Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

The Forgotten Droid megérkezett a Kisscartoon-ra! Jó szórakozást! ;) (imádom, amikor egy rész hamarabb kijön. De ki nem? :P)

(Még mindig el van csúszva itt a számozás, 18. résznek mutatja.)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a fináléval kapcsolatban? Az menni fog! ;)

Nem, ezzel a mostani résszel kapcsolatban. A fináléról mit tudhatnék, tudtommal még nem mutatták be. Meg, és javíts ki, ha tévedek, nem is arról beszéltetek töltelék címszó alatt. Szóval hogy a fenébe beszélhetnék a fináléról? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezzel a mostani résszel kapcsolatban. A fináléról mit tudhatnék, tudtommal még nem mutatták be. Meg, és javíts ki, ha tévedek, nem is arról beszéltetek töltelék címszó alatt. Szóval hogy a fenébe beszélhetnék a fináléról? ;)

Sehogy persze, csak én írtam, hogy azt várom.

Na meg gyaníthatóan az ütős lesz.

De már értelek: ha sikerül hallgatni rád, még kellemesen is csalódhatunk a droid duóban. Erre gondoltál ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már értelek: ha sikerül hallgatni rád, még kellemesen is csalódhatunk a droid duóban. Erre gondoltál ugye?

Yep. Bár lehet a végén kisül, hogy egyedül én fogom a sorozat mélypontjának tartani (már ha nem süllyed a kövi rész még ennél is mélyebbre, de a Recon végi előzetes alapján ettől azért most nem tartok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep. Bár lehet a végén kisül, hogy egyedül én fogom a sorozat mélypontjának tartani (már ha nem süllyed a kövi rész még ennél is mélyebbre, de a Recon végi előzetes alapján ettől azért most nem tartok).

Igen közben benéztem a rész topicjába is.

Most mindenképp megvárom a feliratot. Enyhénszólva nem csigáztatok fel. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát engem ettől kirázott a hideg.

 

Azért ha Ahsoka meghal, az nagyon durva érzelmi atomrobbanás lesz. Szerintem lenne olyan brutálisan letaglózó ereje, mint a 66-os parancsnak vagy Amidala és Han halálának volt. Nagyon-nagyon sötét lenne egy ilyen évadzáró. Márpedig nagyon nagy esély van rá, hogy ez bekövetkezik. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kell előre temetni Ahsokát. Annó a TCW kapcsán is folyton azon pörögtünk, hogy megölik vagy nem ölik, és a végén nem ölték meg. Pláne, hogy a Siege of Lothal végén arról diskurált Palpatine és Vader, hogy Ahsoka-n keresztül akarnak eljutni Yoda-hoz és Obi-Wan-hoz, ami sokkal könnyebb, ha Ahsoka él. Én már csak azért is remélem, hogy nem ölik most még meg, mert alig láttuk ebben az évadban, és az "érzelmi atomrobbanás' csak azoknál lesz meg, akik nézték/látták a TCW-t. A többieket kábé annyira érdekelné, mintha Sato-t ölnék meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok, akik csak a Rebelst nézik, soha a büdös életben nem fognak úgy kötődni hozzá, mint mi, ezen az sem segítene, ha innentől a sorozat csak róla szólna. Én személy szerint sosem trimmeltem azon, hogy a TCW-ben megölik-e. Nagyon is reális opció volt az, hogy kikerül a Jedi Rendből, onnan meg evidens volt, hogy túléli a 66-os parancsot. Ezt anno fel is vetettem, szerintem már akkor, amikor csak megtudtuk, hogy lesz egy tanítványa. Eleve a TCW rajongói miatt van benne a sorozatban, ő is és Rex is.

De most azért más a helyzet. Ez a Birodalom, a Sith-ek érája, ahol a lázadók oldalán csak egyetlen Jedi harcol, az utolsó: Luke Skywalker. Ahsoka meg nem olyan karakter, aki ha él, akkor elül a hátsóján - amit elég jól bizonyít a Rebelsben betöltött szerepe. És Ahsoka karaktere sem olyan, akit Darth Vader hagyna felszívódni. Plusz, Filoni is azt mondta, hogy közeledik Ahsoka történetének a vége.

Persze így is van arra esély, hogy életben marad, de szerintem most már, ezen a ponton sokkal nagyobb az esély arra, hogy Darth Vader megöli - ami sokat adna a párosukhoz, a Sith-hez magához is. Persze, ne legyen igazam. Maradjon életben, találkozzon még Luke-kal, meséljen neki az apjáról (végre lenne valaki, aki a változatosság kedvéért igazat beszél Anakinról), az anyjáról. Csak elképzelésem sincs, hová és miért tűnhetne el. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért itt nem csak az a 2 lehetőség van hogy most meghal vagy megéli OT érát. Az is benne van hogy most még nem hal meg hanem majd csak 3.évadban. A Palpatine és Vader beszélgetés nekem is eszembe volt valamelyik nap és úgy gondolom amiatt nem fog meghalni. Nem véletlenül hangzott el az akkor és akár a több jedi keresés lehetne a 3.évad egyik fő szála is.

Filoni régebben ha jól tudom azt mondta hogy Fulcrum nem Ahsoka. Nála soha se lehet tudni mi igaz mi nem.

 

Én azt tippelem Ahsokát legyőzi Vader de nem öli meg és magával viszi Vader és ezzel zárul az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor mondott ilyet Filoni? Emlékeim szerint annyit közölt Fulcrum kiléte kapcsán, hogy rejtettek el a kilétére utaló és félrevezető nyomokat egyaránt (ami igaz).

 

Filoni azt ígérte, hogy Ahsoka szálát lezárják a 2. évadban. Szerepét tekintve az, ha elrejtőzik, elfogják, stb. nem lezárás... csak jegelés, ami esetében később bármikor elővehetik. Így a lezárásra nem látok sok opciót...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy interjú rémlik ahol rákérdeztek és tagadta de lehet h valamivel keverem.

Ahsoka lezárás nem mind1 hogy pontosan milyen szövegkörnyezetben és hogyan mondta ezt eredetileg. Nem láttam nem halottam de több féleképpen lehet azt is értelmezni pl. úgy hogy a folytatásban Ahsoka szála átalakul és máshogy fog szerepelni és egy teljesen új szál fog kezdődni.

Ráadásul valahol amatőr húzásnak tartanám ha tényleg megfog halni és Filoni ezt így előre elmondaná.

Ez kb olyan mint ha J.J elmondta volna VII. előtt hogy Han Solo szálát lezárják majd a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ziher, hogy kevered, vagy olyan interjúra gondolsz, amit még azelőtt adott, hogy egyértelműen és világosan kiderült: Fulcrum Ahsoka Tano.

Amúgy Filoni utoljára a Rebels Recon #2.17: Inside "Shroud of Darkness" videóban beszélt arról, hogy közel van Ahsoka történetének vége. Ami bár a halált nem igazolja, de arra azért elég jól utal, hogy a harmadik évadban Ahsoka már nem valószínű, hogy benne lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.