Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Igen én is így gondolom, kíváncsi vagyok hogy valóban így fog-e történni. Mert a logika ezt sugallja hogy Kananék-nak beszélni kéne Bail Organával azok után hogy megtudták hogy él, mivel valószínűleg tudják hogy Bail és Obi-Wan ismerték egymást még a Köztársaság idejéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye volt egy Kenobi vs Maul visszavágó valami képregényben?

Annak hogyan, illetve mi lett a vége? (nem mintha alapul vennék, de ki tudja..érdekel)

Mert ugye evidens, hogy Kenobinak nagy baja nem eshet és elgondolkodtam, hogy a Rebels hogyan oldja majd meg a találkozót.

Alapból az is érdekes lehet, hogy Kenobi találkozik az "autodidakta jedi mester-tanítvány" párossal, de remélem nem Kananék mentik meg az öreg Ben-t Maultól.

Remélem önerőből is visszaszerzi a neki járó dicsőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem szabad komolyan venni semmilyen szinten, mert amikor készült, akkor is non-canonnak számított

Bezony, bár azért a kinézetét Maul barátunknak átvették, de ennél többre nem hiszem, hogy számíthatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kis adalék: eme rövidke képregény Maullal próbálta magyarázni azt, miért nem engedte Owen Luke közelébe Bent. :)

Amúgy szerintem a Rebelsben Ben számít Maulra. Nem hiszem, hogy véletlenül ücsörög a puszta közepén, láthatóan várakozva. Érzésem szerint sikerül figyelmeztetniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kis adalék: eme rövidke képregény Maullal próbálta magyarázni azt, miért nem engedte Owen Luke közelébe Bent. :)

Amúgy szerintem a Rebelsben Ben számít Maulra. Nem hiszem, hogy véletlenül ücsörög a puszta közepén, láthatóan várakozva. Érzésem szerint sikerül figyelmeztetniük.

Istenem de király lesz ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a tábortüzezős snitt nekem is azt sugallja, hogy csendben felkészül az öreg Maul fogadására. Olyasmi módon, ahogy Qui-Gon tette az energiapajzsok között a Naboon. Ezúttal függőlegesen kéne kettéhasítania. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a tábortüzezős snitt nekem is azt sugallja, hogy csendben felkészül az öreg Maul fogadására. Olyasmi módon, ahogy Qui-Gon tette az energiapajzsok között a Naboon. Ezúttal függőlegesen kéne kettéhasítania. :D

Én is azon agyalgatok, hogy milyen formájú halál kell az vén szemétládának.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még elfelejtettem: a képregény végén Ben máglyán elégette Maul holtestét. Ezt szerintem átemelhetnék. :)

Nem volna rossz, igen

 

Szerintem 5000 év emésztődés a nagy Sharlac gyomrában elmenne, nem? :hmm:

Egy párbaj a Sarlacc-verem szélén? Jó bizony!

És illő kérdőjel lenne megint Filoniéktól; hogy ugye előkerülne a probléma, hogy akit Sarlacc elnyel az mennyire halott, mennyire nem? :death:

 

Saját ötlet:

Magyarázatot kérnék rá, hogy miért emlegetik balsorsként, hogy "Bantha-eledel leszel".

Azok dögevők?

Felőlem elhordhatnák Mault a kettős naplementében egy kis csámcsogásra! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Tor Vizsla a Legends-ben volt a Halálőrség vezére, és Jango Fett ősellensége, de a páncél amit itt visel inkább a Jensarai rend páncéljára hajaz. Ja és enyhén Harry Potter és a Halál Ereklyéi 1. rész beütésű, ahogy Rau elmeséli a történetet. :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Tor Vizsla a Legends-ben volt a Halálőrség vezére, és Jango Fett ősellensége, de a páncél amit itt visel inkább a Jensarai rend páncéljára hajaz. Ja és enyhén Harry Potter és a Halál Ereklyéi 1. rész beütésű, ahogy Rau elmeséli a történetet. :D

Tar Vizsla nem Tor Vizsla.

http://starwars.wikia.com/wiki/Tar_Vizsla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig sajnos nem jött ki 1080p verzió :/

De aki akarja annak itt van adig a WEBRip 720p verzió:

 

 

Szívesen :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.