Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oldie ha jól láttam Centurion már fent van feliratosan és DVD minőségben magoson.

Lehet eddig is volt már csak én nem láttam, de gondoltam szólok.

Kösz szépen, én is láttam, csak tegnap még nem volt DVD-s feliratos. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á bazz, ezt sose fogom megbocsájtani a hazai, vagy éppen aki a tulajdonosa a forgalmazónak idehaza, ezt a " Nem vetítjük le az Expendablest Abszurdisztánban" dolgot.

 

Holnap Amerikaországban premier meg majd ami ezzel jár.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Repo Men

 

Hát rég láttam már ekkora ökörséget. :yes: Az elején majdnem felrobbantam a két szereplő cinikus kacajain, meg a mukájukhoz képest laza dumáin. De aztán a film átment egy önmaga paródiájává vált bődlihalmazba. A vége már-már vígjátékot idézett.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Nyugi, már több magyar forgalmazó tárgyal a filmről. Be lesz itthon is mutatva.
Tárgyalni itt akkor kell amikor elkezdődik a forgatás, vagy éppen befejeződik és a film készítői a filmstúdióval előállnak egy esetleges bemutató dátummal. Miért akkor kell ezeknek tárgyalni amikor odakint minap mutatják be a filmet? Megyünk vissza a nyolcvanas évekbe és az az előtti évtizedekbe amikor több hónapos csúszások voltak? Ch, vicc....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tárgyalni itt akkor kell amikor elkezdődik a forgatás, vagy éppen befejeződik és a film készítői a filmstúdióval előállnak egy esetleges bemutató dátummal. Miért akkor kell ezeknek tárgyalni amikor odakint minap mutatják be a filmet? Megyünk vissza a nyolcvanas évekbe és az az előtti évtizedekbe amikor több hónapos csúszások voltak? Ch, vicc....

 

 

Ebben igazad van. Viszont a nyolcvanas években nem hónapok voltak ,hanem évek. Emlékszem '85-ben bemutatták a Cápát vadiúj filmként, közben 1975-ben készült. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szól a Mass Effect 2 launch trailere alatt is és már azóta vadászom rá.
Ha szétnéztél volna a Mass Effect 2 tréler Tube-os kommentjei között akkor már rég megtudtad volna hogy mi fán terem az a szám. :yes: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Napokat ültél egymagadban imádkozva a sötét képernyő előtt, hogy "Írd már ki a szám címét, írd már ki a szám címét!" Aztán most az öledbe hullott :yes:

Nem, már csak azért sem, mert nálam csak akkor sötét a képernyő, ha alszom :yes: Valójában egy lépést sem tettem a szám címének kiderítése érdekében, szóval a "kerestem" szó használata talán kicsit túlzás volt :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most olvastam Aeon cikkét én is. Kicsit se értem az ő várakozását ezzel a Scott ízével. Jóformán én nem is hallottam róla a mostani szóbeszéd és infóáradat előtt, annyira rétegfilm/képregény/anyámtyúkja. Stallone azért ezerszer nagyobb húzónév és szerintem meggyőzőbb is egy mozira, főleg old scool akciófilm fanatikusnak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most olvastam Aeon cikkét én is. Kicsit se értem az ő várakozását ezzel a Scott ízével.
Scott itthon tavasszal jelent meg, előtte én se hallottam róla.

Amúgy a külföldi kritikusok nagyon dícsérik a filmet, de sajnos ez is egy rétegfilm, mint a Kick/Ass és az is bukott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.