Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma megint belebotlottam pár "Ödönkébe", de ezek inkább már "Ödönök" voltak, illetve hp-k. Eszement bagázs, hogy az ilyet még gyalogosan is ki merik engedni a forgalomba. HP 1. hol áll le a kerékpárjával??? Naná, hogy a jobb oldalról átszambázik a bal oldalra! :) Uh, nem is folytatom. Pár delikvens nyakán simán tartottam volna fékpróbát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megint belebotlottam pár "Ödönkébe", de ezek inkább már "Ödönök" voltak, illetve hp-k. Eszement bagázs, hogy az ilyet még gyalogosan is ki merik engedni a forgalomba. HP 1. hol áll le a kerékpárjával??? Naná, hogy a jobb oldalról átszambázik a bal oldalra! :) Uh, nem is folytatom. Pár delikvens nyakán simán tartottam volna fékpróbát.
És még ezek után azt mondod, hogy nem volt szabályellenes amit Hamilton művelt? :(

ne légy álszent :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még ezek után azt mondod, hogy nem volt szabályellenes amit Hamilton művelt? :(

ne légy álszent :)

Öööö....a kettő hogy jön össze?

Mond csak, gyalogátkelőhelyet ne fessenek fel egy Forma1-es pályára. Mert a gondolatmeneted szerint oda is kéne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö....a kettő hogy jön össze?

Mond csak, gyalogátkelőhelyet ne fessenek fel egy Forma1-es pályára. Mert a gondolatmeneted szerint oda is kéne. :)

Úgy, hogy az is veszélyes ha ott kacsázik előtted valaki, meg az is, ha a bicikli úton kacsázik előtted valaki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére a locsolás is kiszorulóban van, csak a gyerekek miatt locsolkodunk, mert ők még élvezik.

Igazából tényleg a gyerekek miatt jó :)

 

Bicajos témához meg annyit, hogy normális úton mindenre számítani kell, mert nagy az isten állatkertje :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes húsvéti ünnepeket!

 

Hazaértem szokásos nagyilátogatásomból :D Hát, ezen a húsvéton rádöbbentem, hogy menthetetlenül öregszem :P A tojást már az 5 éves unokatesóm szerezte meg, míg nekem már konyakot, jägert és unicumot adtak :P És végre nem nekem kell mondanom a verset :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes húsvéti ünnepeket!

 

Hazaértem szokásos nagyilátogatásomból :D Hát, ezen a húsvéton rádöbbentem, hogy menthetetlenül öregszem :P A tojást már az 5 éves unokatesóm szerezte meg, míg nekem már konyakot, jägert és unicumot adtak :D És végre nem nekem kell mondanom a verset :P

Levették a válladról a terhet. :P Örülünk, hogy visszatértél. Zillo legyen veled. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levették a válladról a terhet. :P Örülünk, hogy visszatértél. Zillo legyen veled. :P

:D Mindjárt velem lesz, csak most kicsit dugóba kerültem. Van új The Clone Wars, Spartacus, fél év után végre új Stargate Universe, ráadásul megérkezett a Mass Effect 2 Collectors Editionom (ami pillanatnyilag simán felér egy új TCW vagy SGU epizóddal) is... Szóval nem tudom, mivel kezdjem :D De azt hiszem, a TCW-re és az SGU-ra még mindenképpen sort kerítek a következő órákban.

 

Dzséjt, gondolom ezen a "pálforduláson" nagyon nem bánkódsz :P

Nem, igazság szerint, már évek óta vártam, hogy végre ne nekem kelljen verset mondanom. A többi meg, nos... végre érzem, miért jó ez a húsvéti locsolkodás :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes húsvéti ünnepeket!

 

Hazaértem szokásos nagyilátogatásomból :D Hát, ezen a húsvéton rádöbbentem, hogy menthetetlenül öregszem :D A tojást már az 5 éves unokatesóm szerezte meg, míg nekem már konyakot, jägert és unicumot adtak :D És végre nem nekem kell mondanom a verset :D

 

Jó a sorrend.Már csak sör kell hozzá leöblíteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjátok, mint az a vicc, amit itt olvastam régebben (asszem):

 

Egy nő...

 

20 év alatt mesét kér, hogy ágyba bújjon veled,

30 év alatt mesésen jó az ágyban

40 év alatt pedig mese nincs, irány az ágy!

 

:D Ennyit az érettségről :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.