Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Már bocs' de akkor se kérek tőled elnézést ha valamilyen szinten igazad is volt. Le van írva alább hogy alig kaptak a bankok, ráadásul csak a magyarok. Hol van ott, hogy a többi külföldi banknak is adtak pénzt??? Csúsztatsz. Szerezz egy nőt.

 

Ody...azt írtad, hogy nem volt magyar bankmentő csomag.

 

Leírtam hogy volt, és igen sokat kaptak a magyar bankok.

 

Nem valamilyen szintem volt igazam, hanem igazam volt....neked meg nem.

 

Azt kell leírnod, sorry Zééé nem tudtam hogy akár KIS mértékben is de tényleg kaptak.

 

Nem tudom, hogy ezt miért nehéz neked elismerni.

 

És hol csúsztatok...végig azt írtam, hogy volt bankmentő csomag és azt is leírtam, hogy a CitiBank is kapott. Sehol nem csúsztattam. Itt csak te írtad, hogy nem volt. Még a Pildi is leírta, hogy az FHB is kapott , csak zat Ő nem tekinti annak, az inkább feltőkésítés.

 

Te csúsztattál, mert először azt írtad, hogy nem volt...aztán meg azt írtad, hogy volt de kicsi.

 

Érted...ilyen egyszerű ez!

 

Tehát kinek volt igaza?

 

NEKEM....és ez nem meglepő!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a normális családot részesítem előnyben, te pedig a homokosokat....ezzel nincs semmi probléma, elfogadom. De azért jó lenne, ha a családi faktor is megkapná a maga védelmét. És nagyobb elismerést kapnának a férfi/nő, anya/apa, papa/mama párosok mint a fartúrók. Mellesleg én a csajokat szeretem, így minél több a buzi, annál több jó nő jut nekem. De itt is a nemzet javát a személyes vágyaim elé helyezem és kimondom, inkább legyene nekem kevesebb nőm, de legyen minél több család az országba....és minél több gyermek. Mert az szolgálja a népünk érdekeit, nem a buzgerancia.

 

Az első mondathoz még csak hasonlót se állitottam. Egy sztori: amikor kiderült, hogy az egyik ismerősöm homoszexuális egyrészt dobtam egy hátast, másrészt azóta elég kellemetlenül érzem magam a társaságában... nem tudok ellazulni, mert egy olyan férfi aki férfiakat szeret és akarva akaratlan eszembe jut, hogy mi van ha most arra gondol hogy... vagy félreérti egy gesztusomat. Szerintem ez a fajta iszonyodás, mikor nemcsak papiron kerül elő a téma mindannyiunkban benne van.

De pont ezért azt is látom, hogy ez nem elfogadott. És aki ebben benne van annak ez egyáltalán nem kellemes. Ezért nem hiszem hogy szükség van rá, hogy tovább nehezitsük az életüket. Csokolozó fiú párokat én se szivesen látnék az utcán, de ha szeretnének a zárt ajtók mögött együtt lenni, hát tegyék. Igy alakult, hogy nekik ez jön be. Miért én mondjam meg nekik, hogy mi a frankó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most el leszel keserítve, de mint olvasható alább, p*nát nyalunk mindketten :D

 

Oldi...nem olvastad el a lenti sok okosságot. Meg kell tanulni azonosulni a homokosokkal.

 

Ha a buzi babázni akar, gyereket kell a kezébe adni, mert a természetben is előfordul az ilyen...például a nemváltó halaknál vagy miknél és hozzájuk sok közönk van, ha vonulni akarnak, engedni kell had vonuljanak, sőt, az egész országban mindenkinek fel kell állni és némán tapsolni mert homokosnak lenni szép! Légy büszke homokos! Ha egy néger aki tegnap betelepült az országba és ma felgyújtja a kocsidat, annak meg kell bocsájtani...mert Ő is magyar, a bankok nem kaptak mentőcsomagot, az csak feltőkésítés volt. És Pildivel tisztelettel kell beszélni...mert....mert....bankár....vagy családanya....vagymitoménkicsoda.

 

Ezeket tanuld meg, mert ez a mantra mára! Ez a mai nap tanulsága. .D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody...azt írtad, hogy nem volt magyar bankmentő csomag.

Ilyet nem írtam, hazudsz!

 

Leírtam hogy volt, és igen sokat kaptak a magyar bankok.

 

Nem valamilyen szintem volt igazam, hanem igazam volt....neked meg nem.

A hazug feltételezésedre miért kellene egyáltalán reagálnom is?

