Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én majd abban reménykedem, hogy ha elkészül az Avatar trilógia egyszer, akkor 2020 tájékon kijön egy tisztességes kiadvány , a 3 film csodálatos díszdobozban, felirattal, szinkronnal. Addig várok türelemmel :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor sem éri meg az Intercomnak, mert akinek kellett a film az már megvette. A kemény mag, aki megvenné ezt azok pedig nincsenek olyan sokan, hogy megérné még a felirattal is foglalkozniuk.
Pedig van ellenpélda. A The Clone Wars mozi BD kiadása fullos. Szinkronnal, feliratos extrákkal (DVD-n nem volt felirat), minden földi jóval. Azt pedig kötve hiszem, hogy ezt a kiadványt annyian megvették mint az Avatart vették volna hasonló kiadásban. :D Szóval ha a TCW megérte, akkor az Avatar miért nem? Ok, az Avatar nagyságrendekkel nagyobb meló, de akkor is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Clone Wars mozi BD kiadása fullos.
A TCW Warneres, az Avatar Foxos. A Star Wars filmek is Foxosak és nincs szinkron rajtuk (kiv. a Sith-eket, mert bődületesen sokan nézték meg a moziban itthon, de azon még extrás felirat sem), míg a TCW már Warneres és láss csodát van rajta szinkron és felirat. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az elég gányság, ha a kibővített jeleneteken nem lesz szinkron. Az már igénytelenség a kiadó részéről. Pedig négy különböző megoldást is találtak már ilyenre:

1) Ki sem adták a kibővített változatot (lásd: Terminator Salvation).

2) Ki adták, de egyáltalán nem volt rajta szinkron (pl.: Star Wars ep1).

3) Beszinkronizálták az új jeleneteket (Aliens vs Predator - Requiem, Terminator 2, Chronicles of Riddick, Star Wars ep2).

4) Új szinkront csináltak (Aliens, Stargate, Star Wars ep4-5-6).

Nem tudom, miért lenne olyan nagyon megerőltető így egy évvel az eredeti szinkron után megcsinálni a betoldásokat (ha a T2 esetén 10+ évvel később is összejött). Lehet, ebből a DVD-ből nem sok fogyna, de ez egyrészt a TV társaságoknak is eladható lenne, másrészt, a későbbi kiadásokkal sem kell kínlódni, harmadrészt, még szereznének néhány vásárlót, és lehet, pont akkor térülne meg a belé feccölt energia.

Ami az extrákat illet, nem Frenkie, nem vagy különc, csak a kisebbséghez tartozol :D Sajnos, én is :D Eddig minden DVD-m extráját legalább egyszer átnyálaztam, de sajnos csak a töredékén van felirat (és talán egyetlen lemezem van, amin szinkron van az extrákon). Szerencsém a szerencsétlenségben, hogy már értem annyira az angolt, hogy a hallás és az angol felirat segítségével majdnem teljesen megértsem a dolgokat. De ezzel már végképp kisebbségben vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5) A kibővített jelenetek benne vannak a filmben, és alatta magyar felirat van (Fantasztikus négyes) :D

Ilyen verzióhoz még nem volt szerencsém - csak diszkontokból kölcsönzött verziókon :D -, de akkor ja, íme az 5. megoldás. Azért, gondolom, ezzel még az Avatar is élni fog... ha nem, az már szánalmas lenne... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen verzióhoz még nem volt szerencsém - csak diszkontokból kölcsönzött verziókon :D -, de akkor ja, íme az 5. megoldás. Azért, gondolom, ezzel még az Avatar is élni fog... ha nem, az már szánalmas lenne... :D

 

Azt irták, hogy az extrákon nem lesz felirat. Szinte biztos, hogy a bővitett jelenetek alatt lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen verzióhoz még nem volt szerencsém - csak diszkontokból kölcsönzött verziókon :D -, de akkor ja, íme az 5. megoldás.
Van még ilyen csak azok nincsenek meg, így nem tudom mik azok, de 100% hogy találkoztam már ilyennel :D

Amúgy szerintem ilyen lesz az Avatar is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AVATAR Trailer a földi jelenetekkel, és sok mással áááááááááááááááááááááá

Nagyon szép :D

És nagyon sajnálni fogom, ha valóban nem lesz felirat :D Még én se értek annyit hallás után+angol felirat, hogy jól megértsem az extrákat, igen keményen kéne hozzá szótárazni. És nem kicsit lenne kényelmetlen így nézni. Pedig annyira vártam, és reméltem, hogy legalább magyar felirat lesz rajta :D

 

A TCW Warneres, az Avatar Foxos.

Sajnos a kiadótól is sok függ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Trafó3 forgatásán megsérült csajszi és családja pert tervez Paramounték ellen. A csajról csak annyit tudni hogy maradandó agykárosodást szenvedett és mostanában kezdett el újra írni és beszélni.

Egy szeptemberben felkerült videó szerint a baleset akár a Cobra 11-be is beleillene.

http://www.radaronline.com/exclusives/2010...a-watch-it-here

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Tudomásom szerint az EpII hivatalosan csak feliratosan jelent meg, nem?

DVD-n igen, de nem csak a DVD kiadásokra gondoltam. Létezik szinkron ahhoz a pár (egy?) kibővítéshez. Az jelent meg VHS-en is, és azt adják a TV-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, csak hát a felirat... ;)

Aranyos volt Jake, mikor tegnap írta, hogy sajnál, mert olyan lelkes voltam! Azon nagyot mosolyogtam. Nekem még így is kell, bár sajnálom, hogy egy felirat nincs rajta. Így tényleg kicsit belerondítottak az örömömbe, de ez van, ezt kell szeretni. Az ár ehhez mérten tűrhető. Bevallom, többet is adtam volna érte. Ha meg felirat is lett volna rajta, akkor meg pláne! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, emiatt haragszok Lucasra. Ez egy elhibázott, ostoba és rossz döntés volt.
:D Lucas üzletember. Csak nekünk nem fog gépet beállítani ami legyártja a cuccost, mert itt kb. annyi fogy mint egy nagyobb amcsi áruházban. A ROTS -al mákunk volt, mert a ruszki mellé felkerülhetett a magyar is. Szerintem le kell szállni a magaslóról. Mi senkik vagyunk a DVD piac szempontjából. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korrekt ár....lenne. Idióták.

Hát nézd.. még így is megéri megvenni dvd-n, mivel csak egy ezressel lesz drágább, mint a fapados. Cserébe rajta van a mozis verzió szinkronosan, plusz kétféle bővített változat magyar felirattal.

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=1...347560596821862

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.