Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Legrosszabb Batman film? És mi van akkor a Batman&Robinnal? :(

Ha hiszed, ha nem, nekem az jobban tetszik a Forevernél. Sőt, régen az első kettőnél is jobban tetszett. Ma mondjuk kiderül, hogy ez így marad-e, de az első négy Batman közül azt láttam a legtöbbször, így arra még viszonylag emlékszem is.

Én azért kezdtem el nézni, mert az Arkham Asylum játék kedvet csinált hozzá, és mivel a Beginst és a TDK-t alig két hete néztem meg, így maradtak ezek a régiségek. Már az első kettőt is kb azóta nem láttam, hogy leadta a HBO a negyediket, szóval annak is van már vagy tíz éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi Batmaneket én is rég láttam. A Batman&Robint talán sosem.

Szintén, vagyis rég láttam őket, a negyediket meg sosem. Én sem vágyom rá, szóval azt hiszem, kimarad az életemből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, nem lehet betelni John Ramboval :( Ma megint tombolt nálam DVD-n. Állat egy film.

Nomeg belegondoltam, hogy mi lenne ha a most tervezett ötödik részben feltűnne John apja...... R. Rambo, azaz Clint Eastwood. :( Totál über alles lenne az egész :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem DVD is hamar jön. Ha jól láttam abból lett avi szerkesztve. Az egyik "üzletben" legalábbis így láttam :(

Abból van. Gondolom megint a médiának kiküldött anyag került ki, mert még nem mostanában fog megjelenni (október 28).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek jó minőségben? Wááá

Fura, hogy eddig nem lehetett elérni egy jó minőségű verziót, le se szedtem, pedig már marhára megnézném a mozi után. No de inkább várom a dvd-re, és erősen gondolkodom azon, hogy megveszem eredetiben :(

De egyébként ígérték nekem a többi filmet is kölcsönbe, szóval valószínű, hogy a közeljövőben azokat is látni fogom :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is már megszereztem a saját kópiámat, egyenlőre angolul. De a HD változat már magyarul (dual-audioban természetesen, hiszen angolul nagyszerű) lesz meg. :D

Mindenkinek csak ajánlom a Star Treket, nálam eddig "námbör ván" film az évben.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Mindörökké Batmant néztem. Egyszer láttam, mikor megjelent kikölcsönözhető videókazettán. Csak arra emlékeztem, hogy rossz. De arra nem, hogy ennyire. Ez a legsz*rabb mindegyik Batman közül. Talán csak az a frankó TV sorozat tudja alulmúlni, bár már az sem biztos...

Egyetértek. Ehhez még a Batman és Robint is hozzátenném. Ugyanolyan sz*r lett, mint a Mindörökké Batman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Ehhez még a Batman és Robint is hozzátenném. Ugyanolyan sz*r lett, mint a Mindörökké Batman.

Én nem mondanám sz*rnak egyiket se, egy okból. Nem ugyanannak a közönségnek készült mint a többi Batman film.

Burton megcsinálta a Batman Visszatért, ami olyan groteszk és brutális volt hogy az még tőle is szép. Nos a stúdió úgy döntött hogy inkább az alsóbb korosztályt célozzák meg, és elkészítették a Joel Schumacher filmeket. Amik ezáltal egyszerűek és ostobák lettek, elismerem rengeteg hibával. De elérték a céljukat, hiszen 5-8 évesen imádtam ezt a két filmet.

 

Nem lehet a Nolan filmekhez hasonlítani egyiket se, mert az biztos hogy a TDK-t nem mutogatnám egy kisgyereknek se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet a Nolan filmekhez hasonlítani egyiket se, mert az biztos hogy a TDK-t nem mutogatnám egy kisgyereknek se.

De sajnos még a Karnoszauruszokhoz sem lehet hasonlítani, sőt, ezt talán már csak a Teletabi tudja alul múlni.. Ez a Batman 3-4 sajnos nem ér többet egy kalap kutyagiminál, a Forever ráadásul brutálisan rossz (a CIA tuti terroristák vallatására használja). Akárkinek csinálták, akkor is, a közönség nem mentesíti a rossz filmet az alól, hogy rossz. Nem csak, hogy olyan gyermeteg, hogy tizenegynéhány évesen is kínosnak véltem (pedig akkor még gyerek voltam én is), de a színészek helyében én kérnék elnézést, hogy részt vettem benne (aranymálna különdíjat osztanék az egész gárdának). A történet borzalmas, az effektek iszonyúan gagyik, a zene pedig... nos... sokat elmond, hogy van, amit vágatlanul vettek át az Alien3-ból. Ha ez nem sz*r, akkor nem tudom, hogy szerinted mi lehet az :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mondanám sz*rnak egyiket se, egy okból. Nem ugyanannak a közönségnek készült mint a többi Batman film.

Burton megcsinálta a Batman Visszatért, ami olyan groteszk és brutális volt hogy az még tőle is szép. Nos a stúdió úgy döntött hogy inkább az alsóbb korosztályt célozzák meg, és elkészítették a Joel Schumacher filmeket. Amik ezáltal egyszerűek és ostobák lettek, elismerem rengeteg hibával. De elérték a céljukat, hiszen 5-8 évesen imádtam ezt a két filmet.

 

Nem lehet a Nolan filmekhez hasonlítani egyiket se, mert az biztos hogy a TDK-t nem mutogatnám egy kisgyereknek se.

Gyerek fejjel én is imádtam az összes régi Batmant. De a Schumacheresek felnőtt fejjel nem tetszettek. :D Nagyon érződik, hogy 10 éven aluliaknak készült. Schumacher egyébként eredetileg a Batman: Year One-t akarta adaptálni Frank Millertől a Batman Forever helyett, de a stúdió erőltette a gyerekbarát verziót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sajnos még a Karnoszauruszokhoz sem lehet hasonlítani, sőt, ezt talán már csak a Teletabi tudja alul múlni.. Ez a Batman 3-4 sajnos nem ér többet egy kalap kutyagiminál, a Forever ráadásul brutálisan rossz (a CIA tuti terroristák vallatására használja). Akárkinek csinálták, akkor is, a közönség nem mentesíti a rossz filmet az alól, hogy rossz. Nem csak, hogy olyan gyermeteg, hogy tizenegynéhány évesen is kínosnak véltem (pedig akkor még gyerek voltam én is), de a színészek helyében én kérnék elnézést, hogy részt vettem benne (aranymálna különdíjat osztanék az egész gárdának). A történet borzalmas, az effektek iszonyúan gagyik, a zene pedig... nos... sokat elmond, hogy van, amit vágatlanul vettek át az Alien3-ból. Ha ez nem sz*r, akkor nem tudom, hogy szerinted mi lehet az :D

Valami zenét vágatlanul vettek az Alien3-ból? :P Na ezt se tudtam.

 

A Mindörökkét Batmanben Kétarcú és Rébusz vigyorgó, röhögő idióták, tisztára Jokert utánozzák az elsőből.

A Batman és Robinban hiába szerepelt Mr. Fagy, a kedvenc Batman ellenségem éppolyan rossznak tartom, mint a Forevert.

Gothamból pedig valami színes vidámparkot csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.