Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Így neveld a sárkányodat -ot látta már innen valaki? Milyen?

Nagyon jó, mindenképpen nézd meg, pár oldallal vissza írtam róla.

Persze csak pár sort, de nagyon bejött, szóval hajrá!

 

Rog, épp most akartam belinkelni:

SZámomra ez már most az év vígjátéka! :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Törvénytisztelő polgár:

 

Akinek tetszett a Taken annak kötelező.Itt aztán bemutatják, hogy intézzük el azt aki megölte a feleségünket és gyermekünket.Gyönyörű.A vége nem igazán tetszett, mert én teljesen megértettem a főhős tetteit.Igazságot szolgáltatott.Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam Alice-t Csodaországban, a lányom kedvéért, és nagy meglepetésemre nagyon jó kis mesefilm volt. :lol: Tipikusan azt a helyzetet éreztem, hogy a trailer kiemel bizonyos jeleneteket, amelyek kirívóak (és számomra inkább taszítóak voltak, mintsem hívogatóak), és az ember könnyen azzal azonosítja az egész filmet, pedig az egész hangulata azért nem igazán olyan. Eleve jó a kerettörténet, és Csodaország extrém dolgai (amelyeket én sosem szerettem) is szépen belesimulnak a mesébe, számomra szinte klasszikus mesenézési érzéseket fakasztva - amit pedig kizártnak tartottam a trailer alapján. Szóval az előítéleteim alap nélkülinek bizonyultak, így a 3D-s látvány mellett az egész tetszett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trinity ügynök vs bombások

 

 

Egyelőre nem tűnik egy nagy durranásnak.

 

 

Hát azért AC/DC aláfestő zenével sokkal ütősebb egy Vasember előzetes :D
A jappók nem tudják mi a jó. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Néhány hónapja derült ki, hogy nem lesz Pókember 4, a Sony úgy döntött, hogy újrakezdi az egészet és az Ultimate univerzumból merítve hozzák el a Hálószövő új kalandjait a gyöngyvászonra. Rendezőt viszonylat gyorsan kerítettek a projekt élére, Marc Webb, az (500) nap nyár direktorára bízták a filmet, a főszerepre sok színész neve merült fel pletyka szinten, ám most úgy tűnik, hogy megvan a megfelelő személy Peter Parker megformálására.

 

Logan Lermant legutóbb A Villámtolvajban láthattuk, megküzdött többek között Medúzával, a Minotaurusszal és a Hidrával, ám most magára ölthető a Pókember jelmezét. Lermant már februrában is emlegették a főszereppel kapcsolatban, akkor azt mondta a színész, hogy volt már néhány megbeszélésen, de ennél több akkor nem derült ki. A HitFix oldal nemrég erősítette meg, hogy a Sonynál megszületett a döntés, a stúdió és Lerman között már csak a szerződés aláírása van hátra.

 

Lerman Anton Yelchin, Jesse Eisenberg, Patrick Fugit és Johnny Simmons elől happolta el a lehetőséget. James Vanderbilt írta a forgatókönyvet, bemutató 2012 júlisu 3-án várható."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inception fotók

http://img72.imageshack.us/img72/9344/inception1.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/885/inception2.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/192/inception3.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/9876/inception4.jpg

 

Valaki esetleg nem tud valamit a District 9 DVD megjelenéséről? Ideje lenne már kiadni :D
Hát igazán jöhetne már.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Vasember elég jó lett, de még korai kijelenteni, hogy a második nagyobbat kaszálhat.

És A sötét lovaggal is kár összehasonlítani ezt a szériát, koránt sem biztos, hogy ugyanazt, vagy még jobb eredményt produkálna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki hasonlította össze az Avatarral? az ilyen félreértésekből lesznek az értelmetlen viták. :P

Még jó hogy mi ilyet nem csinálunk. :P Csak arra akartam utalni, hogy tényleg nem volt semmi aahogy az Avatár lealázta a TDKt bevételben, de a V2nél erre kicsi az esély. :P (szerintem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.