Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sok 3D-s beszámolót olvastam már, de legfeljebb csak egy kis fejfájásra panaszkodtak.

:(

 

Mi a U2-t néztük, az volt eddig az első és egyetlen 3D-s élményem. Nekem nem volt fejfájásom, de kellett némi idő, mire megszoktam - pár perc - a látványt. Avatart tutti megnézem 3D-ben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Index híreinek kilencven százaléka szenzációhajhász, mondhatni elörömlányosodott az oldal, testvéroldalával az origóval együtt. Kivétel és tisztelet a még normálisabb szerkesztőknek. Le merem fogadni az első fröcsögések ennél a két oldalnál fognak megjeleni a sajtóbemutató után. Nem a filmet kell szídni ha valaki nem bírja a 3D-t, hanem akkor üljön be a 2D-s vetítésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Index híreinek kilencven százaléka szenzációhajhász, mondhatni elörömlányosodott az oldal, testvéroldalával az origóval együtt. Kivétel és tisztelet a még normálisabb szerkesztőknek. Le merem fogadni az első fröcsögések ennél a két oldalnál fognak megjeleni a sajtóbemutató után. Nem a filmet kell szídni ha valaki nem bírja a 3D-t, hanem akkor üljön be a 2D-s vetítésre.
Az EPIII -ról mind a két oldal csak jókat írt. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként baromi ismerős volt a zene alatta. Nektek nem?
Az az "Akkadian Empire" az AudioMachine-től. Talán a hosszabbik Avatar trélerből ismerős mert abban is benne van. Akár itt is meghallgathatod.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy azért írtak róla jót, mert egy sorozat vége. Inkább azért mert jó volt.

Az SW már egy jól bejáratott dolog, az Avatar viszont teljesen új, nem lehet kötni semmihez. Erre akartam rávilágítani. :(

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk. Azonban a népvándorlás el fog indulni a klotyó felé kb. a 150 perctől (mint a GYU -nál).

Mert a többség olyan h*lye, hogy beül egy hosszú filmre egy marha nagy kólával vagy akármivel :) A 3D-s teremnél azért neccesebb lesz a népvándorlás a szemüveg miatt. Le kell adni az ajtónál. Szóval jobban teszik, ha kimarad a nagy iszogatunk a film alatt.

 

Ha abból indulok ki hogy PC-játékozás közben többször is majdnem találkoztam róka komával valószínűleg én rosszul leszek az Avatar közben.

Ez igen sajnálatos :D Nekem az eddigi 3D filmek alatt még semmi problémám nem volt, remélem, most sem lesz. Nálam a gyomorforgató élmények csak akkor jönnek, ha én magam vagyok olyan helyzetben tetőtől-talpig (pl. repülő), nem pedig csak a szemem :D

 

Az EPIII -ról mind a két oldal csak jókat írt. :P

Az már rég volt, azóta elq*rvultak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Az index mindig is a net legalja volt, mióta létezik.A netes Blikk.A 90 %-a nem igaz, amit ott írnak, meg gondold el, hogy az az idióta b*rom Tóta W is odaírkált.Akkor milyen szintet vársz el?Ha hírek akkor origo, az sokkal normálisabb és nem annyira bulváros.

 

Egy kérdés.Valaki, vagy ismerőse, aki szemüveges volt már 3D moziban?Ha volt akkor mit élt át?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nyitott szemmel mászkálnak a nagyvárosokban, tisztában vannak azzal, hogy a népesség növekszik. Én sem látom sokkal fényesebben, de még reménykedek, hogy felébredünk... :):D :D
Lehet, hogy majd ez lesz a vége, de én azért abban reménykedem, hogy ez sokkal távolabbi jövő, nem 10-20 év távlata.

 

Sokaknak lesz hányingere úgy is, mert három órán át nem mindenki bírja majd ezt a 3D -s csilli-villit.
Jaj, abba még nem is gondoltam bele, hogy lehet, hogy én se fogom bírni a 3D-t. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én voltam IMAXba, de nekem betegség miatt nem jött be, de úgy van, ahogy Oldie mondja, elég nagy a szemüveg a rendes szemüveg felé lehet rakni.

Az aranyos hostess lányka adja majd a vetítés előtt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Az index mindig is a net legalja volt, mióta létezik.A netes Blikk.A 90 %-a nem igaz, amit ott írnak, meg gondold el, hogy az az idióta b*rom Tóta W is odaírkált.Akkor milyen szintet vársz el?Ha hírek akkor origo, az sokkal normálisabb és nem annyira bulváros.

 

Egy kérdés.Valaki, vagy ismerőse, aki szemüveges volt már 3D moziban?Ha volt akkor mit élt át?

Tóta W -t csípem. Jókat szokott írni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Imax-es dínós filmtől nekem se lett hányingerem, de azért az 45 perces volt és nem is lett valami intenzívre vágva.

 

Cameron-ék meg elrontották az egészet az istenítős szövegekkel. Az emberek csak azért is rá fogják mondani hogy blee, nekem akkor se tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatarizáld saját magad. Tölts fel egy képet magadról, és légy te is avatar :P

A lányok választhatnak maguknak Neytiriset is :D

http://www.mcdonalds.de/produkte/avatar.cfm?MiD=0.3

-Klikkelj majd Hochladen -re

-Aztán klikk a Mein Foto Hochladen

-Ich stimme den szöveghez egy pipát rakj

-Nach Bildern suchen a következő lépés

-Majd klikk az Absenden utasításra

 

És itt vagyok én mérges na'viként :P

123tqbn.jpg

 

Itt meg vigyorgok :D

1250480.jpg

 

Gyerünk ti is próbáljátok ki :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.