Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nos akkor elkészültem, fogyasszátok:

ep leírások és érdekességek 2. évad.zip

 

Az újabb tagoknak mondom; ha van igény az első évadra ilyen formában, vagy a TCW teljes anyagára, jelentkezzetek, ingyen van! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadik évad két évvel a New Hope előtt játszódik, és Ahsoka sztorija még folytatódni fog.

Nagyon helyes. Ennyire nem maradhat lógva. De milyen lehetőséget agyaltak ki, ha úgy ítélték meg, hogy még a Twilight of the aprentice sem elég jó befejezés neki?

Nagyon durva lesz, mert nyilván jobb lesz a befejezése, mint amilyen itt lehetett volna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az nem biztos, hogy a Rebels keretein belül. :D Amikor Filoni Ahsoka további sorsáról beszélt nagyon sejtelmes volt :)

Ezt így már hallottam, de azt hittem Ody bejegyzése arról szól, hogy kiderült a folytatás a Rebelsben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire gondban vannak az Ahsoka-szál lezárását illetően? :hmm:

Szerintem nem. Filoni tudja mit akar.

Mi vagyunk gondban. Mert már annyira szeretnénk nyugodtan hátradőlni, hogy; "igen, így kell ezt. kielégítő véget kapott a története.."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem véletlenül hagyták életben őt. Szerintem Filoninak "személyes" tervei vannak vele, így még viszontlátjuk őt a sorozatban. Kétlem, hogy hagyná, hogy a saját "gyermekének" sztorija egy regényben vagy képregényben érjen véget. Főleg, hogy Ahsokának hamarosan már érkezik egy saját regénye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem véletlenül hagyták életben őt. Szerintem Filoninak "személyes" tervei vannak vele, így még viszontlátjuk őt a sorozatban. Kétlem, hogy hagyná, hogy a saját "gyermekének" sztorija egy regényben vagy képregényben érjen véget. Főleg, hogy Ahsokának hamarosan már érkezik egy saját regénye.

Ugyan ezt gondolom én is Ahsoka még vissza fog térni a Rebelsben és megfogja kapni a lezárását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont örülnék, ha a Rebelsben már nem térne vissza. A második évad befejezése csak azért nem volt maximális csalódás a halálozások terén, mert mindenki úgy tudta a végén, hogy Ahsoka meghalt. Rex, Ezra, Kanan, mindenki. Ez teljesen értelmét vesztené, ha Ahsoka újra csatlakozna a lázadókhoz, jogosan tehetnénk fel a kérdést: mi értelme volt akkor az egész eltűnésnek? A válasz meg az lenne, hogy semmi.

Ahsoka térjen vissza egy másik sorozatban, ami mondjuk az ep6 után játszódik. Legyen Luke segítője. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka térjen vissza egy másik sorozatban, ami mondjuk az ep6 után játszódik. Legyen Luke segítője. :)

Ez se rossz ötlet ez már nekem is eszembe jutott.

 

Az rendben van hogy többiek azt hiszik hogy meghalt ezzel a részével nincs is baj. Engem az zavarna a fináléban ha tényleg nem jönne már vissza Ahsoka hogy rengetek kérdést hagy maga után. Miért sétál el? Hova menet? Miért hagyja ott a lázadást? Egy olyan lázadást aminek ő volt az egyik vezetője. És mi történt ott pontosan hogy hagyták egymást elsétálni.

 

És ezek a kérdőjelek számomra nem megfelelő indok arra hogy miért nem volt ott 4-5-6 idején. Mert azért Luke megjelenésévvel és a Halálcsillag felrobbantásával az addigi vert helyzetben lévő lázadás hirtelen esélyes lett a győzelemre. Ettől nagyobb indok nem lehet arra hogy újra bekapcsolódjon abba a lázadásban aminek az alapítója volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont örülnék, ha a Rebelsben már nem térne vissza. A második évad befejezése csak azért nem volt maximális csalódás a halálozások terén, mert mindenki úgy tudta a végén, hogy Ahsoka meghalt. Rex, Ezra, Kanan, mindenki. Ez teljesen értelmét vesztené, ha Ahsoka újra csatlakozna a lázadókhoz, jogosan tehetnénk fel a kérdést: mi értelme volt akkor az egész eltűnésnek? A válasz meg az lenne, hogy semmi.

