Ugrás a kommentre

Csillagászat, kozmológia, űrkutatás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Oldie, az, hogy folyamatosan másokra hivatkozol, még nem ad tudást a témában. Vagy azért nem írod le többszöri kérdésre az álláspontod, mert fogalmad sincs az egészről, vagy azért, mert lusta vagy, és nem tisztelsz meg minket azzal, hogy leírod a konkrét általad megkérdőjelezhetőnek ítélt részeket. Nem tudom így hirtelen, melyik lenne a jobb verzió...

 

Amúgy pedig szépen kérlek, hogy az én tényismereteimre ne következtess, mert úgy gondolom, hogy viszonylag tisztában vagyok a témával, és ennek ellenére mondom, hogy a NASA igen is mindent megcáfolt, és amibe belekötnek az általad idézett források, azokra már született hiteles magyarázat, max te még nem futottál bele.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy hallgattak a ruszkik! Nekik is vaj volt a fejükön, hisz kiderült, hogy Gagarin űrutazása is kamu volt. :D

Tényleg! Azért utána kellene járni annak is, hogy Farkas Berci valóban járt-e az űrben... Ne maradjunk már le mi se! :D

A végén kiderül, hogy még nem is jártunk az űrben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na abban viszont még Oldie is biztos lehet, hogy jártunk, mert független az ősellenségétől, a Nasától...! :D

 

Az első űrutazók Joseph Kittinger és Davin Simons voltak, egy héliumos hőlégballonnal 30 km magasságra távolodtak el a Földtől, még Gagarin előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, az, hogy folyamatosan másokra hivatkozol, még nem ad tudást a témában. Vagy azért nem írod le többszöri kérdésre az álláspontod, mert fogalmad sincs az egészről, vagy azért, mert lusta vagy, és nem tisztelsz meg minket azzal, hogy leírod a konkrét általad megkérdőjelezhetőnek ítélt részeket. Nem tudom így hirtelen, melyik lenne a jobb verzió...

 

Amúgy pedig szépen kérlek, hogy az én tényismereteimre ne következtess, mert úgy gondolom, hogy viszonylag tisztában vagyok a témával, és ennek ellenére mondom, hogy a NASA igen is mindent megcáfolt, és amibe belekötnek az általad idézett források, azokra már született hiteles magyarázat, max te még nem futottál bele.

Csakis másokra tudok hivatkozni, mert nekem nincsen fotolaboratoriumom, komputeres analizálóm, kontrolltermem.....folytassam még, vagy elhiszed, hogy ehhez egy kicsit képzetlen, eszköznélkülöző vagyok? De viszont elolvastam több oldal cáfolatot, megnéztem videókat, fényképeket....osztottam, szoroztam és minő meglepetés egy-két dolgon komolyan elgondolkoztam.

Ötezerszer meg már kicsit unom elismételni Arany László oldalának ajánlását, de akit komolyabban érdekel a téma a "google a barátod" hozzáállással utánanézhet a világban, hogy miket cáfoltak, igyekeznek megcáfolni és ehhez milyen bizonyítékuk van a kezükben. A Nasa igazgató kijelentése meg ugyan úgy elgondolkodtató. Nem tudom, hogy egyeseket a lustaság, a nemtörömdömség tart távol ettől, vagy csak úgy simán provokálásra álltak be.

 

Te se vond kétségbe az én ismereteimet, mert annyira én is tisztában vagyok a dolgokkal és a Nasa bizony képtelen igazolást bemutatni bizonyos gyanús dolgok jelenlétére vagy éppen távolmaradására. Ajánlott irodalom kiskétszázezerszer: Arany László blogja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te oldie. Ha egy NASA igazgató cáfolná a Holdra szállást annak azért hatalmas visszhangja lenne megspékelve egy hatalmas botránnyal. Ehhez képest csak most olvastam itt tőled erről. Miért hiszel el ilyeneket??

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te oldie. Ha egy NASA igazgató cáfolná a Holdra szállást annak azért hatalmas visszhangja lenne megspékelve egy hatalmas botránnyal. Ehhez képest csak most olvastam itt tőled erről. Miért hiszel el ilyeneket??

Mert a riport megtörtént. Volt belőle elég nagy sajtóvisszhang amúgy. GOndolom végül a sajtót leállították az ügyről. De most ne követelj tőlem HD felbontású videót a riportról. A cikket nem én írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén kiderül, hogy még nem is jártunk az űrben. :D

Sőt, NASA sincs, az ISS csak egy makett, az űrsiklók meg frankó CGI animációk...

 

Oldi, csak úgy mellesleg, AranyI László... azért jó, hogy a nevét sem tudod jól, így viszont elég bajos a google-t is harcba hívni, mivel teljesen más személyt dob ki Arany Lászlóra... tudod, ő egy költő volt, és nem sok köze volt a NASA-hoz, mivel a megalakulása előtt meghalt, 60 évvel. Kész mázli, hogy nélküled is ismerem Aranyi munkáját. :D De nálam elásta magát a "Holdon van belélegezhető légkör" teóriával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a riport megtörtént. Volt belőle elég nagy sajtóvisszhang amúgy. GOndolom végül a sajtót leállították az ügyről. De most ne követelj tőlem HD felbontású videót a riportról. A cikket nem én írtam.

