Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, szerintem elgépeltél egy szót (sandábban) :(

Nem biztos, hogy elütöttem, mert egyre többször veszem észre, hogy kimaradnak betűk, és a legtöbb esetben biztos vagyok benne, hogy leütöttem (bazz, még most is, a "benne" szó csak "benn" lett, pedig lenyomtam másodszorra is az e-t...). Lehet a billentyűzetem kezd gajra menni. :(

 

Remélem ez az Avatar trailer kicsit jobb lesz, mint az előző. Az teasernek elment, de ennek most ütősnek kell lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a trailernek valóban ütnie kell. Filmbéli párbeszédek, hangeffektek, némi sztoriízelító. Én ezt várom.

Én azt várom a filmtől, amit George Lucas :):(:(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Willem Dafoe egy 9 láb magas alient alakít a John Carter of Mars sci-fi fantasyban

http://www.firstshowing.net/2009/10/20/wil...carter-of-mars/

 

A történet szerint egy amerikai katona vetődik a Marsra, ahol a lakók oldalán harcol az igazságért.

Érdekesség hogy a Pixar csinálja, de élőszereplős CGI kombináció lesz, mint az Avatar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Willem Dafoe egy 9 láb magas alient alakít a John Carter of Mars sci-fi fantasyban

Már "ezer" éve volt róla szó, hogy megcsinálják a könyvet, most már tényleg lesz is belőle valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas isteníti az Avatart és Cameront!!!

http://filmuniverzum.avpuniverzum.hu/?p=5138

Íííí, Jake, ennél a cikknél fogalmazásgátlót vettél be?

A kamionos cikked viszont tetszik. Bár ha én állnék meg az út szélén és mondaná valaki, hogy ő Sam Worthington, az meg ott James Cameron, lehet pár percig meg sem tudnék szólalni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Surrogates...hát marha gyenge volt és rövid is, amit ebben az esetben nem bántam.

Lehetett volna egy nagyon jó filmet készíteni belőle, akciódúsat, kevesebb erőltetett mondanivalóval, de hát nem így történt.

Willis mindenesetre jó volt benne.

4/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ezzel a kettővel már el is kaszálták a filmet. Kardfogot még beveszi a gyomrom, és el tudom képzelni, hogy az X-men 1-ben és a Farkasban is más-más Kardfog van (az én szememben semmiképpen sem lehetnek egyek), de Deadpool elég egyedi darab.

Én még el tudom hinni, hogy a két Kadfog ugyanaz.

Deadpool tényleg nagyon eredeti karakter.

 

Deadpool az egyik legnagyobb dumájú karakter az egész képregényvilágban Póki mellett. Én nagyon várom.

Ez már igaz. Bunyó közben be nem áll a szája. Hogy hozzák ezt a jellemet össze egy sötét hangulatú filmmel, azt nem tudom.

 

Reboot, remake, ezek már bennem is viszolygást keltenek. Ráadásul még sandában nézek ezekre, mióta J. J. Abrams egy elegáns húzással elkészítette a Star Treket, ami egy reboot-sequel-prequel lett, ezzel megmutatva, hogyan kéne ezt az egészet alkalmazni.

Én se nagyon szeretem, ha állandóan rebootolnak, remake-elnek valamit. A Batmanen és a Star Treken kívűl nem igazán sikeresek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megan Fox és a TF3.

 

"Michael Bay boldogan jelentette be múltkor, hogy hozzáláttak a Transformers harmadik részének a forgatókönyvéhez. Arról is lehetett hallani, hogy a rendező megfontolja Megan Fox kinyírását a folytatás elején, mivel már elege van a színésznő kirohanásiból. Fox szombaton a Tv Scream díjátadón ezt mondta a közönségnek: "Általában nem szoktam ilyet tenni, de el kell mondanom valamit. Rengeteg hamis hír kering azzal kapcsolatban miképp is érzek a Transformersszel kapcsolatban. Tisztázni szeretném, hogy tudom milyen közönséges a szerepem ebben a nagyszerű filmben. A mozi kihúzott engem az ismeretlenség homályából és lökést adott a karrieremnek. Szóval én csak hálás tudok lenni azért, hogy benne lehettem ebben a franchise-ban."

