Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is, de én nem az esőtől, hanem az izzadtságtól... :P

Jah, itt is hasonló. Nem volt eső, de reggel kolléganő mesélte, hogy a melóhelyen volt. Mondjuk ez nem garancia, hogy a házunknál is esett, mert már volt példa rá, hogy addig már nem jutott belőle. Pedig milyen jó lenne!

 

Jeee, úgy néz ki, aug elsején költözünk!

Gratula :) Nagyon jól hangzik, még anyóssal is :P

 

Most hallottam, hogy ma lesz a Felvételi pontok kihírdetése. Majd kérünk beszámolókat, kit hova vettek fel :P

Meglesz, de nem ígérem, hogy ma vagy holnap, attól függ, hogy alakul :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvi nemrég elérhetővé vált :D 398 a ponthatárom, az vígan megvan :D Egyetlen helyre nem vettek volna fel pénzügy-számvitelre, méghozzá a Corvinus nappalis-államis szakára, de mivel náluk nincs levelezőn, így számomra hátralépett egy harmadosztályú egyetemmé :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem semmi meglepi ért ma. Jövök ma haza és elkezdek letölteni és nézem a sebességet. Képzeljétek el, a szolgáltatóm megemelte a letöltési sebességemet. Eddig 30 Mbit volt most 40 lett. 4,8 Mbyte/s-el jön lefele minden. Egy 2,6 Gb-os demo 8 perc alatt lent van. Nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Pildi :evil:

 

Képzeljétek el, a szolgáltatóm megemelte a letöltési sebességemet.

Nálunk is volt már ilyen a kábelszolgáltató esetén. Bár ott nem otthon láttam, mert a fickó szólt előre, hogy dupláznak, így már tudtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, Karrde!!! ;) Na akkor most meglesz az elfoglaltságod egy időre :)

 

Hát nem semmi meglepi ért ma. Jövök ma haza és elkezdek letölteni és nézem a sebességet. Képzeljétek el, a szolgáltatóm megemelte a letöltési sebességemet. Eddig 30 Mbit volt most 40 lett. 4,8 Mbyte/s-el jön lefele minden. Egy 2,6 Gb-os demo 8 perc alatt lent van. Nagyon jó.

Melyik szolgáltatónál vagy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Szerintem Frenkie a Diginél van.

 

Hát nem semmi meglepi ért ma.
Nekem is így nőtt a netsebességem. 2004-ben kötöttem szerződést 386 kbit/s-ra, majd megemléték 512-re fél év után, majd 1 Megás lett, aztán 3 megás és most 8 megás. Sajnos a legutóbbi emelés 2008-ban volt, jó lenne ha megint emelnének, mert nagy szívfájdalmam, hogy ezért a 8 megásért fizetek havi 10 ezret, míg pesti kollégáim a 30 (most már 40) megásért pedig 3500 Ft-ot ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szép dologok ezek az 500 000 megás netek, de valahogy a szerverek gyorsaságát nem igazították hozzájuk, így a legtöbbször kihasználatlan.

Azt hozzá se teszem hogy a sebességmérők 10 megát mérnek jelenleg a 120-ból.. Parasztvakítás a javából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet, hogy nálam is növekedett a sebesség, mert az enyém is 30 Mbites.

 

szívfájdalmam, hogy ezért a 8 megásért fizetek havi 10 ezret, míg pesti kollégáim a 30 (most már 40) megásért pedig 3500 Ft-ot ;)

Tovább fájdítom a szíved, de nem kell pestinek lenni, hogy 30 Mbitért kevesebbet fizess. Mi is ennyit fizetünk (és nekünk benne van a TV és a telefon is).

 

Amúgy szép dologok ezek az 500 000 megás netek, de valahogy a szerverek gyorsaságát nem igazították hozzájuk, így a legtöbbször kihasználatlan.

Azt hozzá se teszem hogy a sebességmérők 10 megát mérnek jelenleg a 120-ból.. Parasztvakítás a javából.

Parasztvakítás avagy sem, nekem azért jól esik, hogy egy 4 Gb-os film 10 perc és nem négy óra alatt jön le :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, Karrde!!! ;) Na akkor most meglesz az elfoglaltságod egy időre :)

 

 

Melyik szolgáltatónál vagy?

 

Digi. Tavaly áprilisban bevezették ide is, azonnal otthagytam a UPC-t(na az volt az igazi szívás) és nem bántam meg. 3500 ft-t fizetek ezért a netért, összesen 6400 ft ebben benne van 64 tv-csatorna is.

 

Obi1: Tévedsz. Nem parasztvakítás. Tényleg gyorsabban megy. A torrenten(ami ugye a lényeg) is már átállt. Ncore-ról eddig jött 3,8 Mbyte/s-sel, tegnap óta 4,8 Mbyte/s a sebesség. De említhetném a pcdome-ot( ittszoktam sebességet tesztelni egy demo letöltésének az elindításával) ami ugye web és itt is ennyi. Azaz hozzá vannak igazítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Digi. Tavaly áprilisban bevezették ide is, azonnal otthagytam a UPC-t(na az volt az igazi szívás) és nem bántam meg. 3500 ft-t fizetek ezért a netért, összesen 6400 ft ebben benne van 64 tv-csatorna is.

Az enyém is felgyorsult. :) Neved legyen kőbe vésve DIGI :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy 350 megás sorozat epizód 20 perc, úgyhogy aki azért nyavalyog, mert 1 megabyte /sec-kel szed 4000-ért, amikor én ezért a sz/rért 5000-et fizetek, az igazán csendben maradhat..., ugye Phobos? :)
Vagy nem értem miért írtad ezt, vagy te értettél félre valamit.

Én jó esetben 700 kbit/sec-cel szedek és fizetek havi 10 rugót ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.