Ugrás a kommentre

Csillagászat, kozmológia, űrkutatás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez valami elképesztő jó dolog! Csak ámulok és bámulok, milyen munka lehet benne.

Egy aprócska csúszkán a legatomibb összevetőktől a világmindenség legszélső határáig tanulmányozhatjuk a körülöttünk lévő dolgokat.

http://primaxstudio.com/stuff/scale_of_universe/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Volt tegnap a suliban előadás az űrutazásokról.Főleg Gagarin és élete állt a középpontban, de jelentős szerepet töltött be az amcsik tervének ismertetése.Nem maradtak el az érdekességek, Gagarin és Shepard "pisis bakijáról", Lajka kutyáról és Ham majomról.A végén pedig megleshettük a Holdat és a Szaturnuszt.Az előadó úr kicsit talán elfogult volt a szovjetekkel. :D Az utolsó pár percben volt szó az amcsikról, előtte 2 órán át hallgattuk, hogy micsoda zsenik a szovjetek az amerikaiakhoz képest. :P

Olyasmiket is olvastam a szovjet űrkísérletekről, hogy voltak űrhajósok, akiket Kína vagy Észak-Korea területére érve megöltek, megkínoztak a helyi katonák.Elfelejtettem megkérdezi a professzor úrtól, ti tudtok erről valamit?

Minden könyv mást ír erről.....

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyasmiket is olvastam a szovjet űrkísérletekről, hogy voltak űrhajósok, akiket Kína vagy Észak-Korea területére érve megöltek, megkínoztak a helyi katonák.Elfelejtettem megkérdezi a professzor úrtól, ti tudtok erről valamit?

Minden könyv mást ír erről.....

Ilyet még sose hallottam. Szerintem nem valószínű, hogy volt ilyen.

 

Bort. De sokan voltunk, és mindenki látta. :P

 

Itt egy kép ni.

Ebből semmit se lehet megállapítani. :D Valószínűleg repülők voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből semmit se lehet megállapítani. :D Valószínűleg repülők voltak.

Ajh egy kis képzelőerőt. Az a két pont egyenletes mozgással, folyamatosan fénnyel teljesen merőlegesen emelkedett felfele míg el nem tűnt. Nem tudom milyen repülők csinálnak ilyet, azt hittem műholdat lőttek fel vagy valami.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajh egy kis képzelőerőt. Az a két pont egyenletes mozgással, folyamatosan fénnyel teljesen merőlegesen emelkedett felfele míg el nem tűnt. Nem tudom milyen repülők csinálnak ilyet, azt hittem műholdat lőttek fel vagy valami.

Most komolyan? Bármi lehetett, csak egy nem: UFO. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajh egy kis képzelőerőt. Az a két pont egyenletes mozgással, folyamatosan fénnyel teljesen merőlegesen emelkedett felfele míg el nem tűnt. Nem tudom milyen repülők csinálnak ilyet, azt hittem műholdat lőttek fel vagy valami.

Az országban több helyütt is fotóztak ilyet. Annyi biztos, hogy a rakétakilövés kizárva.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.