Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

EGyszerűen bonyolult: Its complicated: Hát ilyen gárda mellett jobbra számítottam, de kaptam egy közepes romantikus vígjátékot. Vannak benne hullámvölgyek, volt ahol megszakadtam a röhögéstől, volt ahol majdnem bealudtam. Sajna nagyon kiszámítható, persze nem is számítottam csavarra. Ennyi jó nevettetőnek nyugodtan írhattak volna vmi nagyobb kaliberűt.

Max egyszer nézős: 5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó gyorsan gépelsz ha ezt beírtad 10 perc alatt.10 ujjal nyomod?

Tíz ujjal és vakon. Tényleg gyors vagyok, bár mostanában rontja az eredményeimet, hogy a billentyűzetemen néhány gombot kalapáccsal kell lenyomni, ha azt akarom, hogy érzékelje. :(

 

Jó, hogy nyert az Avatar, még ha nem is érzem teljesen igazságosnak. Bár látva a többi díjazottat, már nem is olyan furcsa. Amúgy szinte biztos voltam benne, akárcsak a legjobb férfi mellékszereplőben és legjobb animációban (ami szvsz még az Avatarnal is kevésbé jogosult a díjra).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt még én se láttam. :( Most viszont ott ragadtam a TV előtt. Jó kis film ez, bár néhol brutális, néhol depressziós. Olyan évente újranézős. :D
Fél szemmel én is követtem és néhol tényleg egészen hátszőrborzolgató volt, a jobbik értelmében :D

 

 

Avatarnak meg gratula, még nem volt időm megsasolni a részleteket. :D No de majd nemsokára :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mint legjobb film talán nem éppen az Avatart illette volna meg a díj ( a rendezés az mondjuk más kérdés) és a District 9 díj nélkül maradását nagyon sajnálom. Drámában talán elvihette volna a díjat. A férfi mellékszereplő díjazottával tökéletesen egyetértek. :( Kár, hogy sok film van a listán amit idehaza még nem mutattak be a mozikban. Gagyiban meg nem akarom letölteni, mielőtt még valaki szóvátenné, hogy le is lehet már szedni őket :D

A Bombaszakértőt a Jeff Bridges meg a Sandra Bullockos filmeket várom. Meg persze Eastwood MESTER alkotását is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szinte biztos voltam benne, akárcsak a legjobb férfi mellékszereplőben és legjobb animációban (ami szvsz még az Avatarnal is kevésbé jogosult a díjra).

A mellékszereplős tuti volt, az animációs is talán, no meg a külföldi filmre se lett volna érdemes fogadni, annyira biztos volt. Talán még a csajoknál volt majdnem biztos, mivel duplán is jelöltek voltak.

 

A Bombás film már ezer éves, nem jött ki már dvd-n is nálunk? :(

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök az Avatar kettős győzelmének, de sajnálom, hogy a Brigantyk nem kapott díjat, mint film, bár talán azért, mert drámának túl groteszk (viszont vígjátéknak meg túl drámai...). Christoph Waltz díja abszolút megérdemelt, én még negatív hőst így nem imádtam vásznon nézni. :(

A legjobb filmzenénél szintén az Avatar sikerét vártam volna.

A legjobb női és férfi drámai alakításhoz nem tudok hozzászólni, mert egyik jelölt filmet sem láttam. A vígjáték kategóriában viszont már más a helyzet: a Julie & Julia-ban Meryl Streep szuper volt (kissé idegesítő, de hát ilyen volt a szerep), és Robert Downey Jr.-ről sem nehéz elhinni (a Vasember után), hogy a legjobb alakítás az övé, bár a Sherlock Holmes-t sem láttam - még. Most az lesz a következő film, amit megnézünk. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szólista

 

Akár nagysiker is születhetett volna belőle, ha kellőképp elkapja a film sodrása a megfelelő tempót. De sajnos érzésem szerint ettől kissé messze állt, bár a film igy is érdekes, jó, de legfőképp nagyszerű színészi alakítások vannak benne. Jamie Foxx igen erős alakítást nyújtott és Robert Downey Jr. se szégyenkezhet. Kár érte amúgy, mert a potenciál mindvégig ott van a történetben.

