Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én itt köztetek mindig valami negatív "hős? :D" formájában tetszelgek ... ugyanis azt kell mondanom, hogy a Másnaposok nekem sem tetszett.... a Harry Pottertől meg rosszul vagyok (fizikailag és szellemileg egyaránt) ... ez van. Végülis természetesen, ahogy ti is mondtátok, itt is mint az élet sok más területén is áll: "izlések és pofonok".

A HPtől a filmektől vagy a könyvektől vagy rosszul? Olvastas az összes könyvet és úgy mondod h rosszul vagy, vagy csak amit hallottál róla?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar... a HP jelenségtől, úgy ahogy van!

 

Belekóstoltam a könyvbe és a filmbe is, de a kezdeti negatív érzésem cseppet sem változott vele kapcsolatban azután sem.

Nekem egy úgy jön le, hogy nem olvastad és úgy mondasz róla ítéletet. Bocs, de ezt a könyvet nagyon védem főleg mivel olyan voltam, mint Te. útáltam, és a közelébe se akartam menni. A filmeket is megnéztem, beleolvastam a könyvekbe és baromságnak tartottam. AZtán egyik nyáron elolvastam az első könyvet, majd a másodikat és onnan nem volt megállás. Én lepődtem meg a legjobban. De hát Te tudod... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film viszont egy szánalom, azt utálom, iszonyatos.

Én először akkor olvastam, mikor már a negyedik is megjelent. Apum hozta az első kötetet, és egy hét múlva már mind a négy el volt olvasva. Tesómnak felolvastam az első fejezetet. Azóta szereti ő is.

Filmek meg... A színészekkel semmi bajom. Csak hát néha a ruhák pl. Muggli. Meg ilyen apróságok. De nem nézhetetlen, és nem lett annyira kifordítva, mint az Eragon. Amit azzal műveltek! Brrrr!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy úgy jön le, hogy nem olvastad és úgy mondasz róla ítéletet. Bocs, de ezt a könyvet nagyon védem főleg mivel olyan voltam, mint Te. útáltam, és a közelébe se akartam menni. A filmeket is megnéztem, beleolvastam a könyvekbe és baromságnak tartottam. AZtán egyik nyáron elolvastam az első könyvet, majd a másodikat és onnan nem volt megállás. Én lepődtem meg a legjobban. De hát Te tudod... :D

Én is így voltam ezzel, annyi különbséggel, hogy a filmeket megnéztem, mégis csak tudjak róluk valamit. Ja, meg nem utáltam (robot énem, se imádni, se utálni nem tudok tárgyakat :D ), csak hidegen hagyott. Aztán jött, ami jött. Apropó, Tenel Kanak vissza kéne lassan juttatnom a könyveket.

Nekem a filmek is tetszenek.

 

Kudar: Nagymamám ugyanígy viszonyul a HP-hez. Nem akarta engedni, hogy az öcsém olvassa, mert az "egyházközösség" telebeszélte a fejét. Azt se tudja, miről szól, mégis... veszélyes dolog a vakbuzgóság.

Azért a nagymamád esete kicsit más, az egyház sok baromságot ki tud találni, és főleg az öregek hallgatnak is rá. Az én nagymamám is nagyon hithű, és sok dologból csinál vallási kérdést, de szerencsére, ő nem erőlteti ránk a dolgot (érdekes is lenne három hithű ateista mellett :) ).

Persze abban igazad van, hogy úgy utálni, hogy közben csak halvány fogalma van róla, azért az is egy elég vak buzgóság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem utálom a HP-t .... csupán fizikailag rosszul vagyok tőle :) ez van... nem tudok mit tenni ellene, de már nem is akarok. Nem tetszhet minden nekem sem.

 

Nem vagyunk egyformák... egyik ismerősöm pl a Jancsó filmekre buzul. Semmi más nem jön be neki, Hollywood-ot szívből (és elég erőteljesen) gyűlöli. Számára a Jancsó filmek jelentenek mindent (és persze a hozzájuk hasonló "alkotások")

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem utálom a HP-t .... csupán fizikailag rosszul vagyok tőle :) ez van... nem tudok mit tenni ellene, de már nem is akarok. Nem tetszhet minden nekem sem.
Láttad vagy olvastad már?

 

egyik ismerősöm pl a Jancsó filmekre buzul.
Szegény.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az nem tetszik a HP filmekben, hogy a legutóbbiakban csak az lett kihangsúlyozva hogy ki-kivel, hol és mikor jött össze, szakított, fene tudja mit csinált. Tisztára Barátok Közt feeling.

Nem tudom mit csavarnak rajta ennyit, azt mindenki tudja hogy Harry Ronnal jön össze a végén. Uhh, spoiler?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az nem tetszik a HP filmekben, hogy a legutóbbiakban csak az lett kihangsúlyozva hogy ki-kivel, hol és mikor jött össze, szakított, fene tudja mit csinált. Tisztára Barátok Közt feeling.

Na nem mintha a könyv nem erről szólt volna javarészt. :D

 

Én sem utálom a HP-t .... csupán fizikailag rosszul vagyok tőle :D

Itt azért érzékelek némi provokatív költői túlzást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Harry Potter filmet még a mozikban láttam, akkor majdnem megfertőzött engem is a rajongás. Aztán jött A Gyűrűk Ura, ami átvitt a valódi fantasy-k, Drizzt, Dragonlance és a többi irányába.

