Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az szerintetek lehetséges, hogy az ilyen feszültségingadozást csak a számitógép érezze meg és minden normálisan menjen tovább és csak a gép induljon újra?
Elvileg az érzékenyebb, nálam is volt már ilyen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk most nem esik, de hó van bőven. :) És lehet készülni, mert jövő héten mínuszok és további havazás várható. Mondjuk ez már munkába menetelnél nem olyan jó hír. A téli szünet alatt bezzeg egy szem sem esett. :D

 

Itt nem volt tegnap semmi áramprobléma a hóvihar alatt, de el tudom képzelni, milyen bosszantó lehetett nektek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk most nem esik, de hó van bőven. :) És lehet készülni, mert jövő héten mínuszok és további havazás várható. Mondjuk ez már munkába menetelnél nem olyan jó hír. A téli szünet alatt bezzeg egy szem sem esett. :D

 

Itt nem volt tegnap semmi áramprobléma a hóvihar alatt, de el tudom képzelni, milyen bosszantó lehetett nektek. :D

Jövő hét végére 8 fokot mondanak. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ti még olcsón megúsztátok. Nálunk teljesen mindegy, hogy épp esik a hó, vagy sem, állandóak a másodpercnyi áramszünetek. Jót tesz a gépnek...

Említetted a talin is, nem túl jó, hogy ilyen van nálatok.

 

Az szerintetek lehetséges, hogy az ilyen feszültségingadozást csak a számitógép érezze meg és minden normálisan menjen tovább és csak a gép induljon újra?

Ezek szerint igen. Nálam nem csak a gép indul újra, hanem az erősítő is lekapcsol (lentiek alapján a tévé is kimegy), nagyon érzékenyek ezek az elektronikák. A villany fényereje is kicsit lejjebb esett kb. egy másodpercre, de ki nem kapcsolt.

 

Szerencsére öcsém bevállalta a hólapátolást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintetek lehetséges, hogy az ilyen feszültségingadozást csak a számitógép érezze meg és minden normálisan menjen tovább és csak a gép induljon újra?
Volt egy időszak amikor nekünk az egyik tv kapcsolt ki rendszeresen, de minden más működött. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, csak ahhoz be is kéne szerezni egyet :(

 

Úgy tűnik, nálunk azért okozott gubancot a leállás, öcsém wifin csatlakozik a netre, és állandóan szétkapcsolódik, valamiért nem akar működni a wifis kapcsolat, kábellel meg nem vagyunk összekötve. Kéne egy kb. 10 méteres kábelt húzni a szobájába :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez roppant érdekes.Itt egy deka hó nem esett.Pedig Budapest ez is.Pildiéknél meg nagy a hó.Sőt még áramingadozás sincs, viszont szél annál inkább.

 

Nálam külön áramkörre vannak kötve az elektronikus cuccok(szerintem mindenhol), egy körre mondjuk 3 árramforrás jut.Másfél havonta ha felkapcsolom a villanyt akkor a csillárban egy égő nagy durranásal kiég.Fogalmam sincs miért, de lehet hogy az az áramkör gyengébb.

Lehet hogy nálatok is ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen tornyot épített? :D

Egyszer olvastam egy ilyen fajta cikket, hogy a gyerekek kicsi korumban lévő építésén meg lehet figyelni, hogy ki mennyire fogja vinni az életben.

Sajnos csak a piramis szerű építésre emlékszek (ami kiváló volt, aki piramist épít, annak a gyereknek nagy a fantáziája és képzelőereje és magas IQ-val fog rendelkezni) meg csak a szimpla egyenes építésre ami normális. Persze volt még 5-6 ilyen forma. Majd megpróbálom előkeresni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen tornyot épített? :D

Egyszer olvastam egy ilyen fajta cikket, hogy a gyerekek kicsi korumban lévő építésén meg lehet figyelni, hogy ki mennyire fogja vinni az életben.

 

Ez nem sima építő, itt vannak összekötőelemek, és a végén felül bedobod a golyót, alul meg valahol kigyün, attól függően, hogy építi a kölök.

