Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ötletes cím. :D

 

Nem éppen. Az egyik képregénysorozat címét kapta, várható volt, hogy valami ilyen lesz.

 

Amúgy ez a kép már tetszik. Eddig nem nagyon bíztam benne, de most már bizakodó vagyok.

 

A kép jó, bár én annyira nem bízok a film sikerében. Túl korai a reboot, szerintem bukni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Machete

Ez egy rossz film és szerintem ezt senki sem tagadja, de a élvezetes fajtából, és pont ez ami számít, hogy egy film mennyire tudja elszórakoztatni a nézőket. Nekem nagyon bejött.

UI.:Ja és szerintem Jessica Alba köröket ver Michelle Rodriguezre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Wolverine nem folytatásfilm lesz

 

Darren Aronofsky rendező és Hugh Jackman is kijelentette a közelmúltban, hogy a The Wolverine különálló lesz. Egy furcsa kaland James Howlettről (Logan vagy Rozsomák), egy mutánsról, aki képes sérüléseiből felgyógyulni a csontjaiba ültetett adamantium nevű fémötvözetnek köszönhetően.

 

Aronofsky nagyon ragaszkodik hozzá, hogy a film ne az X-Men kezdetek: Farkas folytatása legyen. Elhatárolja magát az első filmtől, és megpróbál elválasztani minden köteléket:

 

„Ez nem folytatás lesz.”

 

A rendező a folytatásban megindokolta, hogy miért döntött úgy, hogy a Fekete hattyúval elért sikerei után egyből ezt a hatalmas és epikus mutánsfilmet készíti el:

 

„Imádok Hugh Jackmannel dolgozni. És azt hiszem, tennem kell valamit a képregény-filmek világában, ami még nem történt meg. Izgatott vagyok, hogy végre olyan filmet készíthetek, amire mindenki kíváncsi, és nem én vagyok az elején az egyetlen ember, akit érdekel.”

 

Annak ellenére, hogy Aronofsky ragaszkodik hozzá, hogy ez különálló lesz, és nem fog kötődni közvetlenül a Farkashoz (leszámítva azt, hogy ugyanúgy Hugh Jackman alakítja a címszereplőt), de a történetről mégsem kívánt beszélni. Tudjuk, hogy Japánban játszódik, és hogy Logannek szamuráj kardosokkal gyűlik meg a baja, de miben fog eltérni a korábbi szuperhősös filmektől? Aronofsky vajon képes lesz újraálmodni a műfajt, és otthagyni egyedi rendezői stílusát?

 

„Fogalmam sincs. Meglátjuk, mi történik.”

 

Az interjút az NBC Connecticut készítette.

 

:yes: :yes: :yes:

poster_battlelosangeles_hun.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, legalábbis ebbe a filmben tényleg csak L.A.-t fogják védeni, nem az egész bolygót. Az majd jöhet a folytatásban, mondjuk olyan címmel, hogy Battle: Earth :) Bár én titkon remélem, hogy most az egyszer csúnyán kikapunk az UFO-któl :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman3-nak mióta van trélere? Vagy az, amit az Egyéb Fontosban láttam, az mi volt?

 

Az új Batman játék trailere. Egyből észrevettem. Ezt pedig leadják Magyarország egy vezető tv-jének a reggeli műsorában tanult emberek vezetésével. Jó mi? Utána sem néznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, legalábbis ebbe a filmben tényleg csak L.A.-t fogják védeni, nem az egész bolygót. Az majd jöhet a folytatásban, mondjuk olyan címmel, hogy Battle: Earth :) Bár én titkon remélem, hogy most az egyszer csúnyán kikapunk az UFO-któl :evil:

 

NAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Ember vagy te is nem? Itt akarsz élni? Igen. Akkor drukkolj a Deltának a Rangereknek a U:S Marine-nek. Mert ők fognak minket megmenteni mint ma teszik Afganisztánban. Ömiatttuk tudunk itt írni az ő önfeláldozásuk miatt nem kell Mekka felé fordulni és a többi barom arab szokást átvenni, ők védik azt amit a nyugati civilizáció elért. A szabadságot. Ott lehet irni ahol akarok, Azt eszek amit akarok ,azzal fekszem le akivel akarok, moziba játhatok jó zenét hallhathatok és élvezem az emberi technika vívmányait.

Az arabok mivel járultak ehhez hozzá? Semmivel. Csak élvetik és ellenünk fordítják. Atomot nekik. Na jó nem mindnek de a táliboknak pusztulniuk kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.