Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Régebben is feltetted ezt a kérdést és én az MP3Gain-t ajánlottam aminek nagyon örültél.

 

 

Akkor jól rémlett. :D Valamire emlékeztem. De akkoriban használtam egyszer aztán el is tünt a progi, valószínű amikor tönkrement a vincsi. A nevére meg már nem emlékeztem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, van több hírek!

 

Nolcsival kórházban voltunk, maminál délelőtt fájt a füle, belázasodott. Középfülgyuszi. :D :D :D

 

 

 

Voltam autókiállításon, főleg régi polski fiatok voltak, volt pár bogár is:) Az egyik Polski át lett alakítva elektroms meghajtásúvá. :D Volt verseny is. Kajafőző verseny is volt. Én a Szíriusz egyesület keretein belül játszottam a kicsikkel társasjátékot. :o Háromkor az eső vetett véget a rendezvénynek.

 

A harmadik, ami itt szinte mindenkit érinthet.

 

Júli 16-18 ig Szíriusz napok lesznek Óbudán egy kollégiumban. Mit fed ez le? Idén úgy néz ki, Hungarocon nem lesz, így nagy valószínüséggel itt fogják átadni a Zsoldos Péter díjakat.

 

Anime-Manga: Kablár Andris (biztos van aki legalább a nevét ismeri) ezt a részét szervezni. Lesz Manga-teázó, előadás, karaoke, talán még rajzverseny is lesz hirdetve. Úgy néz ki, sikerül meghívni a Japán nagykövetet. :o

 

Mágus verseny. Ez a szombati napon lesz, reggeltől befejezésig.

 

Több magyar sci-fi és fantasy író jelezte részvételét.

 

Star Trek: Ortis és én: Klingon előadás: Történelem, fegyverek-hajók és rituálék

 

Többféle kvízjáték, még előadások - pl japán sci-fi - játékok. Társasjátékok.

 

Árak: péntek és vasárnap 1000, szombat 1500. Kollégiumban lehet aludni, az 2000/ éj

 

Kóla és sörgyár szponzor már van, ők hozzák az innivalót, így az esti szalonnasütékhez valszeg ingyen lesz üdítő, a többiről még nem merek nyilatkozni.

 

Ezek az infók 90% pontosak, pl Kablár Andrist ismerem személyesen, és tegnap ott voltam mikor eme dolgok konkretizálva lettek. Ezért mertem - meg kaptam engedélyt - hogy ezt már így beírhassam ide.

 

 

 

Kérdezem a modikat, hogy nem gond, ha ezt így beírom, illetve ha valami van, írhatom-e?

 

Na, ennyi most csak. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami biztosan le fog csúszni este, még ha nem is vagyok nagy piás. :P

Ilyenkor kell is :D

 

Nolcsival kórházban voltunk, maminál délelőtt fájt a füle, belázasodott. Középfülgyuszi. :D :D :D

 

Voltam autókiállításon, főleg régi polski fiatok voltak, volt pár bogár is:)

 

Júli 16-18 ig Szíriusz napok lesznek Óbudán egy kollégiumban.

Jobbulást neki, ez a betegség nagyon meg tudja kínozni az embert, többször volt benne része kölökkoromban :o

Nálunk is volt valami, mert délelőtt régi fajta autók tekeregtek a városban "rajtszámféleségekkel" ellátva :o Nem tudtam róla, hogy lesz valami, pedig jó lett volna többet látni belőlük. 1-2 autó valóságos csoda volt :o

Oké, ha odaérünk, akkor majd érdeklődöm, hátha :o

Zsoldos Péter-díjak esetén Dzséjt érdekelt :o Vagyis nem írt mostanában róla, szóval nem tudom, hogy még mindig érdekelt-e. Dzséjt, ha erre jársz, akkor írjál, merre tart ez a dolog :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsoldos Péter-díjak esetén Dzséjt érdekelt :D Vagyis nem írt mostanában róla, szóval nem tudom, hogy még mindig érdekelt-e. Dzséjt, ha erre jársz, akkor írjál, merre tart ez a dolog :D

 

Pontosan ezt akartam kérdezni, hogy ez ugye jól rémlik nekem, hogy Dzséjt jelölt! Mert erre mindenképp mentem volna, akkor is, ha nem vagyok Szíriuszos. A Hungaroconnál jobb a helyszín, mert az Salgótarjánban volt. :D

