Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ő nem aprózza el mint Billy bácsi, csak és kizárólag teljes értékű verziókat hoz ki. Tökéletesen tisztában van a helyet kényességével, na meg avval hogy ez itt nem Kenzesz! :hehe::) :)
Így van Ortis. Remélem a mozizásra is ebben a lázadó gúnyában jössz majd. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden amit Pandoráról tudni kell :D

http://player.canalplus.fr/#/297591

 

Az előbb akartam betenni. :D Nekem nagyon tetszik, igazából semmi spoiler történetileg - már amennyit a narrátor szövegéből értettem - annál többet látunk Pandora flórájából és faunájából. Hihetetlen részletesség :D Ajánlom azoknak, akik kíváncsiak, de nem akarnak túúúl sok spoilert nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb akartam betenni. :D Nekem nagyon tetszik, igazából semmi spoiler történetileg - már amennyit a narrátor szövegéből értettem - annál többet látunk Pandora flórájából és faunájából. Hihetetlen részletesség :D Ajánlom azoknak, akik kíváncsiak, de nem akarnak túúúl sok spoilert nézni :D
Tök jó, hogy az Alfa Centaurihoz tették az egészet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy ( főleg az éjszakai képeknél) a Kapcsolat című film hasonló jelenete ugrott be, amikor Jodie Foster "elutazik" Florida tengerpartjára. :D Nagyon jól megalkották ott is azt a hátteret. Kívánxsi leszek, hogy ehhez még pluszban mennyit ad a 3D. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádni fogom ezt a filmet. Ha másért nem, a látványáért. Istenem, csak nálam is működjön a 3D :D :D :D

Dzséjt, te is duplán látsz, mint Phobos?

Amúgy ha nem is érzed majd a 3D-t, minden esetre a szemüveg talán abban meggától, hogy duplán érzékeld a képeket. Node majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te is duplán látsz, mint Phobos?

Amúgy ha nem is érzed majd a 3D-t, minden esetre a szemüveg talán abban meggától, hogy duplán érzékeld a képeket. Node majd kiderül.

Nem, duplán nem látok, csak külön működnek a szemeim (szemdominancia gond), fényérzékeny, nincs másodlagos térlátásom (ezt nemrég nevezték így nevén, eddig csak azt szajkózták, hogy mélységérzékelésem nincs) és távollátó vagyok. Lehet válogatni, van miből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádni fogom ezt a filmet. Ha másért nem, a látványáért. Istenem, csak nálam is működjön a 3D :D :D :D

Innen megy a drukk,hogy működjön nálad a 3D :D

 

Lehet válogatni, van miből :D

Jesszus, tényleg van miből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a drukkokat. Majd ha ki kell támogatnotok a moziból, akkor legalább tudni fogjuk, hogy nem működik :D

 

Azért az milyen lenne már, ha tényleg nem működne, és mondjuk az Avatar és az utána jövők tényleg elhozzák a mozi forradalmát, aztán 5-10 év múlva már csak ilyen 3D-s filmek lennének... Bakker, nem nézhetnék többé filmet moziban (és hát nem csak én, de a hozzám hasonló szembetegek sem)... :D Már ha...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az milyen lenne már, ha tényleg nem működne, és mondjuk az Avatar és az utána jövők tényleg elhozzák a mozi forradalmát, aztán 5-10 év múlva már csak ilyen 3D-s filmek lennének... Bakker, nem nézhetnék többé filmet moziban (és hát nem csak én, de a hozzám hasonló szembetegek sem)... :( Már ha...

Azért vagytok jó páran így, biztos lesznek 2D-s vetítések is... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legfeljebb továbbra is 2D-ben láttod a továbbiakban. Ha van otthon ilyen zöld-piros szemüveged, akkor a Youtubeon kipróbálhatod a "látásod" néhány 3D-s rövid videóval.