Érdekes, érdekes, meg kell hagyni frankón meghátrált a "kicsike". Úgy látszik megijedt, hogy Bay tényleg ki(ny)írja a karakterét. Szerintem nem is dönthetett volna jobban, minthogy ezt elmondja a díjátadón, ha folytatta volna a Bay elleni kirohanásokat és megjegyzéseket, akkor elég hamar eltűnt volna a süllyesztőben, mivel gyakorlatilag a Transformersen kívül nem tud sikeres filmeket felmutatni. Még egy-két ilyen szöveg és Bay is megenyhül."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magneto rosszul áll.

 

"Amikor Wolverine megkapta előtörténetét, rögtön elindultak a pletykák, hogy melyik lehet a következő X-Men karakter, akit a "Kezdetek" címmel el lehet majd adni. Nem meglepetés, hogy szinte minden tekintetben Magneto volt az éllovas.

A film azonban még mindig nem készült el, sőt, még a forgatási előkészületek sem kezdődtek el, s végre hivatalos forrásból is hozzá lehetett jutni némi információhoz a filmmel, illetve a filmtervvel kapcsolatban.

Az egyik producer elmondta, hogy Magnetóval kapcsolatban legalább forgatókönyv-gondok nincsenek, hiszen David Goyer írt egy fantasztikus szkriptet, mely egy koncentrációs táborban kezdődik és természetesen Magneto karakterének kiteljesedésével fejeződik be. Ettől függetlenül egyáltalán nem valószínű, hogy film is fog készülni a sztoriból, hiszen a 20th Centrury Fox tele van potenciális történetekkel és karakterekkel, így ők fogják eldönteni, hogy kiből milyen mozifilm lesz - és egyelőre Magneto meglehetősen a sor végén kullog.

Persze ettől még a producer, Lauren Shuler Donner bízik benne, hogy 5 éven belül mégis vászonra kerülhet Magneto, azonban Ian McKellen nem tudja őt a film egészében játszani, mert bár a Lola technológiával az X-Men 3-ban sikerült őt és Patrick Stewart karakterét egy jelenet erejéig megfiatalítani, de egy két órás film erejéig mindez rengeteg pénzt emésztene fel. Fiatalabb színészt találni, aki McKellen nyomdokaiba képes lépni, pedig a lehetetlennel határos feladata. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megan Fox és a TF3.

 

"Michael Bay boldogan jelentette be múltkor, hogy hozzáláttak a Transformers harmadik részének a forgatókönyvéhez. Arról is lehetett hallani, hogy a rendező megfontolja Megan Fox kinyírását a folytatás elején, mivel már elege van a színésznő kirohanásiból. Fox szombaton a Tv Scream díjátadón ezt mondta a közönségnek: "Általában nem szoktam ilyet tenni, de el kell mondanom valamit. Rengeteg hamis hír kering azzal kapcsolatban miképp is érzek a Transformersszel kapcsolatban. Tisztázni szeretném, hogy tudom milyen közönséges a szerepem ebben a nagyszerű filmben. A mozi kihúzott engem az ismeretlenség homályából és lökést adott a karrieremnek. Szóval én csak hálás tudok lenni azért, hogy benne lehettem ebben a franchise-ban."

Érdekes, érdekes, meg kell hagyni frankón meghátrált a "kicsike". Úgy látszik megijedt, hogy Bay tényleg ki(ny)írja a karakterét. Szerintem nem is dönthetett volna jobban, minthogy ezt elmondja a díjátadón, ha folytatta volna a Bay elleni kirohanásokat és megjegyzéseket, akkor elég hamar eltűnt volna a süllyesztőben, mivel gyakorlatilag a Transformersen kívül nem tud sikeres filmeket felmutatni. Még egy-két ilyen szöveg és Bay is megenyhül."

