Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Semmi baj Dzséjt, lesz majd a második filmről is kvíz, majd ott is megkérdezem a kedvedért. :)

Oké, de azért legyen meg a helyes válasz ennek a résznek az első kérdésére is :)

- Bumblebee rádióján megszólal Uhura a Star Trekből (Paramount)

- Ugyanígy hallhatjuk Orson Wellest, ami utalás a The War of the Worlds-re (Paramount/DreamWorks)

- John Wayne is megszólal Bömbi rádióján át az El Doradóbol (Paramount)

- Sam egy-egy jelenetben idézi Szamárt a Shrekből.

 

Ch 5

Mit ábrázol a légfrissítő a sárga Camaroban? (minta ÉS felirat)

Az egyik egy diszkógömb, a másik egy méhecske, a felirat pedig (ha jól vettem ki) B66 OTCK

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha érdekel valakit:

Aki meg akarja nézni moziban (Westend, Campona, Mammut, Duna Plaza, Pólus, Eurocenter, Lurdy ház) a District 9-et Nov. 5-től 18-ig egy társával együtt, akkor ajánlom az eheti (45.) Exit újságot szerezni, mert 1 teljes jegy áráért mindketten megnézhetitek a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem :) BEE-OTCH

Ez volt a másik lehetőség, de a divx-es verziómon az ee-k inkább tűntek 66-osnak a H meg K-nak. Pedig vaciláltam, hogy a BEE-OTCH-nak több értelme van :)

 

Az újság címe, amibe az Air Force One-on ülő fickó kezében olvas bele: USA TODAY

A címlapsztori: US BASE ATTACK DISASTROUS

 

Amibe az adatbázis böngészése során olvas bele: The New York Yournal.

Címlapsztori: ARTIC EXPLORER ALLEGES ICE MAN FOUND

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig a legrosszabb előzetes. Teljesen hamis képet fest a filmről és egyáltalán nem illik hozzá se a narráció, se a zene.

Mert nem is neked készült. :) A gyerekeknek viszont tökéletes. Pár napja volt egy akciós spot, ez a gyerekeknek készült, hamarosan lesz egy "szerelmes", egy "látványos", meg ki tudja, milyen... Pl. az EP3 extrái között van mindenféle.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahol mesebeli lények lovagolnak "sárkányokon" ahhoz pont tökéletes a narráció. Piszok feelinges ez a hanglejtés. :) Ödönkének pont tökéletes mielőtt még komolyra venné a sztorit. És még engemet is elvarázsolt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új hangulatos Avatar TV reklám

Pildi ezt a gyerekeidnek is látni kell, a tv spot alapján :D

Jake, a lányok biztos megnéznék, de a fiam nem bírja az ilyen filmes izgalmakat - egyelőre. :D Bár azt hiszem, Panni az egyedüli komoly esélyes a megtekintésére, de csak ha már előtte én is láttam, és könnyen lehet, hogy majd csak otthon. HP-n kívül kalandfilmet még ő is csak DVD-n látott, mert úgy kevésbé sokkolóak bizonyos durvább részek (pl. a Karib-tenger kalózai trilógia is ez a kategória, mert hiába viccesek, azért van azokban is pár nem egészen gyerekeknek való rész).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megálljatok csak! Majd lesz este kivégzőosztag a kvízen :D Vért fogtok izzadni :D

Ugye jól emlékszek, hogy az Álom.net is a klasszikus trilógiához tartozik? :D

Az biztos :D Bocs, de nem lehetett kihagyni a viccelődést :D

És nem, nem tartozik hozzá :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ne hasonlítgassunk már néhány meteort, füstfelhőt és robbanást egy teljesen új, élő-lélegző világhoz... :D
Nem a világot hasonlítottam hanem a látványt. Nekem a 2012 jobban tetszik, lenyűgözőbb. Ezt szívesen bevállalnám moziban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg maradok az Avatarnál, mert eddig egy Emerich filmre sem fizettem be moziba, ezután sem fogok, és különösebben nem is vagyok kíváncsi arra, hogyan pusztítja el ugyanarra a kaptafára 88x-ra is a világot :D Majd megnézem DVD-n a "Holnapután 2-t" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.