Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon sajnálom! Csakúgy, mint a kisfiamat, aki társaival megint beszorul a bölcsiszobába az udvar helyett. Gondolom, Pildi srácai is jobban örülnének a jóidőnek.

De drukkolok, hogy tévedjenek a jósok!

Ne is mondd, holnap mennek a gyerekek a Balatonra egy hétre nyaralni a nagymamáikkal + unokatesókkal. Hétvégén még azt hittem, csupa nyári holmira lesz szükség, most meg szedhetem megint elő a meleg cuccokat. Az biztos, hogy sok naptej nem fog fogyni. :lol:

 

 

Csak a met.hu. :o
Nagy különbség nincs az előrejelzéseikben. :o Én is szoktam nézni három félét is (met, origo, köpönyeg), és próbálok hinni mindig annak, amelyik a kedvezőbbet jelzi, de nem sokat számít. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ezt szomorúan hallom. Remélem, azért fognak tudni pancsizni valamennyit. Nekem is volt esős balatomi nyaralásom. Az mentette meg valamennyire, hogy vittünk társasjátékot, meg könyvet, rejtvényt. De hát a tieid nem ezekre vágynak egyenlőre.

 

Viszont Nolcsi ma csodás "meglepiket" csinált. Kétszer pisilt bilibe, egyszer bölcsiben, és egyszer itthon. Ezt eddig egyszer nem tette meg, és már kezdtem aggódni, hiszen ugye az ovi feltétele a nappali szobatisztaság. Őurasága meg ráülni sem akart, nem hogy valamit beletenni!

Remélem elindult ma valami. :lol: (Ígérem, ez NEM lesz napi téma, de tudom, egyszeri örömujjongásért nem haragudtok meg! )

Szóval most ütöm a vasat, azt mondta a sógornőm - aki Nolcsi egyik gondozónénije - hogy ez nagyon jó jel, és most kell határozottnak lenni. Rajtam nem múlik! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a kutyáknál hamarabb megy a szobatisztaságra való nevelés :o:lol:

De ami késik az ugye nem múlik. Szóval következetesség és semmi anyai szív lágyság :o

Szigorúan szakmai szemszögből. : Manapság nem ritka a későn "érés". Vagyis hogy nem kettő, hanem 3 évesen lesz valaki érett a szobatisztaságra. Nem titok, hogy Nolcsinál felmerült, hogy csak jövőre menjen oviba. A dolgot a bilitől tettük függővé.

Nem, nem lesz semmilyen anyai lágyszívüség, de szigor sem lesz. Következetesség, az lesz! Le is mondtam mindent hétvégére. És óránként fog "trónolni". Másképp nem megy.

Egyébként Nolcsi nagyon elkezdett szövegelni, napról-napra többet mond. Az a félelmetes, hogy olyan dolgokat mond, amiket 1-2 hónapja hallhatott. Pl másfél hónapja nem néz Mazsolát. Most nem kéri. De este tegnap elkezdte nyomni az egyik részt, szinte szó szerint. És ami még mókásabbá tette, utánozta a hangsúlyokat! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No majd fogok szerintem én nagyot nézni, amikor valamikor eltévedek felétek és Noel, elkezdi lökni a szöveget: Szeva, Oldie, mizu veled? :lol:

 

Basszus, manapság amúgyis se szeri, se száma mikor olyanokkal találkozok akik még "tegnap" a derekamig értek, ma meg már ledöbbenek mikor amikor ugyanaz a személy százkilencven centi magasból köszön rám :S

Öregszek......Ilyenkor ez jut fejembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy különbség nincs az előrejelzéseikben. :lol: Én is szoktam nézni három félét is (met, origo, köpönyeg), és próbálok hinni mindig annak, amelyik a kedvezőbbet jelzi, de nem sokat számít. :o