 

Azt kell leírnod, sorry Zééé nem tudtam hogy akár KIS mértékben is de tényleg kaptak.

 

Neked pedig azt kellene írni: "bocs' Ody, nem írtál olyat, hogy nem volt magyar bankmentő csomag." Ennyi.

 

 

És hol csúsztatok...végig azt írtam, hogy volt bankmentő csomag és azt is leírtam, hogy a CitiBank is kapott. Sehol nem csúsztattam. Itt csak te írtad, hogy nem volt. Még a Pildi is leírta, hogy az FHB is kapott , csak zat Ő nem tekinti annak, az inkább feltőkésítés.

A Citibank-ról szó se volt az írásodban. Vagy nem jól láttam? Azt csak Te állítod, hogy kaptak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne higgy el semmit, te nagyon jól élsz, jól él a szomszédod, a másik kerületben lévő földid, a megyéd további lakosai, sőt az egész ország frenetikus hangulatban van. Minden, de minden ezt támasztja alá, a Jobbikosok valóban csak ijesztgetnek.

 

Nézd én tettem is érte, bár átlagéletem van, a fizetésem sem oly sok. Ha mindenki jól fog élni az országban, neked jobb lesz? Nem hiszem. Tenni kell érte, tanulni megragadni a lehetőségeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért én mondjam meg nekik, hogy mi a frankó?

Nem te , nem én, de nem is közülünk bárki mondja meg, hogy mi a frankó, hanem a liberális média, aki ezer szállal bátorítja őket, hogy menjenek ki az utcára, botránkoztassák el a normális kapcsolatban élőket és ha valaki megszólja majd őket, nyugodtan forduljanak a liberális jogvédőkhöz, ők majd bevetik az ütőkártyát és az elbutított népnek azt mondják, hogy azok a mocskos fasiszták már megint háborogtak. Mert ezzel olyan könnyű manapság ugye dobálózni....

A buzik meg örülnek, a pedofilok meg követelik majd a jogaikat. Mert ugye szabad. Mert ha nem....Jájjj fasiszták!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd én tettem is érte, bár átlagéletem van, a fizetésem sem oly sok. Ha mindenki jól fog élni az országban, neked jobb lesz? Nem hiszem. Tenni kell érte, tanulni megragadni a lehetőségeket.

Akkor vedd figyelembe azokat, akik nem tudnak tenni érte. Nem azért mert nem akarnak, hanem mert nincs lehetőségük. Mást ez ügyben nem tudok mondani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet nem írtam, hazudsz!

 

 

A hazug feltételezésedre miért kellene egyáltalán reagálnom is?

 

 

 

Neked pedig azt kellene írni: "bocs' Ody, nem írtál olyat, hogy nem volt magyar bankmentő csomag." Ennyi.

 

 

 

A Citibank-ról szó se volt az írásodban. Vagy nem jól láttam? Azt csak Te állítod, hogy kaptak.

 

 

KÖHÖMM KÖHÖMM:

 

Zééé:

 

Az OTP is kapott, de a legkevesebbet, azon kívül majdnem mindegyik nagyobb bank kapott.

Pont ez volt a vita, hogy a z OTP azért kap kevesebbet, mert a Magyar állam a többségi tulajdonos.

 

A legtöbbet a Citi Bank kapta...ahol magam is dolgoztam. Szóval ezt benyelted rendesen!

 

Ody:

Ezt Te nyelted be de k*rva mélyen, most lebuktál mint a gyöngyhalász. Hülyeségeket beszélsz ember.

 

 

Szóval hol nem volt szó a Citi BAnkról az írásomban....ki hazudik?

És ki írta, hogy benyeltem rendesen mert ezt most bebuktam?

Ezután hivatkoztál a Pildire, hogy nem volt mert a Pildit ismered. Ody...légyszi TE ne HAZUDJ!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor vedd figyelembe azokat, akik nem tudnak tenni érte. Nem azért mert nem akarnak, hanem mert nincs lehetőségük. Mást ez ügyben nem tudok mondani.

Miért nincs lehetőséged? Akár biztonsági őrnek is elmehetnél. Ahhoz igazán nem kell diploma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem kívánom senkinek a homoszexualitást, de ha neki úgy jó, hát legyen. Viszont az elvárom, hogy a családanyákat, akik gyermeket nemzenek és a családapákat akik a gyermekeikért és asszonyaikért élnek NAGYOBB tiszteletben részesítsd te is, mint mondjuk a fartúrókat. Nálam nem 1:1 az arány.

