Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Wow köszi mindenkinek! :) NEm gondoltam ilyen jó fogadtatásra, bár nekem általában nem tetszenek elősre a saját munkáim, csak megszokom őket.

Próbálom majd csinálni teljesen gőzerővel csak van mellette sajna kötelező meló is.

Krande, Kovács Józsi egy ismerősöm. :D

REvan: Hát még nem tudom, én szeretném, :) Meglátjuk hogy folytatódik, és mennyi ötletem lesz rá. (bár ez általában nem szokott gondot okozni)

 

Milán: azt általában mindenki kicsit elszúrja, mert rossz a magnó, alig lehet hallani stb stb. :D

Hugom szerint az ő szóbelije "érdekes lett" :) hónap múlva kiderül ez mit is jelent.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vizsgázóknak akkor továbbra is megy a szorítás :) Jó sokára derül ki, hogy sikerült-e.
Azért, mert kiküldik Angliába és ott nézik meg :)

Legalábbis az eddigi vizsgáimat mindig így csinálták

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, lenne két "szakmabeli" kérdésem? :)

 

Szóval leszedtem ezt az általad preferált Vegast. Kérdés, hogy mkv file-al tudok e dógozni? Próbáltam ilyet beemelni, de nem engedte. De hátha tudsz valami hátsó kiskaput. :D

Aztán....A közzétételnél lehet e választani a képméretek közül? A WMM-nél az volt a baj, hogy avi file-t csak torzítva készítette el a végleges változatban. 720x576-os képfelbontásban hajlandó csak kidobni a klipet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MKV-vel tud dolgozni, csak sajnos nem mindig akar. Nekem egyszer sikerült rábírnom erre, azóta se (igaz, nem is próbáltam). Amúgy a Vegas válogatósságát a codecek okozzák, azokkal harcban van, így nem árt egy jobb codec pack, vagy az ismert codecek egyenkénti telepítése.

Méretet lehet változtatni. Holnap még adok pár hasznos tippet (ma csak azért nem, mert az én Vegasom megdöglött, újra kell telepítenem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van itt manga vagy anime fan?

Nyertem egy manga/képregényt a Vad virágok Könyvmáhelytől és választhatok 3 közül:

Kázmér és Huba 7. vagy A vízisten menyasszonya 5. vagy Annyira király vagy! 4.

 

Na mármost csak az elsőt ismerem, de nem volt kedvencem sosem Kázmér és Huba, viszont a másik kettőt nem. Aki ismeri őket, írna róluk valamit, ha megkérem? :)

 

Szerk: Utána néztem, a másik kettő eléggé lányos történet, így marad a srác és a tigris :D (Kár, hogy Usagit nem lehetett kérni :D )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.