Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mechanic jó lesz bár nekem kicsit a Bankok dangerousra emékeztet.

 

Ez pedig nem tudom, hogy volt e már, ha van egy Jakeünk akkor biztos, de ennek a végén van egy kihagyott félkész jelent az Avatárból, de amúgy is érdemes végignézni. Marha nehéz lehet így szinészkedni szerintem. :)

http://filmbuzi.hu/archives/2010/11/16/az-...gy-kicsi-resze/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet egyedül vagyok azzal, akinek mind a három Karib-tenger kalózai tetszett :)

A másik kettő is tetszett, de messze nem annyira jó, mint az első, ha a sok túlzást kivennénk belőle, akkor azok is remek filmek lehetnének :D Így azonban az első az, amelyik óriási film, a többi meg csak szimplán jó.

 

Most már az Xpressen is írják, hogy az Avatar bővített verzió is teljes mértékben szinkronos lesz.

Azt írná már valaki, hogy az extrák feliratosak :D Gondolom, arra aztán várhatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet egyedül vagyok azzal, akinek mind a három Karib-tenger kalózai tetszett :)

Bár nem vagy egyedül, de én nem tartozok ezek közé... első rész jó volt, második rész szerintem még jobb, a harmadik viszont akkora katasztrófa volt, hogy én moziban ennyire talán még sose vártam hogy a film érjen már véget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mr. Brooks

 

A fene tudja, hogy mióta van már meg archiválva, de most rászántam magam és óriási pozitív csalódás volt a film. Akinek bejön a Dexter az tuti imádni fogja. :) Kevin Costner mondhatni a kötelezőn túl teljesít. Na itt ő a "Dexter" még ha nem is abból az okból kifolyólag. :D Lassú film ugyan de mindvégig leköti az embert, annyira jól ki vannak dolgozva a fő szálak Costner körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről valahogy a Transformers G1 S3 "Web world" epizódja jut eszembe, amikor Galvatron 14 mp alatt összerak egy halom ártalmatlan roncsból egy működő pisztolyt :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... első rész jó volt, második rész szerintem még jobb, a harmadik viszont akkora katasztrófa volt, hogy én moziban ennyire talán még sose vártam hogy a film érjen már véget.
Az első kettővel kapcsolatban teljesen egyetértek, viszont a harmadikért azért nem teljesen kár, mert a vége nagyon ötletes lett. Az odavezető utat kellett volna kicsit jobban megcsinálni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejön a Green lantern és remélem hogy nagyon kevés lesz a földi, civil jelentet. Egyedik a csajt utálom rettenetesen. Iszony színésznő! :)

 

Ezt pedig legfőképpen Odynak!!! Meg fogod érteni ha oda ér a trailer, hogy mire is gondolok! :)

http://filmbuzi.hu/archives/2010/11/17/you...z-mint-a-hazid/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 tréler

Nagy nehezen csak feldobtak egy angol nyelvezetű trélert.

 

Nekem nagyon bejön a Green lantern és remélem hogy nagyon kevés lesz a földi, civil jelentet.
Én még mindig nem tudom hogy miért is érdekel. Valamikor majd csak rájövök. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trafók MacGyver-je. :)

:DDDDD LOL: Ilyet sem hallottam még, hogy valaki Galvatront MacGyverhez hasonlítsa :D

 

Zöld Lámpás szimpatikus. Temuera Morrison.... hmmm hol is hallottam én ezt a nevet? :D Ami nagyon megfogott, az 00:58-nál az érkező Lámpás arca. Szeme. Arckifejezése. Annyi minden van benne....

Cowboys viszont egyelőre hidegen hagy.

 

HP7/1-ből lesz közös mozizás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cowboys viszont egyelőre hidegen hagy.

 

HP7/1-ből lesz közös mozizás?

Nekem so-so, még nem vagyok ráizgulva.

 

Szerintem nem lesz, bár a többiek mondjanak valamit. Részemről biztos nem, mert ha nem jön össze valahogy jövő hétvégén egyik este, akkor rá két hétre tudok csak menni moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz, bár a többiek mondjanak valamit. Részemről biztos nem, mert ha nem jön össze valahogy jövő hétvégén egyik este, akkor rá két hétre tudok csak menni moziba.
Engem nem érdekel mozis szinten a HP.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.