Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Frenzy-é furcsa mód kék. Tán annak idején autobot volt? ;)

Vagy csak Bay úgy döntött, FIBRIR (anno volt nagy vita hogy Rumble és Frenzy közül melyik a kék és melyik a piros, ez kb olyan mint hogy Greedo vagy Han lőtt-e először.... itt Frenzy is blue) és ha már maga a robot nem lehetett színes, legalább a szemei azok lettek....

 

 

 

Ch11

Melyik Autobot hol landolt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ch11

Melyik Autobot hol landolt?

Mindegyik a Föld bolygón :P

Optimus Prime a nyílt mezőn, Bumblebee a fene tudja, Ironhide egy medencében, Jazz egy stadionban, Ratchet meg egy (tűzoltóság) raktár(a) mögött.

 

Ez a kérdés azért mókás lenne a második rész esetében, ha így módosulna: Melyik Decepticon hol landolt? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egész gyorsan ment Ody. :P Bár ahhoz képest, hogy lassan egy éves film. :D Azért még van mit behoznod :)

Ugyan, a fasorban sincs, nekem van a gépemen olyan film, ami három éve várja, hogy megnézzem ;)

 

3:30 perces Avatar werkfilm nagyon sok új Spoileres jelenettel!

Sajnos csak később tudom megnézni, de akkor feltétlenül! :D

 

Ezt az avatart még TV -ben sem nézem meg szerintem.

Az Avatar cím, nagybetűvel írják :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar cím, nagybetűvel írják :)

És ha ő nem a filmre, hanem csak Jake avatárjára gondolt? Ha azt nem akarja megnézni, az is jelentheti, hogy a filmet sem akarja, anélkül, hogy konkrétan a filmre hivatkozna ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha ő nem a filmre, hanem csak Jake avatárjára gondolt? Ha azt nem akarja megnézni, az is jelentheti, hogy a filmet sem akarja, anélkül, hogy konkrétan a filmre hivatkozna ;):)

A szövegkörnyezet árulkodik :D De igaz, akár arra is gondolhatott :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2012

 

Mi volt ez az izé? Én nem vagyok Emmerich-ellenes, de ez a mélypontja eddig (Az i.e. 10.000-et nem láttam). A patronokat már a film első felében ellövi. Az átvezető részek baromira unalmasak, a szinkron is gyenge, drámaiság egy pillanatra sem fedezhető fel.

A látvány és a hangok tényleg ütnek, de miért kell mostanában minden ilyen filmet 2,5 órásra csinálni? A Transformers 2-nél is a túl hosszú játékidő teszi vontatottá és súlytalanná a filmet. Az ilyen 'szétkapjuk a világot' filmeknél pont a feszesség és a tömény arculcsapás lenne az, ami lekötné az ember figyelmét, ha már gondolkodtatni nem akarnak.

 

10/4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman-On-Film oldal úgy tudja, hogy a Warner és Christopher Nolan 2010 elején egyeztetnek a harmadik Batman filmmel kapcsolatban. Ha esetleg Nolan nem vállalná a rendezést, a stúdió nem esik kétségbe, mivel van már néhány rendező a képzeletbeli listájukon, aki leforgathatná a produkciót.

Elég rossz ötlet. Nolan nélkül a széria éppúgy lejtmenetelbe kezd majd, mint elődje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Julia Stiles-szal felvették a kapcsolatot a Pókember 4 készítői, nem tudni, hogy milyen szerepet akarnak adni a színésznőnek, de a találgatások szerint (lesz még sok ilyen) a Fekete Macskát alakíthatná.

 

- Faran Tahir, aki a Vasember első részében Raza-t alakította elárulta, hogy a többször szóba került Mandarin bemutatása, ám úgy döntöttek, majd csak a harmadik részben legyen látható, addig is hadd találgassanak a rajongók. A karaktere biztosan vissza fog térni a harmadik felvonásban.

 

- J.J. Abramsnek tetszett az a felvetés, miszerint a második Star Trekben szerepeljen Khan is (a karakter az 1982-ben bemutatott mozifilmben tűnt fel) és beszélt az írókkal, producerekkel a figurával kapcsolatosan. Nestor Carbonell neve merült fel elsőnek a szereppel kapcsolatban, a színész a Lost sorozatban volt látható, amit J.J. Abrams indított útjára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- J.J. Abramsnek tetszett az a felvetés, miszerint a második Star Trekben szerepeljen Khan is (a karakter az 1982-ben bemutatott mozifilmben tűnt fel)

Khm... az 1982-es második filmben tűnt fel Khan Noonien Singh? De akkor ki volt az a Khan Noonien Singh, aki az eredeti Star Trek sorozat 1x24 Space Seed című, 1967-es epizódjában tűnt fel, ugyanúgy Ricardo Montalban játszotta, ugyanaz volt az előtörténete, és nem mellesleg, az epizód pont a Star Trek II-nek az előzménye, amit a filmben is elmesélnek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm... az 1982-es második filmben tűnt fel Khan Noonien Singh? De akkor ki volt az a Khan Noonien Singh, aki az eredeti Star Trek sorozat 1x24 Space Seed című, 1967-es epizódjában tűnt fel, ugyanúgy Ricardo Montalban játszotta, ugyanaz volt az előtörténete, és nem mellesleg, az epizód pont a Star Trek II-nek az előzménye, amit a filmben is elmesélnek? :D

Mentségemre szóljon, hogy csak bemásoltam a cikket, nem én írtam. :D

Igen, most már emlékszem tényleg szerepelt a sorozatban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete GMC-t illetve harci feladatkörökben Buggy volt még látható. De hívásra jönnek F-22-esek, Apache-ok és minden ami lő. :D

 

Épp azt akartam írni, fekete bazinagy autók, helikopáterek és vadászrepülők. Nő vagyok, látszik! :D

 

Na jó, az Apachet még én is felismerem! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.