Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Tippelnék: az Erővel "lát". Nekem legalábbis ez jött le az uccsó epizódból. ;)

Nincs kérdőjel a mondatom végén, szóval higgyétek el, pont arra céloztam, hogy az erővel lát. De Ody szavaiból úgy vettem ki, mintha a fizikai/valódi látást feltételezné.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, hogy arra gondolsz, viszont ettől függetlenül még megcsinálhatja neki. :D

Durva az a kép, én is csak most láttam.

Hát a zöld szmötyi valóban Talzinos. Kiváncsi leszek erre.

Visszadja Kanannak amit a fiacskája elvett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces lenne, ha valamilyen úton-módon Talzin is feltűnne (a Rebels-ben) a sithek ellen. Lassan már erősebb csapat verbuválódik össze a sötét oldalról, mint a világosról ellenük. :D

A sötét oldal többször tűnt erősebbnek a világosnál, mint az ellenkezője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát meg próbáltam kikockázni a zöld ködös jeleneteket, nem túl nagy sikerrel. :D

(Szerintem átláthatóbb ha inkább linkelem, mint egyesével beillesztem)

Kép1

Kép2

Kép3

Kép4

Kép5

Kép6

Kép7

A kövi kettő az utolsó képkockák Kanan "gyógyult" szeméről

Kép8

Kép9

Az uccsó két kép majdnem egyforma, de hát amúgy sem hosszú az a jelenet. Csak annyiban különbözik, hogy az egyik sötétebb, a másik világosabb.

(Remélem ezt eddig senki nem tette meg :D)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rajmesz! Több érdekesség is van itt. Az egész környezet olyan mintha Dathomir -on lennének. Talán ez a zöld szmötyi a sith holokron segítségével lett megtalálva? A legérdekesebb pedig, hogy ki az a szőke (ősz) hajú valaki Kanan előtt, mellett? Mintha Ventress lenne, de az impossible! :o:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Holokron vezet el Dathomir (2.0)-hoz akkor már szinte biztos, hogy Talzinnak és/vagy Ventressnek köze van hozzá, de legalább az Éjnövéreknek. Persze ha az Éjnővéreké, akkor elengedhetetlen, hogy Talzinnak ne legyen köze. És hát egy Éjnővér sem sith (Talzin sem) de ettől függetlenül Talzinból bármit kinézek. De az is lehet, hogy az Éjnővérek titokban csináltak, és akkor ez gyakorlatilag egy kollektiv sith Holokron. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Holokron vezet el Dathomir (2.0)-hoz akkor már szinte biztos, hogy Talzinnak és/vagy Ventressnek köze van hozzá, de legalább az Éjnövéreknek. Persze ha az Éjnővéreké, akkor elengedhetetlen, hogy Talzinnak ne legyen köze. És hát egy Éjnővér sem sith (Talzin sem) de ettől függetlenül Talzinból bármit kinézek. De az is lehet, hogy az Éjnővérek titokban csináltak, és akkor ez gyakorlatilag egy kollektiv sith Holokron. :D

Szerintem egész egyszerűen Maul fogja elvezetni őket Dathomirra.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Son of Dathomir képregény után Talzinnak szerintem kevés köze lehet bármihez is. A zöld cucc (amit az Éjnővérek "az élet vizének" hívtak) viszont ettől függetlenül érintett lehet a dologban, mivel a klán pusztulása után is létezik. Erről egyébként jó háttérinfók vannak a Dark Disciple regényben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Son of Dathomir képregény után Talzinnak szerintem kevés köze lehet bármihez is. A zöld cucc (amit az Éjnővérek "az élet vizének" hívtak) viszont ettől függetlenül érintett lehet a dologban, mivel a klán pusztulása után is létezik. Erről egyébként jó háttérinfók vannak a Dark Disciple regényben.

Elfelejtettem a képregényt..De mint írtam simán Maul is odaviheti őket egy kis erő-varázslatra a lötty-höz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb TCW-s visszatérő érkezik a sorozatba, aki nem más mint...

 

Bo-Katan-SoR_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

Számomra nem túl meglepő, ugyanis a Rebels második évadában volt egy Mandalore-hoz kapcsolódó epizód, plusz Sabine is ehhez a bolygóhoz köthető. Úgyhogy nem vagyok meglepve, hogy egy Mandalore-i szereplő visszatér a Lázadókban.

 

Azt hittem, valami izgalmasabb, fontosabb karaktert hoznak vissza. :) De ő se rossz, meglátjuk, hogyan építik majd be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 6 rész címe és maradt a szombat ahogy sejteni lehetett.

 

01-02: “Steps into Shadow, Parts 1 & 2” – USA: 24/09/2016

03: “The Holocrons of Fate” – USA: 10/01/2016

04: “The Antilles Extraction” – USA: 10/08/2016

05: “Hera’s Heroes” – USA: 15/10/2016

06: “The Last Battle” – USA: 10/22/2016

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így a mandaloriak előtérbe kerülésével számítani lehetett, hogy ő vagy valaki aki érintett a "témában" előbb-utóbb megjelenik. Örülök neki, és a címek is jók, amik közül rögtön a "The Last Battle" fogta meg a tekintetemet. Mivel korai lenne még, hogy hőseinkre utaljon a cím, azt hiszem, hogy az lesz a rohamdroidok utolsó csatája.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.