Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ööö... némi hiányérzetem van, hol van az Egyéb fontos 2.0? :D
Be lett olvasztva az Egyéb fontosba. Mint ahogy Filmek 3.0-t és 2.0-t sem látsz. Jaj, milyen figyelmetlenek ezek a nők... :lol:

 

Boldog születésnapot barnez!

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be lett olvasztva az Egyéb fontosba. Mint ahogy Filmek 3.0-t és 2.0-t sem látsz. Jaj, milyen figyelmetlenek ezek a nők... :lol:

Ha be van olvasztva az elsőbe, akkor a kettesből is első lett, vagyis akkor ez elvileg a 2.0 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nőkre kedvességgel és odafigyeléssel lehet hatni.Legalábbis szerintem.

Lehet mással is, de hosszú távon ez a jó hozzáállás. :lol: Mindig az a kérdés, hogy van-e hosszú távra tervezés :P

 

Frenkie. Ez nagyjából annyit tesz -ismerve ugye azt a szitut, hogy mást mond a nő mint amit gondol-, hogy könnyebben idomítható vagy :P:D

Ez durva félreértelmezése a dolgoknak :D :D

 

Ha be van olvasztva az elsőbe, akkor a kettesből is első lett, vagyis akkor ez elvileg a 2.0 :P

Ez a beolvasztás most engem is megkavart kicsit, az én logikám is épp a fent javasoltat kívánná meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elképzelhető, mert most ismét süt a Nap! Az időjósok meg elmehetnek hangyát szedni.

 

OFF: Mindenki neve alatt van valami titulus. Anyánké, alatt a mindenlében kanál, Oldie a T6000, Dzséjt supreme chancellor, én nem kapok? :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elképzelhető, mert most ismét süt a Nap! Az időjósok meg elmehetnek hangyát szedni.

 

OFF: Mindenki neve alatt van valami titulus. Anyánké, alatt a mindenlében kanál, Oldie a T6000, Dzséjt supreme chancellor, én nem kapok? :D:lol:

Írd be amit akarsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. Ez nagyjából annyit tesz -ismerve ugye azt a szitut, hogy mást mond a nő mint amit gondol-, hogy könnyebben idomítható vagy :D:lol:

 

Az gáz már ha az egyik fél idomítva van.Az odafigyelést különben tapasztalom.A cégnél az adminisztrációs hölgynek ha megváltozik valamije(haj, ruha stb..), akkor mindig megdicsérem.Ez nagyon tetszik neki.Mármint, hogy észreveszem a változást.

 

 

 

Barnez: Boldog szülinapot.Látogass meg egy búfelejtő helyet a jeles alkalomból.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az gáz már ha az egyik fél idomítva van.Az odafigyelést különben tapasztalom.A cégnél az adminisztrációs hölgynek ha megváltozik valamije(haj, ruha stb..), akkor mindig megdicsérem.Ez nagyon tetszik neki.Mármint, hogy észreveszem a változást.

Hidd el, a NŐ szerint nem :D:lol:

Naná, hogy tetszik nekik. Nem is magukért cicomázzák ki magukat. Ez a csapda, amire nekünk férfiaknak ügyelnünk kell. Egyből nem szabad a lábuk elé vetődnünk, hagyj küzdjenek egy picit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám megkért, hogy menjek ki és a sámán dobommal doboljak esőért. 3 perc múlva jég kezdett esni, normális ez?! :lol:

Hát nem, de ez van, semmi sem lehet tökéletes. A jég az meg nagyon gáz :P

 

Az gáz már ha az egyik fél idomítva van.Az odafigyelést különben tapasztalom.A cégnél az adminisztrációs hölgynek ha megváltozik valamije(haj, ruha stb..), akkor mindig megdicsérem.Ez nagyon tetszik neki.Mármint, hogy észreveszem a változást.

Nem is jó az idomítás, ez tény :D A figyelem viszont meg nagyon jó, rendes vagy a kolléganőkkel :P

 

Szívem, én tuti nem a pasiknak öltözöm, mert körülöttem csak vének vannak, max még az öcsém :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hidd el, a NŐ szerint nem :P:lol:

Naná, hogy tetszik nekik. Nem is magukért cicomázzák ki magukat. Ez a csapda, amire nekünk férfiaknak ügyelnünk kell. Egyből nem szabad a lábuk elé vetődnünk, hagyj küzdjenek egy picit. :P

 

 

Természetesen van ilyen is.Abban is egyetértek, hogy az a nő akinek félig(vagy egészen) kint van mindene az azért csinálja hogy szedjék fel és bámulják.De ezeket a praktikákat inkább H.P-nál látom.Azok meg kellenek a kutyának.Egy intelligens kedves hölgy nem ezzel hívja fel magára a figyelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen van ilyen is.Abban is egyetértek, hogy az a nő akinek félig(vagy egészen) kint van mindene az azért csinálja hogy szedjék fel és bámulják.De ezeket a praktikákat inkább H.P-nál látom.Azok meg kellenek a kutyának.Egy intelligens kedves hölgy nem ezzel hívja fel magára a figyelmet.

Ez nem praktika. Praktika az amikor úgy adja el neked a "cuccost", hogy te ne annak gondold.

Míg a h*lye pics* kidobja a melleit meg a fél valagát, addig a praktikával élő nő ízlésesen tálalja eléd. Nézd csak meg pl azokat a csajokat akik egy pántos, nyári, hosszú szárú ruhákban kószálnak. Ők okosan csak következtetni engednek arra, hogy mit is tartogatnak alatta. Nem látod a mellének feszességét, vagy a popsiján a narancsbőrt, mégis rabjává tesz :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem praktika. Praktika az amikor úgy adja el neked a "cuccost", hogy te ne annak gondold.

Míg a h*lye pics* kidobja a melleit meg a fél valagát, addig a praktikával élő nő ízlésesen tálalja eléd. Nézd csak meg pl azokat a csajokat akik egy pántos, nyári, hosszú szárú ruhákban kószálnak. Ők okosan csak következtetni engednek arra, hogy mit is tartogatnak alatta. Nem látod a mellének feszességét, vagy a popsiján a narancsbőrt, mégis rabjává tesz :lol:

 

 

Hát igen ebben van valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, hogy tetszik nekik. Nem is magukért cicomázzák ki magukat. Ez a csapda, amire nekünk férfiaknak ügyelnünk kell.

Hát, részben ez is igaz. De néha meghökkenve veszem tudomásul, hogy újabban szeretnék legalább magamnak tetszeni. Márpedig, ha még én is....?

Egyébként januárban levágattam a hajamat magam kedvéért, és mégis baromi jól esik hogy aki azelőtt hosszú hajjal ismert az most mind szóvá teszi hogy mennyivel jobban áll. Egy kis pozitív megerősítés, minden hátsóság nélkül :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.