Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na igen, a Star Trek, hát az gyönyörű volt, amit rendeztek akörül itt Veszprémben. Csodálom, hogy az Avatart leadják, ráadásul már a premier napjától. Mert ugye nálunk így szól a fáma: Megnézem, ha...:

1) ... adják egyáltalán.

2) ... nem kell rá hónapokat várni, mert akkor inkább elutazom Pestre/Győrbe/Fehérvárra.

3) ... ha rendesen adják, nem csúszó szinkronnal, homályos képpel, terembe szaunát csinálva...

3D-s terem meg ilyen? Mi már akkor örülünk, ha a DVD megjelenés előtt nagy vásznon láthatjuk a filmet :)

Tényleg Pesten az ember bele sem gondol, milyen jó is a helyzete ilyen téren... pedig kellene. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen azok a boldog 70-es évek :) Legtöbbetek már javában így ropta akkor a helyi dizsiben nem? :):hehe:

Na meg az öreganyád..... :P Az biztosan :D

 

Hát igen, a vén trottyok ismerhetik ezt a filmet, én nem :D

Eh... ifjúság, csak a számítógép, a tévé a szülőkkel az már smafu, mi? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Paranormal Activityt. Ha jót akartok magatoknak sötétben (kb. ilyenkor :) ) kezdjétek el nlzni, fejhallgató a fejen és az egész házba/lakásba/szobába és környékén egyedül legyetek :D

Tuti jó lesz és be fogtok sz*rni az ijedségtől tőle. :hehe:

 

Most megyek RTL-en 2012 van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy ez Asylum termék? :)

Nem baj, ezekben a szar filmekben legalább jó csajok vannak, miattuk érdemes nézni, bár az előbbi tejutas-fekete lyukas beszólásnál gondoltam, hogy ez nem egy csúcs kategória :)

Megnézve IMDB-n 1,8-as, tehát nem lehet rossz film :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány napja pár fórumos HSz hatására megnéztem a francia-kanadai horror-dráma Martyrs-t. Nagyon beteg egy film.
Eddih nem ismertem, de ebből amit leírtál úgy néz ki kötelező lesz nekem megnézni :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy ez Asylum termék? :)

Nem baj, ezekben a szar filmekben legalább jó csajok vannak, miattuk érdemes nézni, bár az előbbi tejutas-fekete lyukas beszólásnál gondoltam, hogy ez nem egy csúcs kategória :D

Megnézve IMDB-n 1,8-as, tehát nem lehet rossz film :)

Az 1.1-hez képest tényleg nem rossz :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az én lelkemnek való
Ez esetben jobb is hogy nem nézted meg teljesen.

 

 

Eddih nem ismertem, de ebből amit leírtál úgy néz ki kötelező lesz nekem megnézni :hehe:
Ahogy jónak látod. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is megnézed majd az avatart?
Nagyon úgy néz ki hogy sort kerítek egy IMAX-előadásra. A Pestre emigrált unokatesómmal megbeszéltük hogy megnézzük. Aztán ha bejön megnézem még sima verzióban is hogy tisztuljanak a dolgok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy néz ki hogy sort kerítek egy IMAX-előadásra. A Pestre emigrált unokatesómmal megbeszéltük hogy megnézzük. Aztán ha bejön megnézem még sima verzióban is hogy tisztuljanak a dolgok.
Kár, hogy nem velünk nézed. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy nem velünk nézed. :hehe:
Sajnos így alakult. Már hetekkel korábban előjött azzal hogy meg akarja velem nézni. Én mondjuk nélküle is megnéztem volna. Ha nem intézte még el akkor talán a ti Avatarozásotokat is célba tudjuk venni. Persze az a jegyhelyzetttől is függ.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap mindeképp felhívom a kedves rokont hogy lépett-e már valamit de ahogy ismerem lehet hogy elő is rendelte már a jegyeket mert tudja hogy 16-a után nekem bármikor megfelel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie azt írja kissé visszább: Ody, hogy van az, hogy eszed ágában sincs haladni a korral? icon4.gif Mint hamarosan újdonsült HD cucc tulajdonos, illő lenne már áttérned az 5.1, 6.1, 7.1 számozásra. Mi az, hogy 6.0?! icon4.gif

 

Ő nem aprózza el mint Billy bácsi, csak és kizárólag teljes értékű verziókat hoz ki. Tökéletesen tisztában van a helyet kényességével, na meg avval hogy ez itt nem Kenzesz! :hehe::) :)

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.