 

Bay nem ettől enyhülne meg, hanem attól ha a kisasszony befeküdne ruha nélkül az ágyába, ami szerintem már meg is történt.Legalábbis Bay hülye lenne ha kihagyná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még el tudom hinni, hogy a két Kadfog ugyanaz.

És a két testvér egy szót sem szól egymáshoz, sőt, Kardfog még azon sem ütközik meg, hogy az öcsike fel sem ismeri és szó nélkül nekitámad (holott az előző találkozásuk végén kvázi kibékültek...).

 

Bay nem ettől enyhülne meg, hanem attól ha a kisasszony befeküdne ruha nélkül az ágyába, ami szerintem már meg is történt.Legalábbis Bay hülye lenne ha kihagyná.

Na ezt akartam írni. Szerintem a szereposztó dívány csak-csak használatba lett véve, és lesz is még :)

Különben is, már korábban is írtam, ha Fox tényleg mondott ilyeneket, azzal csak annyi történt, hogy ugyanazt mondta, amit a stábtagok is szoktak, csak név nélkül. Sőt, amit Bay maga is szokott mondani magáról (ezért bírom a csávót, tajparaszt, de legalább van önkritikája). Itt inkább stábtagok a szemetek, akik hirtelen mind Bay pártját kezdték fogni (persze, az állásukért mindent), holott rohadtul gyűlölik a fickót.

A másik meg, HA mondott ilyet Fox kisasszony. Sajnos az összes nyilatkozat pletykalapban volt, és tudjuk, azok milyen megbízhatóak. Mint mikor tavaly kijelentették, hogy már készül az Alien 5 Sigourney Weaverrel, és mindezt állítólag Weaver mondta... Nagyon hiteles hírforrás. Végül is, igaz volt, csak egy évet és egy színésszel tévedtek (és bár ők már akkor biztosan tudták, hogy Ridley Scott rendezi, ez is ugye csak a 20th Century Foxon múlt idén, mert Scott nem akarta megrendezni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már el miért jó a Warnernek, hogy leszedetik a trailerüket a netről? Úgy tudtam, a reklám az arra van, hogy meggyőzze az embereket a film megnézéséről......

 

Már leszedték? Nem semmi!

 

Majdnem ugyanaz, magyar felirattal! :)

 

http://www.freevlog.hu/video/22081.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez lesz még egy érdekes (jó?) film.

Volt Kenneth Branaghtnak egy nagyszerű filmje a Mary Shelley: Frankenstein , ahhoz tudnám így elsőre hasonlítani a hangulat, a sztori és a helyszínek miatt.

 

Az elsőosztályú színészek, és a közeg ahol játszódik, egyből megfogott engem. Tutira nézős!!!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grindhouse - Death Proof

 

A filmvilág egyik ha nem a legjobb autós filmje, amiben a kocsik nem CGI-al, hanem igaziból törnek és kaszkadőrök vezetik. Főleg Stuntman Mike :)

Hatalmas film, remek kikapcsolódás és jó csajok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem ugyanaz, magyar felirattal! :)

Köszi, így azért sokkal jobb :P

 

No ez lesz még egy érdekes (jó?) film.

Hmm... egész jónak tűnik.

 

Volt Kenneth Branaghtnak egy nagyszerű filmje a Mary Shelley: Frankenstein , ahhoz tudnám így elsőre hasonlítani a hangulat, a sztori és a helyszínek miatt.

Valóban, így elsőre talán igen. Nekem ez a kedvenc filmjeim között van, így ennek a farkasos sztorinak is adok esélyt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt Kenneth Branaghtnak egy nagyszerű filmje a Mary Shelley: Frankenstein , ahhoz tudnám így elsőre hasonlítani a hangulat, a sztori és a helyszínek miatt.

 

Az elsőosztályú színészek, és a közeg ahol játszódik, egyből megfogott engem. Tutira nézős!!!

Mary Shelley: Frankenstein-je remek film volt. :) De nem volt rossz ez az előzetes sem, lehet, hogy megnézzük majd a Wolfman-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.