Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Majd audiokommentálhatok is, ha kéritek... :D

Nem kérjük :)

 

Igaz, ráadásul még érdekel is az új HP film (hm... majdnem tíz év kellett hozzá, hogy idáig eljussanak a HP filmek :) ). Bár mondjuk a jövő év kínálatából eddig legjobban Stallone bácsi The Expendables-e érdekel.

Már majd 10 év? :o Megy az idő, de piszkosul ;)

Nekem meg mindjárt év elején Sherlock, utána nem tudom még. Csak akad pár jó film jövőre is a Holmes-mozi és a Potter-gyerek között :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már majd 10 év? :) Megy az idő, de piszkosul ;)

Pont tíz éves lesz az utolsó mozifilm bemutatójakor, 2011-ben. Én mondjuk a Warner helyében ugyanúgy november 4-én mutatnám be UK-ban, meg 14-én az USA-ban, mint a Bölcsek kövét, az azért szép kerek lezárás lenne. De a Warner inkább július 15-öt választotta (mondjuk annyiból érthető, hogy így nem kell egy évet várni a két fél között).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha jól emlékszem ( Beowulf, Utazás a Föld középpontja felé esetében) a felirat nem volt 3D-s de jól el lehetett olvasni. Az Avatar meg úgyis szinkronos lesz hála az Istennek ;)

 

Hát első megnézéskor tuti hogy jó a szinkron. Utána jöhet felirattal :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk a Warner helyében ugyanúgy november 4-én mutatnám be UK-ban, meg 14-én az USA-ban, mint a Bölcsek kövét, az azért szép kerek lezárás lenne. De a Warner inkább július 15-öt választotta (mondjuk annyiból érthető, hogy így nem kell egy évet várni a két fél között).

Valóban szép kerek lenne így, a 10. évfordulón mutatnák be a végét ;) Kár, hogy kihagyják ezt a ziccert. Habár még lehet változtatni rajta :) A novemberi bemutató még jobb is lenne, mint a nyári. Nagyjából úgyis tudjuk, mi lesz a vége, szerintem ki lehetne bírni azt az egy évet :)

 

Sajna részemről nem örülök a szinkronos Avatarnak, de hát ez van. 2D-ben majd nézem feliratosan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna részemről nem örülök a szinkronos Avatarnak, de hát ez van. 2D-ben majd nézem feliratosan ;)
3D-ben biztos jobb szinkronnal. És ha tényleg nagyon jó lesz, akkor jöhet majd 2D-ben is még egyszer családi társasággal, de tartok tőle, hogy akkor is szinkronosan fogjuk nézni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar Imax 3D, dec 17. 00.01 jegyek lefoglalva. Én a magam részéről megadtam a módját, innentől James-en a sor. Ütök, ha nem üt a film. ;)
Kritikus leszek én is annyi szent! Amúgy nekem is jó szinkronnal elsőre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem, hogy ki az, aki 3D után "visszavedlik" 2D-s vetítésre? ;)

Mondjuk az, aki 120 km-re lakik a legközelebbi 3D-s mozitól, a karácsony előtti utolsó fillérjeit áldozza fel az útra és mozira, hogy egyetlen egyszer megnézze annak a lehetőségnek az árnyékban, hogy a szeme miatt jó esetben baromira nem fogja élvezni a 3D nyújtotta élményeket, rosszban fejfájás és hányinger miatt magát a filmet sem fogja tudni élvezni. :)

Ebben a legrosszabb esetben azt hiszem, maradok a 2D-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, te a látásod miatt kivételes helyzetben vagy ;) De már manapság minden nagyvárosban ( megyeszékhelyeken) van 3D-s terem vagy nyílni fog. :)

Akkor Veszprémben valami gáz van, mert megyeszékhelysége ellenére itt nincs is, és nem is tervezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha tényleg nagyon jó lesz, akkor jöhet majd 2D-ben is még egyszer családi társasággal, de tartok tőle, hogy akkor is szinkronosan fogjuk nézni.

Sajnos nekem egyetlen mozis nézés lesz csak (és örülni fogok már annak, ha nem folyószámla hitelből az is), kivéve ha még mondjuk februárban is műsoron lesz :) Szóval ezért örültem volna, ha feliratos, mert felirattal már csak itthon a gépen fogom látni nagy valószínűséggel :)

 

Mondjuk az, aki 120 km-re lakik a legközelebbi 3D-s mozitól, a karácsony előtti utolsó fillérjeit áldozza fel az útra és mozira, hogy egyetlen egyszer megnézze

Pontosan, még ha a km esetemben "csak" 60, de néha az is sok.

Megyeszékhely meg nálunk a legközelebbi is annyira van, mint Pest, szóval marad Pest 60 km-re. Na de valóban csak most kezdik adni, van még esélyem másik hónapban megnézni. Ha valóban annyira jó lesz, akkor a névnapomkor bevállalok még egy nézést ;) Vagy később :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, lehet, hogy én is moziban tekintem meg az Avatart? :)

Haveri köröm Dec. 23-án nézi meg a 16 órás előadást a Sugiba :) Így ha jó kritikákat írtok, meghívatom velük magamat, így is lógnak egy csomó pénzzel ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, te a látásod miatt kivételes helyzetben vagy :) De már manapság minden nagyvárosban ( megyeszékhelyeken) van 3D-s terem vagy nyílni fog. :D

Vp-ben értelmes filmeket se adnak, nemhogy 3D-s termet nyitni... Májusban írt a cinemacity, hogy 3-4 héten belül biztos adják a Star Treket vp-ben is... Az a 3-4 hét nekik még azóta se telt el, közben már Balatonfüreden is játszották a filmet, ami aztán még ócskább hely bemutatók szempontjából, szóval...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vp-ben értelmes filmeket se adnak, nemhogy 3D-s termet nyitni... Májusban írt a cinemacity, hogy 3-4 héten belül biztos adják a Star Treket vp-ben is... Az a 3-4 hét nekik még azóta se telt el, közben már Balatonfüreden is játszották a filmet, ami aztán még ócskább hely bemutatók szempontjából, szóval...

Na igen, a Star Trek, hát az gyönyörű volt, amit rendeztek akörül itt Veszprémben. Csodálom, hogy az Avatart leadják, ráadásul már a premier napjától. Mert ugye nálunk így szól a fáma: Megnézem, ha...:

1) ... adják egyáltalán.

2) ... nem kell rá hónapokat várni, mert akkor inkább elutazom Pestre/Győrbe/Fehérvárra.

3) ... ha rendesen adják, nem csúszó szinkronnal, homályos képpel, terembe szaunát csinálva...

3D-s terem meg ilyen? Mi már akkor örülünk, ha a DVD megjelenés előtt nagy vásznon láthatjuk a filmet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Treket kis kópiaszámmal indították, azért nem ment Veszprémben. :)

Biztos nagyon nehéz lett volna lepasszolni ide egyet Pest 88 mozijából. Mert ugye ott az embereknek baromi fontos, hogy ne kelljen 3 km-t metróznia, de a kis vidéke azért buszozzon 50 vagy 120 km-t, ha moziban akarja megnézni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, lehet, hogy én is moziban tekintem meg az Avatart? :)

Remek :D Jó mozizást hozzá :)

 

Na igen, a Star Trek, hát az gyönyörű volt, amit rendeztek akörül itt Veszprémben.

Skaccok, ott legalább van mozi, nálunk még az se megy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.