Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hm... én meg jól lemaradtam róla... :lol:

http://premier.mtv.hu/Rovatok/Azeste.aspx

Itt van jobb oldalt középtájt, bár elég rosszul jön be a kép.

 

És már Ody se foghatja arra, hogy téliszünet van :P

Mi pont azt mondtuk ma sorban állás közben, hogy meló- és sulinap van, mégis milyen sokan állnak sorban a mozinál délelőtt fél 12-kor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi pont azt mondtuk ma sorban állás közben, hogy meló- és sulinap van, mégis milyen sokan állnak sorban a mozinál délelőtt fél 12-kor.

 

 

Ebből látszik, igény van Magyarországon is a látványos scifikre. Még több Star Wars és Avatar szintű filmeket a mozikba! Nincs mese ez kell a népnek és nekünk is! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi pont azt mondtuk ma sorban állás közben, hogy meló- és sulinap van, mégis milyen sokan állnak sorban a mozinál délelőtt fél 12-kor.
Komolyan nem értem mit kajálnak az emberek rajta. Jó film, de azért ennyire nem eget verő. De hát ezt már megszokhattuk. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig az Avatar van terítéken? :lol:

Ma újra megnéztem egy csoporttársam laptopján, míg a vizsgára vártam, hát nem valami jó minőségű a kamerás verzió :P

Persze sokan mondták, hogy fejezzük be a nézését, mert ők moziban akarják megnézni, de hát... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rockhajó

 

Másodjára is hatalmas egy film tele jó zenékkel és figurákkal :P Bill Nighy pedig egy állat. Tegnap este megint leadták az a karácsonyi filmet, hát azon is szakadtam rajta :P

Az ünnepek alatt én is láttam, és nekem is tetszett. :lol: Nagyon eltalálták benne a 60-as évek hangulatát, már ami a hajót illeti. :P De a minisztériumi részét én valahogy másként oldottam volna meg, mert mindig kizökkentett a jó bulis hangulatból. Szerintem ezért is nem lett túl nagy siker a mozikban. Asszem augusztusban mutatták be, aztán 3 héttel később már egyetlen nagyobb moziban sem volt műsoron, így moziban nem tudtuk megnézni.

 

Nahát, így felismertél? :P

Elhangzott egy-két érdekesség, részemről a végén lévő beszélgetést hallgattam volna még tovább is :P

Milyen rendezvényen voltatok? :D Én lemaradtam a hírről...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből látszik, igény van Magyarországon is a látványos scifikre. Még több Star Wars és Avatar szintű filmeket a mozikba! Nincs mese ez kell a népnek és nekünk is! :D
Pontosan :P Innen már csak elrontani lehet.

 

 

Az ünnepek alatt én is láttam, és nekem is tetszett. :lol: Nagyon eltalálták benne a 60-as évek hangulatát, már ami a hajót illeti. :P De a minisztériumi részét én valahogy másként oldottam volna meg, mert mindig kizökkentett a jó bulis hangulatból. Szerintem ezért is nem lett túl nagy siker a mozikban. Asszem augusztusban mutatták be, aztán 3 héttel később már egyetlen nagyobb moziban sem volt műsoron, így moziban nem tudtuk megnézni.
Igen, kissé valahogy kibontatlannak is éreztem ezt az egészet. Néhány hetente bepillantást engedtek a minisztériumban, de két mondatnál több sose hangzott el. Mondjuk nem mintha erre az egészre szükség lett volna. A lényeg úgyis a hajón zajlott, de ott nagyon :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan nem értem mit kajálnak az emberek rajta.

Ezt ne nekem írd, mert én is nagyon"kajálom" :P

 

Bokájáig se ér fel jelenleg. :D

Szerinted :lol:

 

Milyen rendezvényen voltatok? :P Én lemaradtam a hírről...

Megnéztük ismét az Avatart az IMAXben, és ma vették fel a műsort az Este című adáshoz, ami 9-kor volt az m1-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ne nekem írd, mert én is nagyon"kajálom" :P
Van aki kajálja és ezért érti, van aki nem kajálja és ezért nem érti. :D Ez nem az OTP reklám szövege amúgy. :P

 

 

Szerinted :lol:
És még sokak szerint. Kicsit többet kell majd letennie az asztalra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még sokak szerint. Kicsit többet kell majd letennie az asztalra.

De kezdetnek remek. :lol:

Van aki kajálja és ezért érti, van aki nem kajálja és ezért nem érti. :P Ez nem az OTP reklám szövege amúgy. :D

Mindennel ez van... Nincs olyan dolog, ami mindenkinek tetszik.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kezdetnek remek. :lol:
Nem rossz csak szerintem ott a végén egy hatalmas kérdőjel: "és???????" Jönni kell egy mindent elsöprő folytatásnak. Na akkor lesz valami. A mátrixot is sikerült elbaxni a folytatásokkal. Bár nekem úgy is bejött. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kissé valahogy kibontatlannak is éreztem ezt az egészet. Néhány hetente bepillantást engedtek a minisztériumban, de két mondatnál több sose hangzott el. Mondjuk nem mintha erre az egészre szükség lett volna. A lényeg úgyis a hajón zajlott, de ott nagyon :lol:
Ha a miniszter figurája egy az egyben kimaradt volna, az nagyott dobott volna rajta. Elég lett volna, ha a hajón néha bemondják, mit találtak ki már megint az okos politikusok. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://premier.mtv.hu/Rovatok/Azeste.aspx

Itt van jobb oldalt középtájt, bár elég rosszul jön be a kép.

