszeretők velük.
Hát nem.

 

Odamennek és törvénytelen eszközökkel el akarják őket paterolni. Nagyon kemény amikor a fater végignézi ahogy a haverját kinyírják.

 

 

 

 

Főleg az a robot, kicsinálta rendesen azokat az embereket.

 

 

A manusz is belejött a gyilkolászásba. Fogta a földönkívüli cuccost és átküldött pár parasztot a másvilágra.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis a műsoridő felében azt látjuk amint irányít? :hmm:

 

 

Barnez: köszi a linket, elkezdtem átrágni magam rajta, kb a negyedéig jutottam. Tudom hogy "szuvenír nyihaha" de ez a felirat úgy hangzik mintha a Backstroke of the west stábja készítette volna :(

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Jake-ből lesz na'vi hanem a srác befekszik egy kütyübe aztán rákötnek egy csomó érzékelőt és az idegpályái összekapcsolódnak a na'vi-klónnal amit onnantól ő irányít.

Viszont azt tegyük hozzá, hogy a Jake avatarjának is Sam Worthington adja a játékát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont azt tegyük hozzá, hogy a Jake avatarjának is Sam Worthington adja a játékát.
Na egen ezt kihagytam mert nem passzolt a mondandómba. Az Avataros kulisszatitkok egyelőre nem érdekelnek különösebben. Amúgy tudom már egy ideje. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól tudom én hogy hogy értette amit írt. Én csak leírtam hogy miért nem írtam le. Na meg azt is hogy jó ideje tisztában vagyok vele így nem igazán érzem szükségesnek hogy ugyanazt más szavakkal mások felvázolgassák.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól tudom én hogy hogy értette amit írt. Én csak leírtam hogy miért nem írtam le. Na meg azt is hogy jó ideje tisztában vagyok vele így nem igazán érzem szükségesnek hogy ugyanazt más szavakkal mások felvázolgassák.

OFF

Nyugalom van Rog. Nem kell magaslóról osztani a másikat, ha az neked nem tetszőt ír. Lehet kevésbé pökhendin is. Párszor már megfigyeltem ezt nálad. Nem bánt senki.

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW-nél azért ne felejtsük el, hogy a klasszikus trilógia tapasztalatai közre játszottak. Az Avatar pedig úgymond tiszta lappal indul, de én úgy vettem észre, hogy már sokakat inkább visszataszított a CGI környezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ahogy nézem elég vegyes a fogadtatás, mint belföldön mint külföldön. Valahol egyébként azt irták, hogy ez inkább egy mesefilm lesz és ha müködik a technológia akkor Cameron beveti komolyabb/keményebb témában is (ez lenne a már régóta lebegtetett Battle Angel Alita). Ezt a verziót látszik alátámasztani, hogy nem a Terminátor/Aliens, hanem a Titanic rendezőjeként hivatkoznak rá a plakátoknál és a teaserben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora lenne már ha Jake kiszállna a kütyüből és Ja'vi (a na'vi Jake) összeesne a dzsungelben. A csajszi nem tudná hogy mi van és hívná a dokit aztán Jake odamenne és kinyírnák hiába mondaná hogy ő Ja'vi. :cry:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

cinamertrix fikagépben kellemes csalódtam. Ezt tessék olvasni

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2009/08/22/avatar/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként fura, hogy az Avatar cgi kavalkádját mennyire istenítik egyesek, holott pl. az EPI még sok volt nekik.

Olvasd el majd az index cikk kommentejit.

Cameron is olyan lesz mint Lucas, Avatar után lesznek fikázói rendesen..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 15 percről nincs még videó fent valahol?

Arról nincs. A 3D miatt nem lehet megnézni simán, ilyen elmósodott kékes folt lenne az egész.

Ezért erőlteti Hollywood a 3D-s, hogy a kalózkodás megállítsa ezzel.

Persze majd ha elterjednek a 3D-s tévék, akkor visszaáll az egyensúly, de az még jó 6-8 év..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól tudom én hogy hogy értette amit írt. Én csak leírtam hogy miért nem írtam le. Na meg azt is hogy jó ideje tisztában vagyok vele így nem igazán érzem szükségesnek hogy ugyanazt más szavakkal mások felvázolgassák.

Bocs, hogy így fejezem ki magam, de ki nem sz*rja le, mit tudsz és mit nem, mikor nem te kérdeztél. Én kiegészítettem a te válaszodat, amit frenkie (nem Krande, Donát :cry: ) tett fel, hogy ő, aki nyilván nem tudta, és még csak nem is táv-gondolatolvasó, tudja ezt is. Hátha ne adj isten veled ellentétben ő (vagy más) érdekesnek találja, és szeretne ilyet is tudni.

 

Igen, magam is megdöbbentem, de a Trailer láttán inkább tűnt mesefilmnek, mint vérbeli Sci-Finek. A látvány és a fényképezés egyértelműen ezt sugallta, legalábbis nekem.

Cameron már az elején Star Wars-szerű sci-fi-fantasy-t vizionált (aztán ezt értelmezték egyesek "új Star Wars"-ként), de ennek ellenére engem is meglepett, hogy mennyire elhúzott - legalábbis a trailer - a fantasy irányba. Bár lehet, hogy direkt erre hegyezték ki, gondolván, hogy a fantasy nem annyira "riasztó", mint a sci-fi. Elvégre elméletben lesz itt még Föld bolygó, emberi kolónia, meg miegymás, ami a sci-fi vonalat erősítheti. Minden esetre, szerintem az összképben a Star Wars végül sokkal sci-fisebb lesz... bár ki tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, hogy így fejezem ki magam, de ki nem sz*rja le, mit tudsz és mit nem, mikor nem te kérdeztél.
Na itt a lényeg. Nem én kérdeztem. Frenkie-nek kellett volna a kiegészítésedet címezni és nem nekem. Nem vagyok én közvetítő. :cry:

Ja és hogy ki nem sz*rja le? Bocs, hogy így fejezem ki magam, de sz*rok rá. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzétek az Avatar trailer HD-ben, és itt a 3D kisérlet. Számomra bevált és woah! Ez nagyon baroooo!

Egy másik fórumról idézem, ahol egy 3D modellező mondta a tippet. HW fórumon egyébként..

 

 

 

Amúgy van egy trükk, amivel elérhetitek, hogy nagyjából térben lássátok a trailert (vagy bármilyen más mozgóképet). Először is keressetek egy pontot a monitoron, ami elé olyan 10-15 centire nyújtsátok ki az ujjatokat. Így kettős látásotok lesz, és ki tudjátok találni, melyik a domináns szemetek. Nekem pl. a jobb, mert ha becsukom a balt, akkor az ujjam pont egy vonalban lesz a kinézett ponttal.

Na, ha megvan a domináns szem, akkor indítsátok el a trailert, hajoljatok olyan közel a monitorhoz, hogy betöltse az egész látótereteket és nézzetek a domináns szemetekkel. Térbeli hatást fog kelteni :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.