Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

"Betmen" pedig Botman lett? Vagy ez honnan jött...?
A Batman kiejtését már a képregény olvasgatása előtt ismertem így azzal nem volt gond. A Botman amúgy egy régi Kretén magazinból eredeztethető. Még a Mindörökké Batman idején csináltak bele egy paródiát a filmről és abban a paródiában hívták Batmant Botman-nek. Azóta szeretem úgy hívni ha olyanom van.

Remélem nem gondoltad hogy én tényleg úgy tudom hogy a Batmant Botman-nek kell mondani mert ha igen akkor készítem is a lófejet. :D :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Boldog névnapot.

 

kudar: ahogy minden ok lesz én is elolvasom a képregényt.

 

Ez a meleg még nem olyan vészes, bár a lakás már meleg. Meg az a szerencse, hogy nem a párás meleg van. Hétvégén viszont már kemény lesz. A lényeg hogy este hüljön le a levegő. Én a munkahelyen szívok, a tető üveg, úgyhogy szauna.

 

Amit Oldie, és Obi1 írt arra gondoltam ma én is. Nekünk semmi nem jó. :D Ha esik és hűvösebb az sem, de a 30 fokos napsütés sem.

 

Phobos. Hogy mióta szélsőséges a 30 fok? 1992 óta. A nyolcvanas években nagyon ritka volt az hogy 30 fok volt. '92 óta viszont minden nyáron ,tartósan és éjjel sem ment le 20 fok alá azaz a lakás nem tudott lehülni. De a legdurvább 2007 júliusában volt amikor 41 fok volt nappal éjjel meg 30.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos. Hogy mióta szélsőséges a 30 fok? 1992 óta. A nyolcvanas években nagyon ritka volt az hogy 30 fok volt. '92 óta viszont minden nyáron ,tartósan és éjjel sem ment le 20 fok alá azaz a lakás nem tudott lehülni. De a legdurvább 2007 júliusában volt amikor 41 fok volt nappal éjjel meg 30.
:D pont ezt mondom, hogy a 30° már nem szélsőséges, ha van hogy 40 fok is van nappal...

Az lehet, hogy 92 előtt még annak - szélsőségesnek - számított, de ma már nem.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deveraux-t meg úgy mondják hogy "Deveró" szóval aki ezt nem tudja megjegyezni azt sajnálom. :D

Feliratosan kell nézni francia nyelvű filmeket, aztán lehet tanulni a kiejtést mindenkinek :D No meg figyelni órán, mikor francia irodalomról van szó :D Ezt egyébként momentán tudtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mióta szélsőséges a 30 fok? 1992 óta. A nyolcvanas években nagyon ritka volt az hogy 30 fok volt.

Pedig a 80-as években is volt forróság nem is egy nyáron. Emlékszem rá gyerekkoromból. Nem ilyen volt az idő, de 30 foknál akkor is volt több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szüleim elbeszélései igazak, én is 30 fokos melegben születtem, ami szeptemberben volt :D Sőt, az én gyerekkoromban is voltak ilyen dögmelegek (ami részben a '80-as évek :D). Inkább ezek a tetű szelek és a hirtelen nagy hőmérséklet változás az, ami szélsőség. Egyik nap harminc, másik nap tíz, ez nem normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a 80-as években is volt forróság nem is egy nyáron. Emlékszem rá gyerekkoromból. Nem ilyen volt az idő, de 30 foknál akkor is volt több.

 

 

Ennyire brutális melegek nem voltak. Simán tudtam aludni a panelban. Emlékszem éjszaka 9-14 fokok, voltak. Este már tréninget kellett felvenni. Lehet hogy volt harminc felett is ,de valahogy nem ilyen kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi azt hiszem tényleg ez lehet a legjobb döntés...sajnos...

 

Más, kicsit "vidámabb" téma. Elküldtem a képregényem a magyar képregényipar fejének, Bayer "Tóni" Antalnak, aki háááát elég beszükült szerintem, de minden körülötte forog itthon. Az jelenik meg amit ő akar, ha le akarom egyszerűsíteni. És mivel a maga kis világában él, nem lehet addig felvirágoztatni a magyar képregény helyzetet, pedig rengeteg ötletem lenne rá...és persze nem csak nekem.

Na mind1, ez volt a reakciója rá: Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

 

"Szia Imi,

Nem könnyű meghatározni, hol húzódik a határ tiszteletadás és utánzás között. Mignola és Giffen rajzstílusa, egy egyértelműen Constantine-ra hajazó főszereplő - lesznek, akik ezt túlzásnak tartják.

A kivitelezés ezzel együtt nagyjából rendben van. Szerintem jobban passzol neked ez, mint a mangás Vahan.

Én eddig a részig egyetértek vele, de szerintem a rajzstílus "nyúlással" semmi gond nincs.

A történet mondjuk nem tudom miért kéne, hogy "földhöz vágja" lévén ez egy első szám/"bevezető". Gondolom a sztori később fog kirajzolódni teljes egészében. A "24 oldalba be kéne férnie" c. mondatot túlzásnak tartom, de azzal egyetértek, hogy ezt a történetszálat nem kéne elnyújtani, hogy egészében adjon majd egy képet a későbbi sorozatról. A névvel semmi baj nincsen szerintem jó ez a kis franciás hangzás, csak szerintem lehetne a főszereplőnek pár tipikus francia jellemvonása :D . A címmel szerintem semmi baj nincs.

Amúgy nekem semmi bajom nincs Tónival(mondjuk én csak fórumról ismerem), szerintem rendes ember és a "tanácsaival tényleg segíteni akar, de szerintem az a fontos, hogy a te alap elképzelésed valósuljon meg.

Szerintem készítsd el az első komplett történetet(amit fejezeteiben rajtunk "letesztelsz" :D ) és majd akkor küldd el neki az egészet, akkor jobban át tudja már látni az egészet(ha akarja).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot Ody.
Én is boldog névnapot kívánok Odynak! :D
Boldog Ody-napot!
Ody: Boldog névnapot.
Köszi lányok és fiúk! :D Kudar....sajnálom a kutyust. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit Oldie, és Obi1 írt arra gondoltam ma én is. Nekünk semmi nem jó. :D Ha esik és hűvösebb az sem, de a 30 fokos napsütés sem.
Deeehogy is, a tavaszt kifejezetten imádom - csak az most elmaradt.. Volt baromira hideg vagy fél éven keresztül, utána folyamatos esőzés, most meg jött a dögmeleg.

 

Mindegy, azért inkább ez a meleg mint a mínusz 10 fok meg a tonnányi csapadék, ha más nem is legalább kinézni jó az ablakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Ody!

 

Lok: Persze, emberileg semmi bajom vele. Tényleg nekem is segített már.

De sajnos a nézeteinek az ideje lejárt. Újítani kéne, fiatalosabbra venni a dolgokat, amit igazából szerintem miatta nem lehet megcsinálni. Sokat lehetne erről írni, sok grafikussal beszéltem már erről. A fesztiválokról, a megjelenésekről és a kiadókról. Ennél rosszabb már nem lehet, de majd még meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Mindenkinek!

 

Eleget csatangoltam Sziciliában, úgyhogy elérkezettnek láttam az időt, hogy a Keresztapa visszafogadjon a Családba.

Na akkor rögtön harminc fekvőtámasz, százötven felülés, kétszáz guggolás. Ebből majd tanulsz, hogy mi is jár aki szó nélkül csak úgy lelép :) Az ATYÁHOZ téged nem küldhetlek.

 

Most pedig ki vele, mit hoztál, hogy a DINASZTIA megbocsájtson :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.