 

10/8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Világok Harca a TV2 -n el ne felejtsétek. :(
Én nem felejtem, mint a tűz, úgy kerülöm a TV2-őt. Ezt egyszer néztem moziban, és azon ritka alkalmak egyike volt, mikor sajnáltam, h pénzt adok ki mozira.
Én nem láttam moziban, és most is csak véletlenül csöppentem a TV elé (mert amúgy szinte sosem nézem, azt sem tudom, mi a műsor) 9 után, és gondoltam, bár már csak a fele van hátra, egy próbát megér. És nekem tetszett. Nagyon hideg és kegyetlen a témája, és a befejezése viszont ehhez képest meg olyan hirtelen és nem várt, bagatell megoldású, talán ezért nem tetszik sokaknak. Nem egy léleképítő film, az biztos.

 

Made in Hungária:

Remek kikapcsolódás volt, jó zenékkel és hangulattal :D

Szerintem is üdítő film, érdemes megnézni - főleg annak, akinek bejön a Hungária zenéje. :D

 

Az Alice meg a kutyát nem érdekli,
Én még alig találkoztam valakivel, akit érdekelt volna. Engem sem vonz, láttam az előzetesét, katasztrofális. :D Kíváncsi leszek, milyen lesz a fogadtatása majd nálunk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon hideg és kegyetlen a témája, és a befejezése viszont ehhez képest meg olyan hirtelen és nem várt, bagatell megoldású, talán ezért nem tetszik sokaknak. Nem egy léleképítő film, az biztos.

 

Én olvastam az eredetijéről, tudtam, hogy mi lesz a vége, így nagy meglepetés nem ért. A bagatell megoldás a végén már a réginél is tetszett, logikus volt nekem. Viszont a karakterek kimondottan idegesítőek voltak számomra, nem volt igazán olyan, akiért izgulhattam volna, vagy sajnáltam volna.

 

Viszont örülök, h tetszett, ahogy olvastam, nem csak neked. Ez jó :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bombák földjén-t februárban mutatják be nálunk a mozik.

Nem sietik el a bemutatást.

 

A vígjáték kategóriában viszont már más a helyzet: a Julie & Julia-ban Meryl Streep szuper volt (kissé idegesítő, de hát ilyen volt a szerep),

Nekem nem kissé volt idegesítő, hanem nagyon :D De igaz, a szerep volt ilyen :(

 

és most is csak véletlenül csöppentem a TV elé (mert amúgy szinte sosem nézem, azt sem tudom, mi a műsor)

Te is azért kerülsz a tv elé többnyire, hogy a port töröld le róla? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök az Avatar sikerének, ez biztos elrepíti a 2 milliárdos bevételig :D

 

George Lucas is ott ült elől, vajon mi járhatott a fejében, mikor Cameron nyert a legjobb rendezés és dráma kategóriában? :(

Star Warsnál anno ő lemaradt a buliról. Mondjuk elég fapofával hallgatta Cameront, mutatta a kamera :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök az Avatar sikerének, ez biztos elrepíti a 2 milliárdos bevételig :D

 

George Lucas is ott ült elől, vajon mi járhatott a fejében, mikor Cameron nyert a legjobb rendezés és dráma kategóriában? :(

Star Warsnál anno ő lemaradt a buliról. Mondjuk elég fapofával hallgatta Cameront, mutatta a kamera :D

 

Már fontolgatta az új Star Wars filmek ötletét... vagy a "régieket" 3D-sen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már fontolgatta az új Star Wars filmek ötletét... vagy a "régieket" 3D-sen! :D

 

De egyébként meg tudom érteni Lucast. Őt is jelölték legjobb rendezés kategóriában anno Golden Globon. Sőt a SW-t jelölték legjobb dráma kategóriában a 78-as gálán, de nem kapta meg a szobrokat.. :(

 

Oscarjon az SW-t legjobb rendezés, legjobb film és legjobb forgatókönyv kategóriában jelölték, azt nem sikerült megnyernie.