Jaja. Mi a köpönyeget nézzük, 1-2 naponta frissül is, eddig minden bejött, amit pár nappal előre lehetett látni :o Ennyi még viszonylag pontos, utána már nem annyira. Tavaly voltunk a MET-nél, ott azt mondták, hogy kb. 5-7 napra előre lehet nagy pontossággal előrejelzést adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No majd fogok szerintem én nagyot nézni, amikor valamikor eltévedek felétek és Noel, elkezdi lökni a szöveget: Szeva, Oldie, mizu veled? :lol:

 

Basszus, manapság amúgyis se szeri, se száma mikor olyanokkal találkozok akik még "tegnap" a derekamig értek, ma meg már ledöbbenek mikor amikor ugyanaz a személy százkilencven centi magasból köszön rám :S

Öregszek......Ilyenkor ez jut fejembe.

 

Vagy amikor az aranyos kislány hirtelen fiatal nő lesz. :o De az sem semmi amikor tinédzserek jónapottal köszönnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, pont ilyen esett történt meg velem a minap és köpni-nyelni nem tudtam.

Velem is, ma, a húgom egyik haverja átjött hozzánk, erre azt mondja nekem: jó napot. Én meg megmondtam neki, hogy azonnal menjen ki, jöjjön vissza és köszönjön szépen úgy, ahogy illik: szevasz/hali/helló, opcionális. Pedig max öt év volt köztünk... na jó, talán hét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok hírt magamról! Sikerült ama tárgyam, mely ha nem lett volna meg, akkor kivágnak, mint úriasabb helyeken a macskát üríteni. Hármast kaptam, de annyira kimerültem/ szét stresszeltem magam, hogy reggel alig tudtam benmenni, hála az égnek volt, aki bekisért, aztán estére 39,8 fokos lázam lett. Lehet, hogy erre rátett az a tény, hogy a monszuni éghajlat miatt olyan vérszúnyogok repkednek, mint egy apróbb helikopter és az egyik dög úgy megcsipett, hogy a kedves bokám akkorára dagadt mint a fejem. Tegnap a bőr és ......... gondozó elött ültem két órát, hogy a lassan üszkösödő végtag mimikrijét magára öltö testrészemmel csináljanak valamit, a levágás opcíón kívül. Aztán végig néztem az illsuztris társaságon és rájöttem, hogy valszeg itt a legvicesebb ismerkedési mód lenne, ha előkapnám a kedvesemtől születésnapomra kapott Neisseria Gonorrheat, szigorúan plüssből és végig faggatnám, hogy tudják e, hogy milyen jószág ez. Eddig a válaszok a patkány, fóka, kék babapiskóta lehetőségek voltak, bár egyik sem volt helyes. Végre bejutottam kaptam allergia ellenes gyógyszert, így ma már tudok járni.

Hétfőn haza költözök, lesz időm írni, illetve szeretnék dolgozni is.

 

Tenel kát megnyugtatva én ötéves koromig cumiztam és hatévesen szoktam le abiliróől. Valszeg valami nagy trauma lehetett, mert jígy is gyakran járok a vizes blokk felé. Jó dolog a klotyomanoval társalogni. Ja ovodában logopáédushoz járattak, mert tájszólással és furcsán beszéltem a magyart, nagyjából a dunántúli rokonok szerint dunántúliasan, tehát a fínom pösti népek nem értettek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

estére 39,8 fokos lázam lett.

Grat! Remélem jobban vagy már. Nekem egy hete volt magas lázam, ma vettem be az uccsó gyógyszert.

Vígasztalást is köszönöm, igazából nekem négy és fél évesen is verték el a fenekem az oviban - akkor még megtehették - mert az alvás alatt bepisiltem. Ez van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, gratula, hogy sikerült a vizsgád :D Viszont a szúnyogos buli meg elég rosszul hangzik. Jó pihenést a nyárra, gyere sokat a fórumra :D

Egyébiránt nálunk a fél munkahely döglődik a szélsőséges időjárás okozta megfázástól :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.