Most amúgy még sima egyenest szereti.

A másik, ami aranyos volt ma, hogy apja a számítógápes foteljét felfordította. Mire gyerek fantáziája beindult. Odament a polchoz, leemelte apja gázkarját és botkormányát, odavitte a székhez, elrendezte, és beült mögéjük. Aztán eljátszotta, h ő a pilóta. Két éves, hét hónapos a mai napon pont! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét végére 8 fokot mondanak. :D
Ha most nézed meg a met.hu-n, akkor mínusz 8 fok lesz hétfőn, hőeséssel és erős széllel. Kb. olyan idő várható, mint az Avatar-mozinál. :D

 

És egy kis gyerekszáj.

 

Nolcsim játszik a kockáival. Szép nagy tornyot épít, majd büszkén rámnéz, és közli: Nolli ügyes! :D

Én meg majd megzabáltam! :D

Ilyenkor örül az anyi szív. :D

 

Milyen tornyot épített? :D

Egyszer olvastam egy ilyen fajta cikket, hogy a gyerekek kicsi korumban lévő építésén meg lehet figyelni, hogy ki mennyire fogja vinni az életben.

Sajnos csak a piramis szerű építésre emlékszek (ami kiváló volt, aki piramist épít, annak a gyereknek nagy a fantáziája és képzelőereje és magas IQ-val fog rendelkezni) meg csak a szimpla egyenes építésre ami normális. Persze volt még 5-6 ilyen forma. Majd megpróbálom előkeresni :D

Ez érdekes, bár mi erről már lekéstünk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen tornyot épített? :D

Egyszer olvastam egy ilyen fajta cikket, hogy a gyerekek kicsi korumban lévő építésén meg lehet figyelni, hogy ki mennyire fogja vinni az életben.

Sajnos csak a piramis szerű építésre emlékszek (ami kiváló volt, aki piramist épít, annak a gyereknek nagy a fantáziája és képzelőereje és magas IQ-val fog rendelkezni) meg csak a szimpla egyenes építésre ami normális. Persze volt még 5-6 ilyen forma. Majd megpróbálom előkeresni :D

Jó ég! Ne irj ilyeneket! Apróka koromban a legoimbol, szinte azok voltak a Barbiebol csak alovat szeretem, mindig lovardát épitetem vagy állatkertet. Ebbölkövetkezik, hogy egy falusi suttyo leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha most nézed meg a met.hu-n, akkor mínusz 8 fok lesz hétfőn, hőeséssel és erős széllel. Kb. olyan idő várható, mint az Avatar-mozinál. :D
Ne adja az ég, mert éjszaka hazajönni Pestről akkor igen csak kétséges lesz. szóval drukkolj, hogy ne legyen olyan idő mint az Avatar mozikor.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne adja az ég, mert éjszaka hazajönni Pestről akkor igen csak kétséges lesz. szóval drukkolj, hogy ne legyen olyan idő mint az Avatar mozikor.

Tessék igénybevenni "szállodánk" ajánlatát. Remek paplan a földön, hozzápasszoló párna és takaró. Külön ágy, közös fürdő - de ha kívánja, míg fürdik, nem zavarjuk! Az ellátáshoz egy reggeli szendvics, és egy finom meleg tea is tartozik. Szobafoglalás akár már ma! :D

 

De remélem, nem lesz olyan idő, és rendben lesz az út! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék igénybevenni "szállodánk" ajánlatát. Remek paplan a földön, hozzápasszoló párna és takaró. Külön ágy, közös fürdő - de ha kívánja, míg fürdik, nem zavarjuk! Az ellátáshoz egy reggeli szendvics, és egy finom meleg tea is tartozik. Szobafoglalás akár már ma! :D

 

De remélem, nem lesz olyan idő, és rendben lesz az út! :D

Nem örülnétek Ti annak, ha én beesnék 23 óra felé, a bulitól fűtve. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.