Avatartnál is szinte 100-as hogy ezen kategóriákban indul, kíváncsi vagyok megnyeri e most :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyébként meg tudom érteni Lucast. Őt is jelölték legjobb rendezés kategóriában anno Golden Globon. Sőt a SW-t jelölték legjobb dráma kategóriában a 78-as gálán, de nem kapta meg a szobrokat.. :(

 

Tényleg szomorú. De talán történik most valami, és végre sci-fiket is kezdik tán elismerni. És ezt valahol Lucas indította el anno. Szerintem szomorúságra amúgy sincs oka, sikeresek a filmjei, és nem a díjtól vagy hiányuktól lettek azok, mint ahogy az avatar sem attól lesz jó film. Természetes viszont, h mindenki vágyik a sikerre, elismerésre. Az emberek jó részétől meg is kapják! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolgot elért még ezzel a két díjjal az Avatar. Akik eddig nem voltak oda érte, most már utálják :D:(

 

Csak szétnéztem pár fórumon, szörnyű mi van ott. Átkozzák Cameront, a filmet, és az egész bagázst.

A Titanic után a másik film, amit széles tömegek fognak fikázni egy életen át. Na mind1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolgot elért még ezzel a két díjjal az Avatar. Akik eddig nem voltak oda érte, most már utálják :D:(

Igen, én is néztem. Ez van, sokan nem tudják valamiért lenyelni, ha valami sikeres, de nekik nem tetszik.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas is ott ült elől, vajon mi járhatott a fejében, mikor Cameron nyert a legjobb rendezés és dráma kategóriában? :(

No majd megsasolom, leszedtem a díjátadót :D Ilyet se tettem még, de most kíváncsi voltam, és beletekerek :D

 

Avatartnál is szinte 100-as hogy ezen kategóriákban indul, kíváncsi vagyok megnyeri e most :D

Most már van rá esély (ha jelölik), tegnapig tutira vettem volna, hogy nem. No de az újságírókat lenyűgözte, szóval hajrá :o Szerintem annak köszönhető ez a siker is, hogy az emberek beülnek rá, és egy csodás élménnyel jönnek ki (a többség), szóval ez erősen bele játszhatott most a döntésbe.

 

A Titanic után a másik film, amit széles tömegek fognak fikázni egy életen át. Na mind1.

Valószínűleg, de az ő bajuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nevezze el gyerekét Kovács Avatarnak!

 

 

Várhatóan sok csecsemő kapja mostanában az Avatar nevet az Egyesült Államokban. Amerikában természetes jelenségnek számít, hogy sokan a legsikeresebb mozifilmek szereplőiről nevezik el az újszüllötteket. James Cameron világszerte sikert aratott új sci-fije nyomán az amerikai mozirajongók körében máris az Avatar az egyik a legnépszerűbb név.

 

A kasszasikerlistákat már ötödik hete vezető háromdimenziós alkotás vasárnap este elnyerte a legjobb filmnek járó Arany Glóbusz-díjat, James Cameron a legjobb rendező lett, ami újabb ösztönzés a mozirajongók számára, hogy gyerekeiket a film címe vagy valamelyik szereplője után nevezzék el.

 

Az Avatar mellett népszerű lett Neytiri, aki a kitalált Pandora bolygó csodálatos világában az őshonos harcias naa'vi nép hercegnője. Minden bizonnyal sokan fogják gyerekeiknek a Toruk nevet adni, a filmbeli hatalmas repülő sárkány után, és a fiúk körében gyakori lesz Eytucan, aki Neytiri apja, a naa'vi nép vezére.

 

Az egymilliárd dolláros bevételi határt eddig az Avatar érte el a leggyorsabban a filmtörténetben, jelenleg 1,6 milliárd dolláros jegybevételnél tart. Amerikai szakértők megfigyelése szerint ha egy film átlépi a 100 millió dolláros bevételt, megnő az esélye annak, hogy valamelyik karaktere névadási mániát indít el.