Azóta se tudtam rávenni magam, hogy megnézzem, elolvassam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Harry Potter filmet még a mozikban láttam, akkor majdnem megfertőzött engem is a rajongás. Aztán jött A Gyűrűk Ura, ami átvitt a valódi fantasy-k, Drizzt, Dragonlance és a többi irányába.

A Gyűrűk Ura és a többiek mitől valódibb fantasy-k, mint a HP? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL...!

 

Tényleg nem tetszik! Nehogy már ez alapján ítéljetek meg.

Belekóstoltam mind a filmekbe, mind a könyvekbe... próbáltam benne meglátni azt, ami annyi embert elvarázsol, de nem ment és tényleg rosszul vagyok tőle. Ennyi a történet. Pl a 300 című filmtől is rosszul vagyok. Rengetegen imádták/imádják a filmet nekem mégsem jött be, sőt. (Talán ezért nem jön be a Spartacus sorozat sem, pedig én tényleg próbáltam megszeretni...) Megemelem a kalapom a (300) látványa előtt, de semmi több. Két haverral néztem anno moziban, ők még meg is haragudtak rám, mert nekem nem tetszett. Nem tudok vele mit csinálni.... ez van... kész.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet a "nem tetszik" szópárost kéne használni a "hányok tőle" kifejezés helyett olyanok jelenlétében, akiknek tetszik, és akkor nem haragudnának meg rád mások a véleményed miatt. Mert ez tényleg enyhén szólva (és az enyhén alatt a sarkon álló nénik erőteljesebb megnevezését értsd :D ) bosszantó és valahogy kizártnak is tartom, hogy egy Harry Pottertől te konkrétan kirohansz a klozetra okádni :D Vagy ha igen, akkor ma megint újat tanultam az emberekről :)

Bár az is lehet, hogy nem görcsösen kéne megpróbálni megszeretni, hanem csak úgy a'la nature, hagyni, hogy élvezd. Lazán. Na jó, valószínűleg nem ez a gond, hanem tényleg csak simán nem tetszik, de akkor is... hányni? Na neeee... ezt komolyan nem veszem be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A te dolgod, hogy mit veszel be... momentán nem lesz lidérces álmom mert TE nem hiszel nekem. Én köztetek egyébként is egy a sórból kilógó fekete bárány vagyok, aki, minden negatív dologra ami csak létezik, példa lehet.

 

Mellesleg a fizikai fájdalom nem hányás akar lenni, hanem erős fejfájás jellegű fájdalom. De csak nyugodtan "köszörüld rájtam a nyelvedet", ahogy szoktad illetve ahogy jólesik!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj kezdődött azzal hogy belinkeltem a trailert... és ez lett belőle. Kicsit azt hiszem mindenki túlreagálta a dolgot. :)

De mint mondtam, ha egyszer egyben elolvasnád, és fájdalomcsillapítóval kezelnéd a tüneteidet, szerintem tuti megtetszene. De én erről nem akarok többet beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én köztetek egyébként is egy a sórból kilógó fekete bárány vagyok, aki, minden negatív dologra ami csak létezik, példa lehet.
Jaj.

 

Itt csak arról van szó, hogy hánynod kell a HP -től. Amennyire nem szereted amikor így beszélnek az SW -ről, annyira nem szereti Dzéjt, hogy emígyen beszélsz a HP -ről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar nehogy már magadra vedd. Ez nyilván az én hibám (ki másé lenne) mert ugye mertem elmondani róla a véleményemet, amit ugye nem szabad (legalábbis nekem nem .... mert az én negatív véleményemet pl Dzséjt a fantasztikus stílusával mindig megtorpedózza és érzékelteti a - ki a tököm vagy te kis *uzi - mögöttes véleményét is velem kapcsolatban, amit ezútan is köszönök szépen neki! :) )

 

Egy szó mint száz... én kérek elnézést!

 

Várjál már Ody.... komolyan mindenki a hányásra asszociált abból, hogy én szó szerint rosszul vagyok tőle??? Tényleg a rosszullét minden esetben egyenlő a hányással vagy a hányingerrel? Röhögnöm kell!

Ha hánynom kell valamitől akkor miért tökölnék azzal, hogy rosszul voltam tőle... leírom, hogy hányom kellett tőle és kész, de NEM... itt egyszerüen egy furcsa erős fejfájásos fizikai rosszullétről volt szó, minden esetben a film és a könyvek kapcsán.... még csak hányáshoz vagy hányingerhez hasonló sem volt. Ennyit erről!

Mellesleg ha már itt tartunk mutass már rá arra, hogy HOL sz*roztam le vagy fújoltam vagy bármi ilyemsi a HP-t? Őszintén? Hol? Annyit mondtam, hogy én rosszul vagyok tőle fizikailag..... ennyi történt, nem minősítettem sem a filmeket sem a könyveket, sem azokat, akiknek ez tetszik. Ha valaki pedig ezt nem hiszi el, hát az már nem érdekel. Joga van bárkinek azt feltételezni, hogy hazudok.... (pedig nem)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok Riddick, nyugodj le. :) A csúnya szavakat pedig mellőznéd? Köszi! Egyébként tényleg nem gyaláztad le a HP-t, szóval lapozzunk.

 

Nem jellemző rám a csúnya szavak használata egyébként... ezért elnézést kérek. Örülök, hogy beláttad, hogy nem gyaláztam a HP-t! Ellenben én megkaptam a magamét rendesen néhányótoktól... mindegy már megszoktam. Elnézést, hogy "szóltam" ... többet nem teszem.

 

Most lehet lapozni!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.