Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A szentpétervári kommunisták le akarják tartóztani James Cameront :)

http://hetivalasz.hu/vilag/botrany-loptak-...ztorijat-26590/

 

Ez nevetséges, miért csak most állnak elő a váddal... bő 1 hónapja nyomják világszerte a mozik... miért csak most? Miért nem azonnal?

 

Sőt... már az előzetesenben is elhangzik a hold neve, az őslakos faj neve, látható az erdős táj, stb... már ennyiből is vádaskodhattak és perelhettek volna jóval a moziba kerülés előtt... miért nem tették?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers első részét is jelölték Oscarra (három kategóriában is), szóval vígan a közelébe juthatnak :P

Bocsi, fő kategóriára gondoltam (legjobb film, rendező), nem pedig "csupán" technikaira :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne csodálkozzunk, Kínában minden külföldi dolgot (ha sikeres) betiltanak, cenzúráznak. Példa a Wow meg maga az internet. Másik ilyen ország Kuba. Ott azt hiszem máig nem lehet a hétköznapi embereknek internetjük, csak a főbb tisztségviselőknek meg pl. az orvosoknak, akikhez nem csak betegség miatt járnak az emberek, hanem e-mailozni a disszidált rokonokkal. :P

Ez pont így olvastam, azért írtam pont ezt :D

 

Szóval visszatérve: Kínán én semmit sem csodálkozok, mióta töri órán tanultuk a 89-es diákkiírtást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb halálos áldozata van a H1N1-nek... akarom mondani az Avatarnak:

http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/2010...-on-tajvan.html

Nem lehetne hanyagolni ezeket a mókás beszólásokat? Van akinek tetszik a film, ezt is figyelembe kellene venni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantino 2009-es kedvenc filmjei:

 

They're apparently in no particular order, but Tarantino says, "My movie aside, I cannot NOT list Avatar at the top."

 

"Avatar,"

"Star Trek"

"Drag Me To Hell"

"Funny People"

"Zombieland"

"Chocolate" (Thai martial arts movie)

"Observe & Report"

"The Hurt Locker"

"Julie And Julia"

"Up In The Air"

"District 9."

 

Jó kis lista Tarantino :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :D Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :laugh:

 

Na de addig is egy magyar előzetes a 3. részhez, szerintem még magyarul nem volt:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :D Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :laugh:
Egyáltalán nem. Nem csak gyerekeknek szól szerintem. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem. Nem csak gyerekeknek szól szerintem. :D
Mindegy, úgy sem hozott volna lázba annyira :D

Viszont az már inkább, hogy ez is 3D-s vetítés lesz, ami egyrészt tök jó, hogy egyre több film 3D-s már, másrészt, én ezeket nem igazán tudom "élvezni" :laugh: (bár orvossal beszélve azt mondta, "javulhat" a sok 3D-s erőltetéstől a szemem, ami hát.... elég érdekes, de fene tudja, mindenesetre, nem sokat veszítek :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :D Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :laugh:

Nem ciki, én a Lecsót néztem meg így. Bár haverom feszengett, de mondtam neki, hogy a kicsiket még nem zavarják az olyan hülyeségek, mint a ciki fogalma :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ciki, én a Lecsót néztem meg így. Bár haverom feszengett, de mondtam neki, hogy a kicsiket még nem zavarják az olyan hülyeségek, mint a ciki fogalma :laugh:

 

Jaja, én is így voltam az Ice Age 3-al, bár akkor egy csajjal mentem megnézni. :D Igaz, láttam pár 20-24 év körüli srácot, aki bandába verődve nézték meg, le se... :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.