Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az ST:DS9-es énjét nem ismerem. Nekem ő Duncan Malloy, a fegyencjárat réme. :D

Szerintem inkább Cowen, a genii-ok ex-vezére... vagy talán Doumer, ne adj isten az a repülőgép pilóta, aki rosszúl beállíott magasságmérővel próbált meg landolni éjsötétben, hóviharban? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább Cowen, a genii-ok ex-vezére... vagy talán Doumer, ne adj isten az a repülőgép pilóta, aki rosszúl beállíott magasságmérővel próbált meg landolni éjsötétben, hóviharban? :D
Szerinted neked lehetnek azok de nekem csak az amit én írtam mert nekem az a figura jött be a legjobban attól a manustól. Utána meg Mystery polgármestere. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a "goats-filmre" marhára kíváncsi vagyok :)

Meg arra is, hogy milyen magyar címet kap majd :nana: Az angolt értem, de vajon az okos fordítok mit hoznak majd ki belőle? Remélem, maradnak az eredetinél, kár lenne változtatni :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne essetek pánikba, de most megy a Viasat 3-mon a Galaxis Útikalauz Stopposoknak. Kiváló film, ajánlom megnézésre.

Csak el ne felejtsétek magatokkal vinni a törülközőtöket :nana:

Nem volt rossz, de könyvben sokkal jobb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne essetek pánikba, de most megy a Viasat 3-mon a Galaxis Útikalauz Stopposoknak. Kiváló film, ajánlom megnézésre.

Csak el ne felejtsétek magatokkal vinni a törülközőtöket :(

Én most fél szemmel a Mr. és Mrs. Smith-t nézzem :( Nem egy nagy eresztés.

Ezt a Galaxis..... már megvan DVD-n, csak még nem jutottam el odáig, hogy meg is nézzem :D Ma viszont a Wanted kihagyhatatlan volt. Remek egy pörgős film még negyedjére is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mr. és Mrs. Smith jó lenne, ha valaki vette volna a fáradtságot, és befejezi. Sajnos egyetlen jelenet kedvéért csinálták meg az egész filmet, de ez nem igazán volt elég.

 

Ma Mindörökké Batmant néztem. Egyszer láttam, mikor megjelent kikölcsönözhető videókazettán. Csak arra emlékeztem, hogy rossz. De arra nem, hogy ennyire. Ez a legsz*rabb mindegyik Batman közül. Talán csak az a frankó TV sorozat tudja alulmúlni, bár már az sem biztos...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Mindörökké Batmant néztem. Egyszer láttam, mikor megjelent kikölcsönözhető videókazettán. Csak arra emlékeztem, hogy rossz. De arra nem, hogy ennyire. Ez a legsz*rabb mindegyik Batman közül. Talán csak az a frankó TV sorozat tudja alulmúlni, bár már az sem biztos...
Én egy 10-12 éve még imádtam ezt a filmet, inkább nem is nézem meg manapság, hadd maradjon meg úgy az emlékezetemben mint a legjobb film a világon.

 

Legrosszabb Batman film? És mi van akkor a Batman&Robinnal? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.