Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam már rá, hogy itthon kellene a kertbe telepíteni mondjuk a málna alá medvehagymát, csak sajnos nem hiszem, hogy ezen a homokon megélne. És legalább találtatok, ha már vadásztatok rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi tegnap medvehagymát vadásztunk az ebbel. Ma dilizett a pórázon mint aki teljesen elfelejtette a józan eszét, talán még ez is a fáradtság jele?

Még sosem ettem medvehagymát, de mostanában sokat hallottam felőle. Ki fogom próbálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apám ideadta anyu telefonját, hogy írjam ki belőle a telszámokat. A szerződés megszünt, de anyu kódjával be tudok lépni a telefonba. Viszont a telefonkönyvhöz nem jutok hozzá. Állandóan azt írja ki hogy: " telefonkönyv betöltése folyamatban" de nem jelenik meg. Gondolom mivel nem tudok vele telefonálni nem is jeleníti meg. Nem lehet valami trükkel megnézni a benne található telefonszámokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apám ideadta anyu telefonját, hogy írjam ki belőle a telszámokat. A szerződés megszünt, de anyu kódjával be tudok lépni a telefonba. Viszont a telefonkönyvhöz nem jutok hozzá. Állandóan azt írja ki hogy: " telefonkönyv betöltése folyamatban" de nem jelenik meg. Gondolom mivel nem tudok vele telefonálni nem is jeleníti meg. Nem lehet valami trükkel megnézni a benne található telefonszámokat?

Ha a kártyán vannak a számok, akkor tedd a saját mobilodba, úgy hátha egyszerűbb lesz kiszedni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apám ideadta anyu telefonját, hogy írjam ki belőle a telszámokat. A szerződés megszünt, de anyu kódjával be tudok lépni a telefonba. Viszont a telefonkönyvhöz nem jutok hozzá. Állandóan azt írja ki hogy: " telefonkönyv betöltése folyamatban" de nem jelenik meg. Gondolom mivel nem tudok vele telefonálni nem is jeleníti meg. Nem lehet valami trükkel megnézni a benne található telefonszámokat?

Én úgy tudom, hogy a letiltás csak a hívást érinti, magát a készüléket nem. Nekem is tiltották már le/váltottam szerződést, és elérhetőek voltak a számok.

Esetleg még megpróbálhatod azt Ody javaslata mellett, hogy megkeresed a számok másolása kártyáról funkciót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptam egy német nyelvű e-mailt nem tudom kitől. Egyből kitöröltem, mert valami rossz előérzet fogott el. Ezután ráeresztettem a vírusírtót a gépemre és nem talált semmit. Szerintetek nincs gond?

Ha nem nyitod meg a csatolmányt akkor semmi. Nem tudok olyanról, hogy már a szöveg is ártana a gépnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még sosem ettem medvehagymát, de mostanában sokat hallottam felőle. Ki fogom próbálni.

Még én sem, pedig a cégem még fagyasztja is. Frissen azért biztosan jobb, de egyszer majd veszek egy zacskóval kipróbálásra (csak valami jó recipe kéne hozzá, bár azt hiszem, fűszerként fokhagyma helyett is lehet használni, főleg az érzékenyebb gyomrúaknak), errefelé nem igazán árulják, poros sík alföld (az alföld köznévként) vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem nyitod meg a csatolmányt akkor semmi. Nem tudok olyanról, hogy már a szöveg is ártana a gépnek.

Akkor jó. Nem tudom, hogy volt-e hozzá csatolmány, szinte egyből töröltem a levelet az első sorok elolvasása után.

Szerencsére az Avira eddig mindig nagyon jól végezte a munkáját.

Meg aztán annyira paranoiás lettem a múlt nyári incidensek óta, hogy szinte minden nap csinálok vírusirtást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a kártyán vannak a számok, akkor tedd a saját mobilodba, úgy hátha egyszerűbb lesz kiszedni őket.

 

Sajnos nem jó nekem 30-as van anyué 20-as volt. Azt sem tudom hogy a kártyán voltak-e a számok vagy a telefonban.

 

 

Én úgy tudom, hogy a letiltás csak a hívást érinti, magát a készüléket nem. Nekem is tiltották már le/váltottam szerződést, és elérhetőek voltak a számok.

Esetleg még megpróbálhatod azt Ody javaslata mellett, hogy megkeresed a számok másolása kártyáról funkciót.

 

Megpróbáltam de mindenhol a telefonkönyvet akarja elöbb betölteni.

 

 

Frenkie: Mennyit vártál? Mert előfordulhat, hogy bekapcsolás után kell egy kis időt várni (1-2 perc max abszurd esetben), mire elérhetővé válik a telefonkönyv.

 

Ezt tudom, de már 2 napja be van kapcsolva. Nyomogatom reggel és este de semmi.

 

Szerintem maga a funkció romlott el. Megpróbálom majd egy másik 20-assal, és ha szerencsém van akkor a kártyán lesznek a számok. Köszi mindenkinek.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, most kellett rádöbbenem, hogy megszűnt a Lézerszínház a Planetáriumban. Pedig lett volna Rolling Stones koncert..... :angry:

 

 

Létezett még? A komcsi-éra nagy tudományos helye volt. Egyszer a sulival voltunk is a 80-as években. Azt hittem megszünt a rendszerváltás környékén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Létezett még? A komcsi-éra nagy tudományos helye volt. Egyszer a sulival voltunk is a 80-as években. Azt hittem megszünt a rendszerváltás környékén.

Olvasom a hátteret, de tipikus abszurdisztáni a helyzet. Ami jó, azt meg kell szüntetni, pont. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam megosztom hogy a Deveró bekerült a tavalyi év 5 legjobb megjelent képregénye közé. :)

Ápr 30.án lesz a nyertes kihírdetése, amire persze már nincs esélyem, de ez sem rossz asszem így elsőre. :)

:rock:

Gratula, a legjobb ötbe kerülni nagyon szép eredmény, aztán meg várjuk a további híreket, hátha mégis :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.