THX!

 

Bokájáig se ér fel jelenleg. :P

Azért Yoda állát verdesi :lol:

 

Ez kimaradt az előbbiekből. :P Szóval nagyon bejövős eddig, Liam Neeson is jól nyomja azzal a szívarral a szájában :P

Sajna eltávolították :P

 

Nem rossz csak szerintem ott a végén egy hatalmas kérdőjel: "és???????" Jönni kell egy mindent elsöprő folytatásnak. Na akkor lesz valami. A mátrixot is sikerült elbaxni a folytatásokkal. Bár nekem úgy is bejött. :P

Szerintem egyáltalán nem lett elbaxva a folytatása a Mátrixnak :D De miért kéne az Avatar folytatásának bizonyítania? A Star Wars sem az ep5-tel bizonyított, a Gyűrűk Ura sem a Két Toronnyal vágódott be a köztudatba. Nem lehetne egyszerűen csak jó így, ahogy van? Minek ez a rivalizáltatás (már megint, jön valami nagyobb siker, és néhányan kötelezőnek érzik, hogy szembe állítsák kedvencükkel... Tán ennyire nem bíznak szívük csücskének minőségében?). Akinek tetszik, örüljön neki és szeresse úgy, mint mások az akármi mást. Akinek meg nem jött be, hát nem jött be, ez van. Én sem tudom, hogy mit esznek a népek a Gyűrűk Urán, ami azon kívül, hogy idegtépően hosszú, szerintem semmi érdemlegeset nem tud felmutatni, ha csak nem soroljuk még azt, hogy sikerült egy könyvet lemásolnia. Az Avatar tuti nem a Star Wars, és semmi sem lesz az, amíg nem írják ki rá. Nem is kell félteni a Star Wars helyét a filmtörténelemben, harminc évvel ezelőtt bebiztosította a helyét ott és a rajongók szívében, így vagy úgy. De, ha az Avatar beáll az SW, a Star Trek, az Alien, a Terminator, a Stargate, a Gyűrűk Ura, a Harry Potter és a fene tudja még mi mellé, hát istenem. Elfér mellette. És ehhez nem kell folytatás, se dollármilliárdok lekaszálása a pénztáraknál, se gigamegaHDDVDBLURAY3D-s kiadás, se könyvek, se pucér nénik, se semmi. Csak, hogy elvarázsoljon pár embert, akik aztán legyenek olyan elvetemültek, hogy éjfélt közelítve is írjanak róla, hetekkel azután, hogy látták, és alig várják, hogy újra láthassák. Az Avatar ezzel bizonyított, ahogy ezzel bizonyított 1977-ben a Star Wars is! Bármilyen film ezzel bizonyíthat, csak ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem lett elbaxva a folytatása a Mátrixnak :D De miért kéne az Avatar folytatásának bizonyítania? A Star Wars sem az ep5-tel bizonyított, a Gyűrűk Ura sem a Két Toronnyal vágódott be a köztudatba. Nem lehetne egyszerűen csak jó így, ahogy van? Minek ez a rivalizáltatás (már megint, jön valami nagyobb siker, és néhányan kötelezőnek érzik, hogy szembe állítsák kedvencükkel... Tán ennyire nem bíznak szívük csücskének minőségében?). Akinek tetszik, örüljön neki és szeresse úgy, mint mások az akármi mást. Akinek meg nem jött be, hát nem jött be, ez van. Én sem tudom, hogy mit esznek a népek a Gyűrűk Urán, ami azon kívül, hogy idegtépően hosszú, szerintem semmi érdemlegeset nem tud felmutatni, ha csak nem soroljuk még azt, hogy sikerült egy könyvet lemásolnia. Az Avatar tuti nem a Star Wars, és semmi sem lesz az, amíg nem írják ki rá. Nem is kell félteni a Star Wars helyét a filmtörténelemben, harminc évvel ezelőtt bebiztosította a helyét ott és a rajongók szívében, így vagy úgy. De, ha az Avatar beáll az SW, a Star Trek, az Alien, a Terminator, a Stargate, a Gyűrűk Ura, a Harry Potter és a fene tudja még mi mellé, hát istenem. Elfér mellette. És ehhez nem kell folytatás, se dollármilliárdok lekaszálása a pénztáraknál, se gigamegaHDDVDBLURAY3D-s kiadás, se könyvek, se pucér nénik, se semmi. Csak, hogy elvarázsoljon pár embert, akik aztán legyenek olyan elvetemültek, hogy éjfélt közelítve is írjanak róla, hetekkel azután, hogy látták, és alig várják, hogy újra láthassák. Az Avatar ezzel bizonyított, ahogy ezzel bizonyított 1977-ben a Star Wars is! Bármilyen film ezzel bizonyíthat, csak ezzel.

 

Minden szavaddal egyetértek!

 

---

 

Akkor hirtelen foglaljuk össze eddig mivel vádolták meg az Avatart?

 

- Fordított rasszizmus (fehér ember ellenes)

- Cionista

- Homofób

- Dohányzásra serkentő

- Náci (Hitlerista) KATT IDE HA TÖBBET SZERETNÉL TUDNI!

- Amerika ellenes

- Háború ellenes...

 

hirtelen "csak" ennyit találtam.... esetleg valaki tud még ide sorolni valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.