 

Elgurult a gyógyszer? Mit vársz te el? Ki vagy te hogy elvárj valamit? Most már én is azt mondom hogy egy vegytiszta náci vagy. Te lettél volna az első aki belép a Nyilas pártba 70 éve. A homokos ugyanolyan ember mint a családanya. EMBER. Érted? Kijár neki is a tisztelet.

Erőszakos és modortalan vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi...nem olvastad el a lenti sok okosságot. Meg kell tanulni azonosulni a homokosokkal.

 

Ha a buzi babázni akar, gyereket kell a kezébe adni, mert a természetben is előfordul az ilyen...például a nemváltó halaknál vagy miknél és hozzájuk sok közönk van, ha vonulni akarnak, engedni kell had vonuljanak, sőt, az egész országban mindenkinek fel kell állni és némán tapsolni mert homokosnak lenni szép! Légy büszke homokos! Ha egy néger aki tegnap betelepült az országba és ma felgyújtja a kocsidat, annak meg kell bocsájtani...mert Ő is magyar, a bankok nem kaptak mentőcsomagot, az csak feltőkésítés volt. És Pildivel tisztelettel kell beszélni...mert....mert....bankár....vagy családanya....vagymitoménkicsoda.

 

Ezeket tanuld meg, mert ez a mantra mára! Ez a mai nap tanulsága. .D

Pildit tisztelem enélkül is, tanulság többi része meg sajnos nem újdonság. :S No mára tőlem is ennyi. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KÖHÖMM KÖHÖMM:

 

Zééé:

 

Az OTP is kapott, de a legkevesebbet, azon kívül majdnem mindegyik nagyobb bank kapott.

Pont ez volt a vita, hogy a z OTP azért kap kevesebbet, mert a Magyar állam a többségi tulajdonos.

 

A legtöbbet a Citi Bank kapta...ahol magam is dolgoztam. Szóval ezt benyelted rendesen!

 

Ody:

Ezt Te nyelted be de k*rva mélyen, most lebuktál mint a gyöngyhalász. Hülyeségeket beszélsz ember.

Öhöm,öhöm. De nem is erről volt szó, hanem a cikkről amit beidéztél. Abban szó sincs a Citiről. És hol marad a bocsánatkérés? Ezen nagyvonalúan átsiklunk? Jellemző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor vedd figyelembe azokat, akik nem tudnak tenni érte. Nem azért mert nem akarnak, hanem mert nincs lehetőségük. Mást ez ügyben nem tudok mondani.

 

 

Dehogynem tudnak. Jóbarátom szabolcsi faluból jött, szülei nagyon szegények. Feljött Pestre albérletben lakott melyben egy matrac volt. Elment árut csomagolni, közben járt főiskolára. Mérnök lett, második cégnél dolgozik, van 2 kislánya ,felesége lakása, kocsija. ha ő meg tudta csinálni más is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Pildivel tisztelettel kell beszélni...mert....mert....bankár....vagy családanya....vagymitoménkicsoda.

Azért kell tisztelni, mert a közösségünk tagja és évek óta ismerjük! Hogy lehetsz ekkora paraszt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhöm,öhöm. De nem is erről volt szó, hanem a cikkről amit beidéztél. Abban szó sincs a Citiről. És hol marad a bocsánatkérés? Ezen nagyvonalúan átsiklunk? Jellemző.

 

Abban nincs is...azt csak én írtam még az elején. Kit érdekel a Citi Banak. Leírtam hogy kapott és utána leírtam egy ciket idézve, hogy mekkora volt a lehívás mértéke, és hogyan osztották el.

 

Min vitázunk...Ody, nem tudtad, hogy volt mentőcsomag mert a Pildi....gondolom ezt mondta neked. Ezért leírtad, hogy ezt benyeltem kurvára és lebuktam mint egy gyöngyhalász.

Ezt írtad könyörgöm!

 

Miért nem ismered el, hogy letámadtál és nem volt igazad.

 

Mi a fszra írtad hogy....

"Ezt Te nyelted be de k*rva mélyen, most lebuktál mint a gyöngyhalász. Hülyeségeket beszélsz ember."

 

Ezt tán nem a magyar bankmentő csomagra írtad?

 

Dehogynem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kell tisztelni, mert a közösségünk tagja és évek óta ismerjük! Hogy lehetsz ekkora paraszt?

 

HA te azt mondod paraszt vagyok én azt mondom...hülye vagy? Évek óta ismerJÜK?