 

Nolcsit köszönöm, tettünk meleg sót fülre, kapott augmentint duot és orcseppet, és el ia aludt - miközben apja a sót a fülén tartotta! :D

 

Jah, és ez az autós Cegléden volt. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsoldos Péter-díjak esetén Dzséjt érdekelt :D Vagyis nem írt mostanában róla, szóval nem tudom, hogy még mindig érdekelt-e. Dzséjt, ha erre jársz, akkor írjál, merre tart ez a dolog :D

 

Pontosan ezt akartam kérdezni, hogy ez ugye jól rémlik nekem, hogy Dzséjt jelölt! Mert erre mindenképp mentem volna, akkor is, ha nem vagyok Szíriuszos. A Hungaroconnál jobb a helyszín, mert az Salgótarjánban volt. :D

Hát, őszintén szólva, gőzöm sincs. Velem senki nem kommunikált azóta, hogy jelöltek, pedig elvben novellákat és könyveket is kéne kapnom, amiket szintén jelöltek és írnom kéne róluk. A jelöltek listáján még ott vagyok, ez fix :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem most már minimum tíz évre lecsukják ezt az állatot. Nem volt már neki elég amit eddig művelt. Mások életét így veszélyeztetni!
Szerintem a jogsiját kellene elvenni első körben, aztán meglátjuk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a jogsiját kellene elvenni első körben, aztán meglátjuk.

Itt azért gondolom, h Oldinak igaza van, mert ez már neki vagy a harmadik esete. És egyszer már elvették a jogsit, meg pénzbüntit is kapott. Úgy látszik, akkor nem tanult semmit. :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azért gondolom, h Oldinak igaza van, mert ez már neki vagy a harmadik esete. És egyszer már elvették a jogsit, meg pénzbüntit is kapott. Úgy látszik, akkor nem tanult semmit. :D
Akkor örökös jogsi elkobzás. De így egy pár hetes zárka is jó lenne, abból talán tanulna. Szerencséje, hogy nem halt meg senki. De hát Előd barátunk is megúszta a börtönt, pedig ő befüvezve gázolt halálra egy rendőrt(!!).

 

Egyik barátom menyasszonyát gázolta halálra egyszer egy részeg sofőr, viszont a csávót több évre le is csukták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik barátom menyasszonyát gázolta halálra egyszer egy részeg sofőr, viszont a csávót több évre le is csukták.

Szegény barátod! :D Vannak, akik azt hiszik, velük aztán semmi nem történhet, és mindent megmernek csinálni. Aztán elég egy eset, hogy a szerencse cserben hagyja őket. És nagyon gyakran a vétlen jár rosszabbul.

És bár leültetik a vétkest, de az áldozat attól nem támad fel, nem kel ki a kocsiból járva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény barátod! :D
Filmet lehetne csinálni a sztoriból... Szerintem igazán sose fogja tudni feldolgozni, bár azóta már megnősült, de akkor is. Imádja az SW-t, sokat néztük vele együtt az EPI -et amikor kijött DVD-n.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elődnek is minimum tíz év kellett volna. Stohl meg már halmozottan űzi a részegen elkövetett baleseteket.

Nem értem ezt az embert. Sikeres meg minden, erre föl....

Jódolgában biztos unalmas az élete.

Így van! Nem tudja már mit csináljon kínjában. Inkább csajozzon mert ahogy hírlik abban is nagy. :D Abból nem lesz baj.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem... Elég sok közúti baleset van, a legtöbbnek halálos áldozata is van erre mindenki csak ezzel foglalkozik*, mert ez a csávó, valahogy odakerült az "elit" ( :) )-be. Remélem lecsukják még többre is mint egy átlagos gázolót, hogy példát statuáljanak.

 

*Már az ötödik hír jelenik meg róla az origón...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem... Elég sok közúti baleset van, a legtöbbnek halálos áldozata is van erre mindenki csak ezzel foglalkozik*, mert ez a csávó, valahogy odakerült az "elit" ( :) )-be. Remélem lecsukják még többre is mint egy átlagos gázolót, hogy példát statuáljanak.

 

*Már az ötödik hír jelenik meg róla az origón...

 

 

Hát például azért mert nem az első esete. Tele van lóvéval és annyi esze nincs, hogyha ivott akkor taxival vitesse magát haza. Vagy van sofőrszolgálat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.