Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Még jó hogy mi ilyet nem csinálunk. :P Csak arra akartam utalni, hogy tényleg nem volt semmi aahogy az Avatár lealázta a TDKt bevételben, de a V2nél erre kicsi az esély. :P (szerintem)
Nem erre gondoltam. Most mindenki röhög, hogy ugyan már, hogy győzhetné le a TDK -t a Vasember 2. Így volt mindenki az Avatarral is, hogy hozhatna már az akár egy milliárdot is? Szóval ezért mondom, hogy bármi lehet...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van jó minőségű Avatar DVD változat az nmagon :D Ajánlatos a DVD9-est beszerezni. DVDShrinkkel meg két DVD5-re importálni :)
Miért is kéne DVD5-re tenni? :D Lehet kapni duplarétegűt :D Vagy már ennyire szenilis vagy vén korodra? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy DVD9-es lemez 400 pénz, DVD5-ös meg 40. Össz visz 80 FT-ból megvan ugyanaz a minőség. Van még kérdés? :D:)
Te meg hol a f*szba veszel ilyen occsóér DVD-t? :D Én 1200 pénzért tudok venni DVD9-et és 200-ért DVD5-öt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te meg hol a f*szba veszel ilyen occsóér DVD-t? :) Én 1200 pénzért tudok venni DVD9-et és 200-ért DVD5-öt

Hát a neten már bárhol rendelhetsz olcsó DVDt, hengereset. Bár a 40ftosnak általában olyan is a minősége...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a neten már bárhol rendelhetsz olcsó DVDt, hengereset. Bár a 40ftosnak általában olyan is a minősége...
Hengeres nem jó, mert nincs tokom hozzá :) Bár amúgy tök mindegy 3 éve vettem utoljára 10 DVD-t és abból még 5 db van, annyira nem használok ilyen lejárt adathordozókat, lévén van 5 pendrive-om :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hengeres nem jó, mert nincs tokom hozzá :) Bár amúgy tök mindegy 3 éve vettem utoljára 10 DVD-t és abból még 5 db van, annyira nem használok ilyen lejárt adathordozókat, lévén van 5 pendrive-om :D

Mázli épp van 120 dvdtokom eladó. :D (a nagy fekete típusu)

Amúgy én már csak hengereset veszek. Sokkal kevesebb helyet foglal, de már én is abbahagytam. Alig írok ki valamit.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a neten már bárhol rendelhetsz olcsó DVDt, hengereset. Bár a 40ftosnak általában olyan is a minősége...
Pontosan. Van egy remek online bolt ahonnét rendelek. A lemezek pedig kiválóak. Hibás eddig még nem volt egy se. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémálom az Elm utcában.

 

Nagyszerű volt, nagyon tetszett. Az egészben a misztikussága fogott meg. Freddy nagyon brutál kaszabolós karakter. Hangulatos volt mindvégig, főleg az álom jelenetek. És a vége eléggé fura lett. A néző képzeletére volt bízva, hogy álom vagy valóság. Remélem Nancy azért túlélte.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.