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/...eket_avatarnak/

 

Jaj már látom itthon lesz egy pár Kolompár Neytirike, meg Oláh Avatárka :(:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök az Avatar sikerének, ez biztos elrepíti a 2 milliárdos bevételig :D
Megfogtad a díjátadósdi lényegét. :D

 

 

De egyébként meg tudom érteni Lucast. Őt is jelölték legjobb rendezés kategóriában anno Golden Globon. Sőt a SW-t jelölték legjobb dráma kategóriában a 78-as gálán, de nem kapta meg a szobrokat.. :o
Lucast utálja Hollywood és az akadémia, pontosan az SW óta. Azért a szakállas rohadt keményen elküldte a Hollywoodi stúdió rendszert a fenébe anno, semmilyen céhnek nem tagja, totál független mindentől csak a forgalmazás miatt paktál le stúdiókkal. Talán ő az egyetlen Hollywood -ban aki annyira független az egész rendszertől amennyire csak lehet. Még most is 250/190 lesz a vérnyomásom ha arra gondolok, hogy az új SW -k egyetlen egy Oscart se kaptak! Persze a Gyűrűk Urát meg teletömték. Mennyi Oscart kapott összesen? Húszat? Szóval azt kell nyomni aki benne van a sleppben, vagy akitől jön a zseton.

 

 

Hát.. a Kovács Thedarkknight remélem nem foglalt még.
:(:D Remélem a Kovács Begins is szabad még. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucast utálja Hollywood és az akadémia, pontosan az SW óta. Azért a szakállas rohadt keményen elküldte a Hollywoodi stúdió rendszert a fenébe anno, semmilyen céhnek nem tagja, totál független mindentől csak a forgalmazás miatt paktál le stúdiókkal. Talán ő az egyetlen Hollywood -ban aki annyira független az egész rendszertől amennyire csak lehet. Még most is 250/190 lesz a vérnyomásom ha arra gondolok, hogy az új SW -k egyetlen egy Oscart se kaptak! Persze a Gyűrűk Urát meg teletömték. Mennyi Oscart kapott összesen? Húszat? Szóval azt kell nyomni aki benne van a sleppben, vagy akitől jön a zseton.

Te is megorroltál volna rá, ha a zsebedből kiveszi a Star Wars franchise után járó jogokat (persze az már el nem jutna a tudatukig, hogy akkor - is - ők voltak a h*lyék). :(

A Gyűrűk Ura 1-3 összesen 17 Oscart kapott. Szerintem ott igazán a harmadikat vitték el irreális irányba, mivel az első csak 2, a második csak 4 Oscart kapott ("csak"). A RotK 11 Oscarja, na az a súlyos. Kíváncsi vagyok, az Avatar kap-e ennyit (ne kapjon, az sem érdemelné meg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is megorroltál volna rá, ha a zsebedből kiveszi a Star Wars franchise után járó jogokat (persze az már el nem jutna a tudatukig, hogy akkor - is - ők voltak a h*lyék). :(

A Gyűrűk Ura 1-3 összesen 17 Oscart kapott. Szerintem ott igazán a harmadikat vitték el irreális irányba, mivel az első csak 2, a második csak 4 Oscart kapott ("csak"). A RotK 11 Oscarja, na az a súlyos. Kíváncsi vagyok, az Avatar kap-e ennyit (ne kapjon, az sem érdemelné meg).

Lucasnak már akkor több tehetsége volt az üzlethez mint a stúdióknak. :D Megeszem a kalapom ha ezután nem kap oscart az avatar. Én minimum háromra tippelek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy bennem az a jelenet él élénken az Avatarból, amikor a víz alatt úsznak éjszaka! Akkor a zenei nagyon jó, és a hangulat is. Egy vizuális orgazmus ez a film. A zenéje a Pure spirits of the Forest. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucasnak már akkor több tehetsége volt az üzlethez mint a stúdióknak. :( Megeszem a kalapom ha ezután nem kap oscart az avatar. Én minimum háromra tippelek.

Tuti kap, ha mást nem, az effektekért minimum. De szerintem elviszi a hangot, talán a zenét is (Horner, a betétdal nem hiszem, hogy díjazva lesz, nem lett sláger), talán megkapja a legjobb képért is. Amiért tuti nem érdemelne, az a legjobb film, rendező, hang és sztori kategória (meg persze a színészi munkák sem, de abban szerintem jelölést sem kap).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.