Ahsoka térjen vissza egy másik sorozatban, ami mondjuk az ep6 után játszódik. Legyen Luke segítője. :)

 

Nem rossz gondolat, de úgy is visszatérhet, hogy nem kell feltétlenül újra csatlakoznia már a lázadáshoz. Hisz ha valaki, Vader tudja, hogy hol hagyta (életben) és miért.

Folytatódhat kettejük története, persze csak okosan.

(amúgy nem felejtem el, milyen bajban voltunk: "összerogyott, nem rogyott össze? lemnt a lépcsőn, mivan??") :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont örülnék, ha a Rebelsben már nem térne vissza. A második évad befejezése csak azért nem volt maximális csalódás a halálozások terén, mert mindenki úgy tudta a végén, hogy Ahsoka meghalt. Rex, Ezra, Kanan, mindenki. Ez teljesen értelmét vesztené, ha Ahsoka újra csatlakozna a lázadókhoz, jogosan tehetnénk fel a kérdést: mi értelme volt akkor az egész eltűnésnek? A válasz meg az lenne, hogy semmi.

Ahsoka térjen vissza egy másik sorozatban, ami mondjuk az ep6 után játszódik. Legyen Luke segítője. :)

A trailerben van megint egy olyan jelenet (a 33. másodpercnél), amiben Fulcrum jele és torzíott hangja látható, hallható. Nem igazán tudom mire vélni ezt... A legnagyobb hülyeség lenne őt visszalökni a régi státuszába. És pont azért is amit Fulcrum írt. Egyszerűen lóg a levegőben az egész karakter. Remélem lezárják a sorsát a Rebels -ben, mert ezért kár volt behozni.

 

Persze lehet az is, hogy Kallus lesz az új fulcrum. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a jelenet az, ami engem egyedül aggaszt a 3. évad trailerében. Ha az Ahsoka, az nem igazán tetszene. De ha egy új Fulcrum lenne, az bejönne. Az meg, ha tényleg Kallus lenne, még jobb lenne.

 

Egy biztos, az, aki ott beszél, az Fulcrum. Az Aftermath-ból tudjuk, hogy Wedge-et Fulcrum toborozta és pont ez van a trailerben. Már csak az a kérdés, ki veszi fel Fulcrum alteregónak. Újra Ahsoka vagy valaki más. Kallus nem rossz ötlet, hiszen ő tudott Fulcrumról.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a jelenet az, ami engem egyedül aggaszt a 3. évad trailerében. Ha az Ahsoka, az nem igazán tetszene. De ha egy új Fulcrum lenne, az bejönne. Az meg, ha tényleg Kallus lenne, még jobb lenne.

Pedig ez asszem a Te ötleted volt. :D Megnézve az előzetest talán kicsit más a tónus. Mintha férfié lenne. Remélem csinálnak majd normális verziót mint Ahsoka esetében.

 

Nagyon jó ez a promó!

És most már tényleg lassan robbannia kell a bombának!

Nem sok van már a Rouge One-ig....

 

Hány évadot terveznek?Mert szerintme max. 4 lehet ebből.

Úgy néz ki 4 lesz, de ez változhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már korábban is feltűnt, annyi különbséggel, hogy a szeme zölden világít. (Meg van még pár zöld ködös jelenet, kühümm. talán Talzin? Lehet majd ő "javítja" ki a szemét. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez asszem a Te ötleted volt. :D

Lehet, de akkor még tuti nem tudtuk, hogy Fulcrum Ahsoka. Aztán most újra életet lehet lehelni a teóriába. :D

 

Megfigyelve a trailer legvégét, Kanan -on már nincs sisak, lát!!! :o

Abból, hogy nincs rajta a sisak, még nem következik egyenesen, hogy lát. ;) Le is vehette, vagy leesett... (A spoilerre csak az kattintson, aki látta a Disney-s jeleneteket a harmadik évadból. Vagy nem fél a spoilerektől.)

 

mondjuk mikor Darth Maul kivágja a francba az űrbe. De máskor is leveszi.

99c7d60807a6d53889784ed204e82c56.jpg

Azt a sityakot valószínűleg kizárólag esztétikai okokból hordja. Másért nagyon nem is kellhet neki, hiszen minek?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.