 

Hát bazzzz...az hogy te évek óta ismered az miért jelenti azt hogy nekem is ismernem kell? ÉN NEM ISMEREM.

 

Ezt nem értem....miért kéne tisztelnem Őt....nem ismerem. Az én közösségemnek nem tagja. Azt se tudom ki az a Pildi....sosem beszéltem vele.

 

Azért nem vagyok paraszt mert nem tisztelem őt. Nem tisztelem...nekem az hogy Pildi semmit nem jelent. Hogy tudnék valakit tisztelni akit nem ismerek? Van itt az utca végén egy ember...nem láttam, nem ismerem, nem beszéltem vele....ŐT SEM TISZTELEM jobban mint a Pildit, akit nem láttam, nem ismerem, nem beszéltem vele.

 

Nonszensz.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban nincs is...azt csak én írtam még az elején. Kit érdekel a Citi Banak. Leírtam hogy kapott és utána leírtam egy ciket idézve, hogy mekkora volt a lehívás mértéke, és hogyan osztották el.

 

Min vitázunk...Ody, nem tudtad, hogy volt mentőcsomag mert a Pildi....gondolom ezt mondta neked. Ezért leírtad, hogy ezt benyeltem kurvára és lebuktam mint egy gyöngyhalász.

Ezt írtad könyörgöm!

 

Miért nem ismered el, hogy letámadtál és nem volt igazad.

 

Mi a fszra írtad hogy....

"Ezt Te nyelted be de k*rva mélyen, most lebuktál mint a gyöngyhalász. Hülyeségeket beszélsz ember."

 

Ezt tán nem a magyar bankmentő csomagra írtad?

 

Dehogynem.

 

Ezt arra írtam, hogy a Pildivel való vitád értelmetlen lesz és alulmaradsz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem....miért kéne tisztelnem Őt....nem ismerem. Az én közösségemnek nem tagja. Azt se tudom ki az a Pildi....sosem beszéltem vele.

 

Azért nem vagyok paraszt mert nem tisztelem őt. Nem tisztelem...nekem az hogy Pildi semmit nem jelent. Hogy tudnék valakit tisztelni akit nem ismerek? Van itt az utca végén egy ember...nem láttam, nem ismerem, nem beszéltem vel....ŐT SEM TISZTELEM jobban mint a Pildit, akit nem láttam, nem ismerem, nem beszéltem vele.

 

Nonszensz.

A fórumközösség tagja. Itt kijár az alapvető tisztelet mindenkinek. Ha nem így látod akkor el lehet menni innen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórumközösség tagja. Itt kijár az alapvető tisztelet mindenkinek. Ha nem így látod akkor el lehet menni innen.

 

Nem érdekel a Pildi....sose bántottam....sose foglalkozom vele, ezután sem fogok. Teljesen hidegen hagy. Te példálóztál vele....az egyetlen megjegyzésem az volt, hogy ha Ő felel a pénzek szétosztásáért, akkor lehet hozzám irányítani, régóta szeretnék beszélni egy ilyen emberrel. Nyilván ezt arra értettem, hogy pofánverés, amennyiben Ő felelt a nagy lenyúlásokért. Szarkazmus.

 

Ebben én nem látom a tisztelet hiányát...Pildinek én nem mondtam semmi sértőt. Nem mondtam hogy sz*r ember, nem mondtam, hogy rossz anya vagy apa, nem mondtam rá semmi minősítést és nem is fogok.

 

Csak te kalapálod ezt a baromságot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem értem....miért kéne tisztelnem Őt....nem ismerem. Az én közösségemnek nem tagja. Azt se tudom ki az a Pildi....sosem beszéltem vele.

Ez most fájt... :pfff: Ez a fórum egy közösség, aminek te is tagja vagy, nem? Alap dolog (nálam legalábbis biztosan), hogy neten keresztül is tisztelem a társaimat, akikkel véleményt szoktam cserélni, még ha nem is ismerem őket személyesen. ;) Egy idő után mindenkiről kialakul egy bizonyos kép, ami alapján valamennyire megismerjük a másikat.

Tudom, már eléggé elfajult ez a vita, nem is nagyon akarok beleszólni, de elég bunkóságnak tartom, hogy ok nélkül szidod Pildit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most fájt... :pfff: Ez a fórum egy közösség, aminek te is tagja vagy, nem? Alap dolog (nálam legalábbis biztosan), hogy neten keresztül is tisztelem a társaimat, akikkel véleményt szoktam cserélni, még ha nem is ismerem őket személyesen. ;) Egy idő után mindenkiről kialakul egy bizonyos kép, ami alapján valamennyire megismerjük a másikat.