Én erről még sosem hallottam, pedig 13 éve mozgok csillagász körökben is. Ugye őket nem fizették le? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a riport megtörtént. Volt belőle elég nagy sajtóvisszhang amúgy. GOndolom végül a sajtót leállították az ügyről. De most ne követelj tőlem HD felbontású videót a riportról. A cikket nem én írtam.

Akkor egy sima, mezei, szemcsés, zajos videót kérnék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakis másokra tudok hivatkozni, mert nekem nincsen fotolaboratoriumom, komputeres analizálóm, kontrolltermem.....folytassam még, vagy elhiszed, hogy ehhez egy kicsit képzetlen, eszköznélkülöző vagyok? De viszont elolvastam több oldal cáfolatot, megnéztem videókat, fényképeket....osztottam, szoroztam és minő meglepetés egy-két dolgon komolyan elgondolkoztam.

Ajánlott irodalom kiskétszázezerszer: Arany László blogja.

Ezen az ajánlott oldalon is lehetnek hamisított dolgok, képek, vagy olyan infók, amik csak arra jók, hogy izgassák a kedélyeket :D Lehet, hogy más oldalakat is el kéne olvasni a témában.

Míg magad nem tudsz személyesen utánajárni, csak ilyen oldalakon olvasni, addig minden csak személyes hit kérdése, és nem bizonyított tény :D Elgondolkodni lehet rajta, de onnantól már csak megint marad a hit: érveket raksz egymás mellé, és magad mérlegelsz, hogy kinek hiszel :D Viszont, ha mindenki az ellenkezőjét mondja, akkor abban már van valami, legalább is szerintem. És most kéretik nem a millió légy meg a tehénlepény hasonlattal jönni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, nem azt mondtam, hogy te magad méricskélj, hanem hogy egy blog (komolyan ezt kellene tudományos forrásnak tekinteni? LoL) ajánlgatása helyett fejtsd ki a saját véleményed. Mi az, amivel te ebből a ... hogy is fejezzem ki magam? teóriából elhiszel, és mi az, amit nem. Ezt kérte Ody, Dzséjt, és mellesleg én is, immáron nem először :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen az ajánlott oldalon is lehetnek hamisított dolgok, képek, vagy olyan infók, amik csak arra jók, hogy izgassák a kedélyeket :D Lehet, hogy más oldalakat is el kéne olvasni a témában.

Míg magad nem tudsz személyesen utánajárni, csak ilyen oldalakon olvasni, addig minden csak személyes hit kérdése, és nem bizonyított tény :D Elgondolkodni lehet rajta, de onnantól már csak megint marad a hit: érveket raksz egymás mellé, és magad mérlegelsz, hogy kinek hiszel :D Viszont, ha mindenki az ellenkezőjét mondja, akkor abban már van valami, legalább is szerintem. És most kéretik nem a millió légy meg a tehénlepény hasonlattal jönni :D

Szívem, ez így igaz nagy vonalakban ahogy leírtad. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, nem azt mondtam, hogy te magad méricskélj, hanem hogy egy blog (komolyan ezt kellene tudományos forrásnak tekinteni? LoL) ajánlgatása helyett fejtsd ki a saját véleményed. Mi az, amivel te ebből a ... hogy is fejezzem ki magam? teóriából elhiszel, és mi az, amit nem. Ezt kérte Ody, Dzséjt, és mellesleg én is, immáron nem először :D

Donát, ha megkövezzel akkor se fogok neked a kielemzett több száz/ezer fényképből kiválogatni neked. Általánosan elmondható, hogy mindazon képek, melyeket átvizsgáltak a szkeptikusok, mindig van valami apróság ami sántít a hivatalos oldalról. De találkoztam sok olyannal is ami meg az ellenkező oldalról sántít, még nálam is kevés a bizonyíték, hogy az nem valódi lenne, a lá NASA hivatalos. De nem tokosodok be, nem félek belegondolni dolgokba és attól se félek, hogy nem lesz igazam. De az biztos, hogy nem nézek őrültnek minden kétkedőt. :D

Aranyi László meg nem eccerű bloger, nem fog bajod esni ha kicsit elolvasod az ő vizsgálatait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem ennek a csávónak az oldalába. Ez egy full vallásos ipse. Akkor már világos, hogy miért tagadja a Holdra szállást. :D Kicsit olyan cuccokat irkál mint amiket a Jehova tanúinak könyveiben is lehet olvasni a csillagászati dolgokról. :D De azért az vicc, hogy még pénzt is merészel kérni a 'kutatásaihoz'. Persze a sok tudatlant mindig is meglehetett fejni ily módon.

 

Aki netalán fizetne ennek a csalónak, az előtte olvassa el a Mária jelenések kutatási anyagát. Én jót röhögtem rajta. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

No, igen jó ötlet, de mi van, ha a 39 nap alatt, a Mars fele valaki "fűbe" harap, a sugárzás miatt? :lol: Szerintem egy kis ideig felejtős a Mars-ra való utazás, de szondákhoz simán beválna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te nagyon le vagy maradva. A Szűz Mária jelenséget nem ő találta ki. Fatimai-jelenségként elhíresült esettel még a Vatikán is foglalkozott, titkosított mindent. De nem értem, hogy ez, hogy jön ide? :P

De kutatási anyagként hivatkozni rá? :lol:

 

A csávót mutatja be komplett idiótának. Csak ennyire jön ide. :D Egyébként a magam részéről lezárom ezt a kérdést, mert már így is sokat beszéltünk említésre se méltó dolgokról. Felőlem azt hiszel amit akarsz. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.