Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Igen és elvileg mikor valaki vesz egy mobilt, akkor rögtön rákédeznek, hogy akarod-e titkositani a számod.

Úgy emlékszem, mikor 2001-ben mobil előfizetést vettem, tőlem is kérdezték, és titkosíttattam még akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma üzentek, hogy túlléptem a netemet. Ami azért vicces, mert nem is 3 hanem 4 gigabájt volt, és két nappal számlazásás előtt, vagyis hétvégén már megint gyors lesz :rock:

 

 

(ja és azért mobilinternet, mert ez az én nevemen van, vezetékes meg a nagyanyámé lenne..... ha albérlet lesz, oda is vihetem, ha maradok, akkor is jó )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, tegnap óta nálunk is fellelhető egy macska :D

Nővérem befogadta, rám meg a szívinfarktust hozza, nem vagyok hozzászokva. Most is megyek le, teszek a tűzre és mivel a pincében félhomály van, így nem látom a szürke macs-ot, hogy ott trónol az asztalon. Ahogy pakolom a fát egyszer csak miáúzik egyet én meg átvittem a plafont úgy megijedtem. Majd dobok fel róla képeket :rock:

 

Szerk: Itt vannak Juhani-ról a képek: http://www.photoblog.com/vkony/2010/02/12/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emelt szintű info érettségiről hallott valaki valamit? Mérlegeltem egy-két dolgot és ezt jelöltem be 5. tantárgynak, úgy hogy tavaly majdnem meghúztak programozásból. Félek hogy elhamarkodtam a dolgot. :rock:

Amúgy vicces egy iskola az enyém, azután tartanak informatikából érettségi tájékoztatót miután már rég mindenki elküldte a jelentkezési lapokat. Igazi agytrösztök.

 

Ezeket a sulikat/szakokat jelöltem meg:

Keleti Károly: műszaki menedzsment (ahogy hallom ez egy baromi laza szak, de nagyon jól ellehet vele helyezkedni)

Zrínyi Miklós: had - és biztonságtechnika

Óbudai Egyetem: Kandó Kálmán villamosmérnöki

 

Valahova csak felvesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg az emelt szintűt az om.hu-n. Nekem egy kicsit nehéz volt, úgy, hogy nekem megy a programozás :rock:

http://www.oh.gov.hu/kozoktatas/korabbi-er...rabbi-erettsegi

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahova csak felvesznek.

Majd szorítok :) Nálam kevésbé változatos, mivel mindhárom helyen pénzügy és számvitel ALA-t jelöltem (levelezőn több volt tavaly a ponthatár, mint nappalin, azért ez se semmi) :D Legalább is amik elérhetőek innen könnyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, volt két hét a bölcsiben Majdnem két hét. Ma jött a telcsi, Nolli lázas. :) Szerdáig vagyunk kiírva, de ma a doki nem tudott konkrétet mondani, csak lázcsillapítás meg folyadékpótlás. Most kapott megint lázcsillapítót, 38'9 a láza szegénykémnek. :)

 

Obi, valamelyik bejön, drukkolok én is!

 

Phobos, cica édes nagyon! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek.

 

Igen, Oldi, tényleg erősödnie kell, igazából azt mondták, hogy kb hat éves korára fog teljesen kifejlődni az immunrendszere. Szerencsére evett este, ivott is, és a lázcsillapítóra is jól reagál. Mármint a Nurophenre. A Panadol baby szirup neki nem jön be, nem viszi jól le a lázat. Mindegy, van az is itthon, meg kúp is, - ha hányna , de nem hányós - szóval fel vagyok fegyverkezve.

Amúgy tünemény, belopja magát a gondozónénik szívébe, többen jöttek neki jobbulást kívánni! :) És hát ő is szereti a bölcsit, és ha jobb idő lesz, még jobban fogja szeretni, mikor kimehetnek az udvarra! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenel Ka: jobbulást Noelnek! És csak azt tudom mondani, amit már korábban is, hogy kitartás, majd kinövi. :) Az szerintem jó, hogy lázasodós, mert az gyorsabb lefolyásúvá teszi a betegségeket általában.

 

Phobos: üdv a macskás klubban! Nagyon szép cica. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép cicátok van Phobos! Vigyázz meg ne harapjon. :D
Harapástól nem félek, karmolástól igen. Kiskoromba is megkarmolt és mehettem beoltani magam :)

 

Karrde: Próbálok nem a közelébe lenni... :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harapástól nem félek, karmolástól igen. Kiskoromba is megkarmolt és mehettem beoltani magam :)

Miért, nem oltatjátok be a cicust? Ha nem szobacica, akkor biza be kéne!

 

Én is kaptam cicaharapás miatt veszettség elleni oltást. Szerencsére már nem a hasfalas verzió volt. :D

 

Allergiás is vagy rá? Az nem jó:) Nem lehet megdögönyözni jóóó alaposan! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már beoltottuk, de régen kis koromba egy utcai macska karmolt meg. Én meg annyira megijedtem tőle, hogy állatfóbiám lett és ebből pszichésen alakult ki az allergia minden állatra.

Valamint nem szóltam anyuméknak róla és elfertőződött. Elég csúnya volt a kezem tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.