Tudom, már eléggé elfajult ez a vita, nem is nagyon akarok beleszólni, de elég bunkóságnak tartom, hogy ok nélkül szidod Pildit.

 

 

Bazzmeg mi ez valami őrülek háza.....hol szidtam Pildit....hol?

 

Idézze már be valaki, hogy hol szidtam azt a Pildit!

 

Sehol nem szidtam....sehol.

 

Na DarthSky idézd be hogy hol szidtam a Pildit! Tessék beidézni most rögtön!

 

Rettentően izgatott vagyok, hogy hol vizionáltál szidást...komolyan tűkön ülök, mert ha nem idézed be nagyon gyorsan, akkor mérges leszek. ÉS kapsz egy privát levelet, amit tekinthesz nyugodtan személyes inzultusnak. CSak várd ki a végét....szóval hol sértegettem a Pildit?

 

Darth Sky....k*rvagyorsan idézd be, hogy hol szidtam a Pildit! Ezt most komolyan mondom! Mert sehol nem szidtam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
vegyél be egy nyugtatót
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdekel a Pildi....sose bántottam....sose foglalkozom vele, ezután sem fogok. Teljesen hidegen hagy. Te példálóztál vele....az egyetlen megjegyzésem az volt, hogy ha Ő felel a pénzek szétosztásáért, akkor lehet hozzám irányítani, régóta szeretnék beszélni egy ilyen emberrel. Nyilván ezt arra értettem, hogy pofánverés, amennyiben Ő felelt a nagy lenyúlásokért. Szarkazmus.

 

Ebben én nem látom a tisztelet hiányát...Pildinek én nem mondtam semmi sértőt. Nem mondtam hogy sz*r ember, nem mondtam, hogy rossz anya vagy apa, nem mondtam rá semmi minősítést és nem is fogok.

 

Csak te kalapálod ezt a baromságot.

 

 

Nálad nagyobb tirpákot el sem lehet képzelni. Tahó barom. Pildi emberileg százszor különb mint te.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdekel a Pildi....sose bántottam....sose foglalkozom vele, ezután sem fogok. Teljesen hidegen hagy. Te példálóztál vele....az egyetlen megjegyzésem az volt, hogy ha Ő felel a pénzek szétosztásáért, akkor lehet hozzám irányítani, régóta szeretnék beszélni egy ilyen emberrel. Nyilván ezt arra értettem, hogy pofánverés, amennyiben Ő felelt a nagy lenyúlásokért. Szarkazmus.

 

Ebben én nem látom a tisztelet hiányát...Pildinek én nem mondtam semmi sértőt. Nem mondtam hogy sz*r ember, nem mondtam, hogy rossz anya vagy apa, nem mondtam rá semmi minősítést és nem is fogok.

 

Csak te kalapálod ezt a baromságot.

Nem csak úgy lehet valakit megsérteni, ha anyázod. De persze ezt is kimagyarázod, hogy nem úgy gondoltad...meg szarkazmus. Viszont nekem számít, ha rossz a kedve emiatt. És számít Bomarr is meg Darth Sky is és mindenki aki feljön ide és rosszul érzi magát mert beszólnak neki (nem anyázás szintjén is). Tudom, hogy neked nem fontosak ezek az emberek, mert nem ismered őket. De nekem igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálad nagyobb tirpákot el sem lehet képzelni. Tahó barom. Pildi emberileg százszor különb mint te.

 

Szerintem ez volt a tahóság Még mindig nem látom, hol szidtam Pildit?

(vagy hol voltam vele bunkó?)

 

Senkiről semmi rosszat nem írtam.

 

Könyörgöm, valaki idézze már hol szidtam Pildit és miért is vagyok tahó barom! Mert ez viszont tényleg szidás Frenkie. Úgye tudod, hogy ilyet nem illik írni. Ezt most csak te engedted meg magadnak....ilyet még senki nem írt a másikra. Mérges vagyok ám rád Frenkie!

 

Egyébként Pildi lehet nálam emberileg százszor különb....vannak sokan, akik jobbak nálam, ezzel újat nem mondtál. Viszont tartom, hogy nem voltam vele bunkó!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, hogy hozzá szólok, de aki nem szimpatizál a homokosokkal, az náci?

 

Csak vicc volt, persze, de emberként illene tiszteletben tartani az ő boldogsághoz való jogukat is. A végső cél az lenne, hogy senkinek se kelljen szégyellnie magát, mert csupán az, ami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.