Volt, de megették a hangyák :( (Nem vicc, Discovery-s VHS kazihoz járt, amit rendesen félreraktam, mert csak valami Reader's Digest-es akármi volt, és mikor pár év múlva a kezembe került, teli volt hangyával, ott volt benne egy csomó pete, lehet még valahol a királynő is, a szemüveg meg szét volt menve a szalaggal együtt...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt, de megették a hangyák :D (Nem vicc, Discovery-s VHS kazihoz járt, amit rendesen félreraktam, mert csak valami Reader's Digest-es akármi volt, és mikor pár év múlva a kezembe került, teli volt hangyával, ott volt benne egy csomó pete, lehet még valahol a királynő is, a szemüveg meg szét volt menve a szalaggal együtt...)
Az nem csak "valami" volt, hanem termékminta ;) Kaptál szépen pár hangyatojást is ;) Ez aztán az ismeretterjesztés :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap mindeképp felhívom a kedves rokont hogy lépett-e már valamit de ahogy ismerem lehet hogy elő is rendelte már a jegyeket mert tudja hogy 16-a után nekem bármikor megfelel.
Na ez is megvolt. 18-án 19.00-ra ruccanok el Pandorára hogy egy magammal vitt tükörben megnézhessem az arcomat. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nálam az van, hogy mind a 3D-s szemüveggel, mind anélkül ugyanazt látom. Azaz a "szellemképet", valamint feliratnál a felirat is egybement.

Tehát nem lesz itt támolgatás, max azért, hogy kiadták emiatt 1800 Ft-ot és emiatt vagy rosszul ;)

 

A forradalmis hangulatodat meg én is támogatom, nem lesz ez így jó, ha az lesz a jövő, éppen ezért halál a 3D-s filmekre :(

Vagy remélem a forradalom addig elmegy, hogy hologrammos filmeket lehessen nézni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nálam az van, hogy mind a 3D-s szemüveggel, mind anélkül ugyanazt látom. Azaz a "szellemképet", valamint feliratnál a felirat is egybement.

De te a kettős-látás miatt látsz "szellemképeket", nem? Én leginkább attól tartok, hogy a szemem nem fogja bírni. Ugyanis vannak esetek, mikor "összevesznek". Ez akkor fordul elő, mikor mindkettőnek egyszerre kéne fókuszálnia ugyanarra a dologra, és akkor kvázi úgy kezdenek el működni, mint egy egészséges szempár, csak nálam ez heveny szemfájást, ha pedig sokáig tart, fejfájást eredményez a megerőltetés miatt (mert hát a szemeim nem ehhez vannak szokva). És van egy olyan gyanúm, hogy a szemüveg+3D kép képes kiváltani ezt az összeveszést (igazság szerint, ha pár óráig a monitort kell bámulnom, már az kiváltja). Ez viszont 150 percnél nem biztos, hogy jó lesz nekem. :( De hát meg kell próbálni, máskülönben csak a bizonytalanság marad, és ha nem most, egy ilyen film esetén, ami pont érdekel is, akkor nem tudom, mikor. Szóval, akár működik, akár nem, az az 1800 Ft azért nem fog kárba menni, mert megtudok valamit magamról. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom pontosan mi miatt van nálam ez, de ha tippelnem kell, az agyam nem tudja a 2 képet összeilleszteni.

Megeshet az is.

 

Fejfájás csillapítót hozzál magaddal mindenképp. Biztos ami biztos a film előtt bekapsz egy pirulát.

Mindig van nálam fájdalomcsillapító, azzal nem lesz gond :( Meg aztán, a Katicában pár kör jéger, és máris nem lesz gond a szememmel, fejemmel, max a lépemmel, mert gondok lehetnek a lépéssel ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Serenity

 

Gondoltam megnézem már miért mondták rá annak idején, hogy az új Star Wars.A film megnézése után rájöttem.Szinte mindent az sw-től loptak el.A főszereplő csávó tipikus Han Solo(de százszor rosszabb), egy csomó jelenet van amit lenyúltak.Még az Aliens-et sem hagyták ki.A történet egy semmitmondó bugyuta marhaság, mely oly egszerű mint egy gyermekmese.A technikai megvalósítás szintén egy nagy nulla, a filmben lévő egyetlen űrcsata, pedig röhejes.Tipikus B-film az egész, szinte váratm, hogy Lorenzo Lamas feltünjön a színen.

Ennél rosszabb sci-fit életemben nem láttam, szégyent hoz a műfajra.

 

10/0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.